Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Айлив капс. №40

Код: 64680
Айлив капс. №40
Нет в наличии
Нет в наличии

Основная информация

Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

онкология

Область применения

онкология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Айлив капс. №40

Состав

діюча речовина:
Айлів 7,5 mg(мг)
комплекс низькомолекулярних біологічно активних метаболітів Bacillus subtilis штаму IBM B-7321,
які включають ліпопептидні сурфактанти: сурфактіни, ітуріни, фенгіціни; ліпопептиди: сурфактіни, фенгіціни, ітуріни; полілізин; олігопептиди, нуклеотиди, амінокислоти.

допоміжні речовини:

  • крохмаль кукурудзяний,
  • ароматизатор,
  • консервант.

Діючі властивості компонентів

Дія компонентів.
Механізм протипухлинної активності композиції Ilive® (Айлів) носить загальний характер і здійснюється в основному за двома напрямками. Як за рахунок критичного дисбалансу електролітів з такими іонами як кальцій, калій і натрій, викликаного порообразуючою активністю ліпопептидів, специфічно вбудованих в цитоплазматичну мембрану пухлинних клітин і порушуючих їх проникність та функціонування. Так і за рахунок порушення проникності і, відповідно, мембранного потенціалу внутрішньої мітохондріальної мембрани, порушення роботи протонної помпи, що призводить до припинення синтезу АТФ у раковій клітині.
Реалізація протипухлинної дії Ilive® (Айлів) відбувається кількома шляхами.
1. По мітохондріально-каспазному шляху апоптозу та зупинки клітинного циклу пухлинної клітини. Ліпопептиди сурфактіни, ітуріни і фенгіціни інгібують безліч сигнальних шляхів, відповідальних за розвиток раку, викликають індукцію програмованої клітинної смерті в пухлинних клітинах за рахунок порушення шляху Akt, інактивації MAPK і Akt-кінази, підвищення рівня активних форм кисню (АФК), запуску стресу ендоплазматичного ретикулуму (СЕР) та аутофагії ракових клітин. Виникнення сплеску АФК (АФК-«вибух») всередині ракових клітин є критичним стресом для їх росту і виживання.
2. За рахунок протизапальної активності ліпопептидів. Шляхом блокування сигнального каскаду ядерного фактора каппа-B (NF-κB) відбувається запобігання виходу на поверхню клітини головного комплексу гістосумісності II класу (МПЗ-II), що блокує взаємодію антигенпрезентируючих клітин з Т-лімфоцитами.
3. За рахунок антиангіогенезної і протиметастатичної активностей, перешкоджання проникненню судин в масив пухлинних клітин шляхом придушення експресії фактора росту ендотелію судин (VEGF), взаємодії інтуріна з білком MD-2 в рецепторному білковому комплексі MD-2 / TLR4, блокування каскаду ангіогенезу і прометастазної активності металопротеїназ навколо пухлинної клітини. Айлів сприяє інгібуванню інвазії, міграції та утворення колоній ракових клітин.
4. За рахунок аутофагії і параптоза, викликаних впливом ліпопептидів Bacillus subtilis на пухлинну клітину, ракові клітини показують виникнення конденсації і маргіналізації хроматину, ядерного розкладання, набухання мітохондрій, ендоплазматичного ретикулуму, а також цитоплазматичних вакуолей.

Показания

Ilive® може бути рекомендований в якості допоміжного засобу в комплексній терапії онкологічних захворювань та для профілактики при ризику розвитку злоякісних новоутворень: нейроонкології, колоректального раку, раку легенів, раку молочної залози, меланоми, раку печінки, мієломи, раку передміхурової залози, яєчників, тіла матки та інших видів.
Ilive® сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітету під час хіміотерапії, променевої терапії, брахітерапії, до та після оперативних втручань.
Завдяки унікальній нанотехнології, Ilive® виявляє здатність знаходити, розпізнавати ракові клітини в організмі, вибірково і ефективно взаємодіяти з їх негативно зарядженими мембранами при посередництві позитивно заряджених комплексів ліпопептидних сурфактантів Ilive® з іонами кальцію. Це дозволяє впливати безпосередньо на пухлину, не ушкоджуючи здорові тканини.
На відміну від зв’язування з Толл-подібними рецептороми (які здатні змінити свою зв’язуючу здатність до лікарських засобів, завдяки різноманітним мутаціям в пухлинних клітинах), подвійний загальний механізм дії композиції Ilive® припускає, що мутації не можуть перешкодити протипухлинній дії та призвести до вироблення несприйнятливості до засобу.

Противопоказания

Гостра та хронічна ниркова недостатність, підвищена чутливість до компонентів Ilive®.

Способ применения и дозы

Дорослим і дітям з 12 років по дві капсули на добу за 30 хвилин до їжі або прийому лікарських засобів протягом 20 днів. Курс повторюють після 10-денної перерви. Рекомендована кількість курсів – шість разів на рік. В інших випадках строки та кратність застосування необхідно узгоджувати з лікарем індивідуально.
Після хірургічного втручання курс Ilive® починають через 7-10 днів незалежно від призначення курсів хіміо – або променевої терапії.
При консервативному лікуванні при проведенні хіміотерапії прийом Ilive® оптимально починати за 7-14 днів до початку застосування хіміотерапевтичних препаратів; можна застосовувати Ilive® одночасно з проведенням хіміотерапії та після її закінчення, однак не слід застосовувати в один день.
Рекомендовано під час проходження курсу Ilive® дотримуватися спеціальної дієти: знизити кількість швидких вуглеводів в їжі; збільшити кількість овочів, вживати багато рідини.

Застереження при споживанні

Обережність при застосуванні.
Не слід перевищувати рекомендовані дози. При перевищенні дозування в якості побічного ефекту можуть з’явитися такі грипоподібні симптоми як: озноб, підвищення температури тіла, больові відчуття в області суглобів і м’язів, особливо при захворюванні на ревматизм, підвищене потовиділення, прискорене серцебиття; можливі больові відчуття в місці локалізації пухлини, короткочасне підвищення сонливості. Повністю не виключається ризик прояву незначних алергічних реакцій. Зазначені симптоми проходять самостійно і не вимагають відміни Ilive®. З обережністю слід застосовувати засіб при аутоімунних захворюваннях і зниженому згортанні крові. Застосування Ilive® при вагітності та у дітей до 12 років не вивчалось. Не досліджено вплив препарату на здатність до керування транспортними засобами і роботі з механізмами. Ilive® може підвищувати чутливість гормональних рецепторів, тому при одночасному застосуванні з Ilive® слід контролювати дозування гормональних препаратів.

Несумісність.
Не слід застосовувати Ilive®з алкоголем, який може знизити дію засобу; також з іншими імуномодуляторами через непередбачуваність взаємодії.

Условия хранения

Форма випуску

Тверді желатинові капсули кишковорозчинні по 10 у блістері, по 4 блістери в картонній коробці.

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці, сухому, захищеному від сонячних променів приміщенні при температурі від 2 ° С до 25 ° С. Дата виробництва вказана на упаковці. Термін придатності – 3 роки з дня виготовлення.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Айлив капс. №40

По этому товару ещё нет отзывов