Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Аденомак таблетки №20

Код: 53943
Аденомак таблетки №20
Цена от 395.99 до 665.60 грн

Наличие в 169 аптеках

Аптеки на карте

Основная информация

Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

заболевания печени и желчных путей

Область применения

гастроэнтерология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Аденомак таблетки №20

Состав

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, кишковорозчинна, масою 1206,24 мг містить: діюча речовина: S-аденозил-Ь-метіонін дісульфат р-толуенсульфонат у кількості, що еквівалентна 400 мг S-аденозил-Ь-метіоніну;

допоміжні речовини: наповнювачі: целюлоза мікрокристалічна, магнію оксид важкий, колоїдний діоксид кремнію, натрію крохмальгліколят, натрію кроскармелоза; стабілізатори:        етилцелюлоза, дихлорметан, натрію крохмальгліколят, натрію кроскармелоза, тальк очищений, діоксид кремнію, стеаринова кислота, магнію стеарат, гідроксипропілметилцелюлоза, триетилцитрат, метилакрилова кислота та етиловий ефір акрилової кислоти; віск карнаубський, віск білий; барвники: жовтий «сонячний захід» , тартразин, понсо 4R.

Механізм дії:

S-аденозил-Ь-метіонін (адеметіонін) - натуральна амінокислота, що присутня практично у всіх тканинах і рідких середовищах організму. Адеметіонін, перш за все, діє як коензим та донор метальної групи у багатьох реакціях трансметилювання, що є важливим метаболічним процесом у людини і у тварин. Перенесення метальних груп (трансметилювання) адеметіоніну також є важливим метаболічним процесом при будуванні фосфоліпідної мембрани клітин та відіграє роль у текучості мембран.

Адеметіонін здатний проникати через гематоенцефалічний бар’єр. Високі концентрації адеметіоніну впливають на процеси трансметилювання, які є дуже важливими у мозковій тканині, завдяки впливу на метаболізм катехоламінів (допаміну, адреналіну, норадреналіну), індоламінів (серотоніну, мелатоніну) та гістаміну.

Адеметіонін є попередником в утворенні фізіологічних сульфурованих сполук (цистеїну, таурину, глютатіону, коензиму А та ін.) у реакціях транссульфурування. Глютатіон, найпотужніший антиоксидант, є важливим компонентом для печінкової детоксикації. Адеметіонін підвищує рівень глютатіону при станах ураження печінки як алкогольного, так і неалкогольного ґенезу. Фолієва кислота (фолати) та вітамін В12 є необхідними конутрієнтами у процесах метаболізму та відновлення адеметіоніну.

Абсорбція. Після внутрішнього застосування кишковорозчинних таблеток адеметіоніну максимальна плазмова концентрація є дозозалежною, становить 0,5-1 мг/л та досягається через 3-5 годин після прийому разової дози від 400 мг до 1000 мг. Плазмова концентрація знижується до початкового значення протягом 24 годин. Біодоступність після перорального застосування підвищується, якщо адеметіонін застосовувати між прийомами їжі.

Розподіл. Об’єм розподілу становить 0,41 та 0,44 л/кг для доз адеметіоніну 100 мг та 500 мг відповідно. Зв’язування з білками сироватки крові незначне і становить < 5 %. Метаболізм. Реакції, у результаті яких продукується, засвоюється та регенерується адеметіонін, називаються циклом адеметіоніну. На першому етапі цього циклу адеметіонінзалежна метилаза використовує адеметіонін як субстрат для продукування S- аденозил-гомоцистеїну, який потім гідролізується до гомоцистеїну та аденозину за допомогою S-аденозил-гомоцистеїн-гідролази. Гомоцистеїн, у свою чергу, піддається зворотній трансформації до метіоніну шляхом перенесення метальної групи від 5- метилтетрагідрофолату. Зрештою, метіонін може бути перетворений в адеметіонін, завершуючи цикл.

Показания

Аденомак застосовують при наступних станах:

може бути рекомендовано для споживання в раціонах харчування виключно під наглядом лікаря при станах, що супроводжуються зниженням біосинтезу печінкового S-аденозил - L-метіоніну (вплив шкідливої дії факторів навколишнього середовища, хронічні порушення функціонування гепатобіліарної системи, вживання алкоголю), як додаткове джерело S-аденозил- L -метіоніну з метою підтримки нормальної функції гепатобіліарної системи, загального зміцнення організму.

Противопоказания

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини препарату (див. розділ «Склад»).

Г енетичні дефекти, що впливають на метіоніновий цикл та/або спричиняють гомоцистинурію та/або гіпергомоцистеїнемію (наприклад недостатність цистатіонін-бета- синтази, дефект метаболізму вітаміну В12).

Особливості застосування.

