Дефлю порошок д/ор. р-ра в саше №8

Дефлю порошок д/ор. р-ра в саше №8

Наличие в 1949 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 9590 до 18375 грн
Производитель:
Бренд
Действующее вещество
Категория
Область применения

простудные заболевания

Форма выпуска

Саше

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Дефлю порошок д/ор. р-ра в саше №8

Состав

Склад на 1 саше:

активні інгредієнти: екстракт кореня пеларгонії сидовидної 15 мг (еквівалентно 150 мг

рідкого екстракту 1:8-10), екстракт квіток первоцвіту весняного з чашечками 13,5 мг (3-6:1), екстракт квіток бузини чорної 13,5 мг (3-6:1), екстракт трави вербени лікарської 13,5 мг (3-6:1), екстракт трави фіалки триколірної 13,5 мг (3-6:1), екстракт трави чебрецю 84 мг (3-6:1); екстракт листя плюща звичайного 13,5 мг (5-7,5:1), екстракт кореня імбиру лікарського 84 мг (3-6:1), екстракт кореня солодки голої 84 мг (3-6:1), екстракт листя шавлії лікарської 84 мг (3-6:1), екстракт плодів шипшини коричної 84 мг (10:1), цинку сульфат 9 мг, вітамін С 150 мг, ефірна олія евкаліпта 5,6 мг, ефірна олія м’яти перцевої 2,8 мг, ефірна олія чебрецю 2,8 мг, β-каротин 0,6 мг;

допоміжні речовини: підсолоджувачі декстроза, мальтодекстрин.

Показания

Рекомендації щодо застосування

застосовувати в якості дієтичної добавки дітям віком від 3 років і дорослим як додаткове джерело флавоноїдів, вітамінів та активних речовин, що сприяють покращенню загального стану організму, полегшенню нежитю та відкашлювання, а також прискоренню одужання при гострих респіраторних захворюваннях, грипі та застуді. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Комплексне поєднання компонентів, що входять до складу ДЕФЛЮ™ порошок для орального розчину, проявляє противірусну, антибактеріальну, секретолітичну та спазмолітичну дію, забезпечує протизапальний та протинабряковий ефекти. Екстракт кореня пеларгонії сидовидної має противірусну та антибактеріальну активність; цинк та вітамін С сприяють підвищенню опірності організму до інфекцій та покращенню імунної відповіді. Дія екстрактів первоцвіту, вербени, бузини сприяє розрідженню секреції слизу у навколоносових пазухах. Протизапальна дія екстрактів чебрецю, солодки, фіалки сприяє зменшенню набряку слизової оболонки та відкриттю соустя пазух до порожнини носа, що покращує відтік слизу та сприяє прискоренню одужання при нежитю. Екстракти чебрецю, солодки, фіалки, плюща сприяють збільшенню та розрідженню секреції залоз верхніх дихальних шляхів та бронхів, підвищенню активності миготливого епітелію, допомагаючи покращити відтік мокроти при кашлю. Екстракти чебрецю, солодки, первоцвіту, вербени втамовують спазми м’язів бронхів, сприяють полегшенню відкашлювання.

Противопоказания

Застереження при застосуванні

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Не рекомендовано застосовувати продукт при вагітності та в період грудного вигодовування, при запаленні нирок. Не застосовувати продукт при непереносимості певних цукрів або при діабеті І типу. Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.

Способ применения и дозы

застосовувати дітям від 3 до 6 років по 1 саше 2 рази на добу; дітям від 6 до 12 років по 1 саше 3-4 рази на добу; дітям від 12 років і дорослим по 1 саше 5-6 разів на добу, розчинивши в 100 мл гарячої кип‘яченої (не окріп) води та ретельно збовтавши перед споживанням.

Рекомендована тривалість застосування становить 4-7 днів, доза та термін споживання можуть бути збільшені лікарем. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Условия хранения

Форма випуску

порошок для орального розчину в саше №1, №8.

Маса нетто 1 саше:

14 g (г) ± 5 %

Строк придатності

3 роки.

Умови зберігання

зберігати в упаковці виробника при температурі від 15 °C до 25 °C в сухому, захищеному від прямого сонячного світла та недоступному для дітей місці.


Регистрационные данные

Инструкция для: Дефлю порошок д/ор. р-ра в саше №8

Производитель: Дельта Медікел, ТОВ, Україна

Регистрация: № 3/8-5827-63582-2 від 20.12.2016

Добавить отзыв к товару

Оценка товара

Ваше имя
Отзыв
Отзывы о Дефлю порошок д/ор. р-ра в саше №8

По этому товару ещё нет отзывов

Все аптеки
Аналоги