Берберекс спрей 120 мл

Нет в наличии
Нет в наличии
Производитель
Действующие вещества
Категория
Показания

инфиц. повреждения, язвы, раны

Область применения

дерматология

Форма выпуска

Жидкости наружные

Инструкция для Берберекс спрей 120 мл

Состав

Ізохінолінові алкалоїди, панаксозіди, алантоїн, перекис водню, бензетоній хлорид, етиловий спирт, дистильована вода.

Спрей BerbereX для обробки ран (120 мл.) дозволяє вимити з поверхні рани нечистоти, залишки діяльності патогенної мікрофлори, гній та вільні фрагменти некрозної тканини. Спрей Берберекс має протимікробну дію, очищає рани, сприяє їх грануляції та епітелізації. Прискорює регенерацію тканин.

Алантоїн надає кератолітичний ефект та сприяє відшаруванню мертвих тканин від здорових, сприяє видаленню некротичної тканини, перешкоджаючи тим самим прогресуванню ранових процесів. Ізохінолінові алкалоїди сприяють очищенню здорових тканин від гнійних мас і стимулюють процес грануляції та регенерації тканин.

Показания

Гнійні рани та виразки, діабетичні виразки, трофічні виразки, пролежні, варикозні виразки, опіки I, II ступеня, хронічні рани та рани, що довго не гоються.

Противопоказания

Індивідуальна непереносимість та чутливість до компонентів препарату. Протипоказано призначення препарату дітям віком до 6 місяців. Протипоказано застосування препарату в період лактації. При необхідності застосування препарату в період лактації слід проконсультуватися з лікарем. Препарат може бути призначений в період вагітності тільки за життєвими показаннями, в тому числі, якщо опікова поверхня перевищує 10% поверхні тіла. Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам з важкими опіками, які супроводжуються шоковим станом.

Способ применения и дозы

Спрей Берберекс для обробки ран рівномірно наносять на всю поверхню рани до сатурації, висушують та наносять повторно до візуального очищення. Перед перев'язкою наносять знову. Як правило, препарат використовують, один раз на день, але якщо необхідно посилити або прискорити дію препарату, або ж пацієнтові потрібна перев'язка 2 рази в день (вранці та ввечері), повторюють вище описану процедуру. Перед першим застосуванням рану промивають фізіологічним розчином або чистою водою.

Побочные реакции

У перші дні лікування в області застосування може спостерігатися запалення, яке, як правило, не вимагає скасування застосування препарату. Місцеве подразнення та алергічні реакції спостерігаються дуже рідко.

Важливо!
Перед використанням препарату ви повинні обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Условия хранения

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Регистрационные данные

Инструкция для: Берберекс спрей 120 мл

Производитель: Ботанікал Фармацевтікал Техноледжіс (США) Botanical Pharmaceutical Technologies (USA))

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Берберекс спрей 120 мл

По этому товару ещё нет отзывов