Оскільки недостатність вітаміну В12 та фолієвої кислоти може спричинити зменшення концентрації адеметіоніну, пацієнтам з групи ризику (анемія, захворювання печінки, вагітність або можливість розвитку вітамінної недостатності через інші хвороби або спосіб харчування, такий як вегетаріанство) необхідно регулярно проводити аналіз крові для перевірки плазмових рівнів цих речовин. Якщо виявлено недостатність, рекомендується лікування вітаміном В12 та/або фолієвою кислотою до або під час застосування адеметіоніну. У разі неможливості проведення зазначених досліджень пацієнтам з групи ризику рекомендується застосування вітаміну В12 та/або фолієвої кислоти. Ефективність застосування адеметіоніну для лікування депресії була продемонстрована в ході короткотривалих клінічних спостережень (3-6 тижнів).

Існує багато способів лікування депресії, тому пацієнти повинні проконсультуватися з лікарем для визначення оптимальної терапії. Пацієнтів слід попередити про необхідність інформування лікаря, якщо під час терапії адеметіоніном симптоми їх захворювання  (депресії) не проходять або погіршуються. Пацієнти з депресією зазвичай знаходяться у групі підвищеного ризику щодо скоєння суїциду або інших серйозних вчинків, тому потребують ретельного спостереження та постійної психіатричної допомоги під час лікування адеметіоніном з метою контролю ефективності лікування.

Аденомак призначений лише для дорослих.

Не рекомендується при підвищеній чутливості до складових компонентів, вагітності та у період лактації, при біполярній депресії. Люди похилого віку або особи з будь-якими захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарями.

Цей продукт не замінює різноманітне, збалансоване харчування і не призначений для лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт.

Не перевищувати рекомендованої добової дози.

З обережністю споживати при одночасному прийомі з селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну, трициклічними антидепресантами (такими як кломіпрамін), препаратами та рослинними засобами, що містять триптофан. З обережністю споживати дієтичну добавку при високому вмісті азоту в крові.

Не вживати після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Застереження щодо споживання: Аденомак призначений лише для дорослих. Не рекомендується при підвищеній чутливості до складових компонентів, вагітності та у період лактації, при біполярній депресії. Люди похилого віку або особи з буць-якими захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарями.

Цей продукт не замінює різноманітне, збалансоване харчування і не призначений для лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт.

Не перевищувати рекомендованої добової дози.

З обережністю споживати при одночасному прийомі з селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну, трициклічними антидепресантами (такими як кломіпрамін), препаратами та рослинними засобами, що містять триптофан. З обережністю споживати дієтичну добавку при високому вмісті азоту в крові .

Не вживати після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Споживати виключно за рекомендацією та під наглядом лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

У деяких пацієнтів протягом терапії адеметіоніном може виникнути запаморочення. У таких випадках слід утриматися від керування транспортними засобами або роботи з іншими механізмами до повного зникнення симптомів, що можуть впливати на швидкість реакції при зазначених видах діяльності.

Способ применения и дозы

Дорослим застосовувати внутрішньо 1 таблетку на добу або за рекомендацією лікаря. Тривалість застосування залежить від тяжкості та перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально. Споживати виключно під наглядом лікаря.

Таблетки слід ковтати не розжовуючи. Таблетки препарату Аденомак покриті спеціальною оболонкою, що розчиняється тільки в кишечнику, завдяки чому адеметіонін вивільняється у дванадцятипалій кишці. Для кращого всмоктування активної речовини та для повного терапевтичного ефекту таблетки слід застосовувати між прийомами їжі. Таблетку препарату Аденомак слід виймати зі стрипу безпосередньо перед прийомом. Якщо цілісність упаковки порушена, необхідно утриматися від їх застосування.

Пацієнти літнього віку.

На основі наявного клінічного досвіду не виявлено відмінностей у реакціях на лікування між пацієнтами літнього віку та молодшими пацієнтами. Лікування пацієнтів літнього віку рекомендується розпочинати з найменшої рекомендованої дози, зважаючи на зниження печінкової, ниркової або серцевої функції, наявність супутніх патологічних станів та застосування інших лікарських засобів.

Діти.

Безпека та ефективність застосування адеметіоніну дітям не встановлені.

Побочные реакции

Найчастіше під час застосування адеметіону повідомлялося про головний біль, діарею та нудоту.

Передозировка

Рідко повідомлялося про випадки передозування адеметіоніном. При передозуванні лікарі мають звертатися до місцевих токсикологічних центрів.

Загалом, рекомендований нагляд за пацієнтом та підтримувальне лікування.

Применение в период беременности или кормления грудью

У період годування груддю адеметіонін застосовують тільки тоді, коли користь від його застосування переважає ризик для немовляти. Тільки під наглядом лікаря.

Условия хранения

Термін придатності. З роки.

Умови зберігання. Зберігати при температурі від 0 °С до 25 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 10 таблеток у стрипі. По 1, 2, 4, 5 або 6 стрипів у картонній коробці.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Аденомак таблетки №20

02.09.2021

Хорошо