Деготь березовый 80 мл

Инструкция для:

Состав

Продукт сухої перегонки зовнішньої частини кори берези. Чорна або темно-бура рідина зі специфічним запахом. Являє собою суміш смолистих речовин, фенолів та ароматичних вуглеводнів.


Склад: бензол, толуол, феноли, крезолы, гваякол, органічні кислоти, смолисті продукти.


Властивості:

  • чинить антисептичну та інсектицидну дію;
  • володіє местнораздражающей активністю, що обумовлює поліпшення кровопостачання тканин, стимулювання регенерації епідермісу і посилення процесів зроговіння.

Дьоготь березовий має специфічний різкий запах, тому всі маніпуляції з них рекомендується проводити в добре провітрюваному приміщенні і не перед сном.
Ложкою дьогтю можна зіпсувати бочку меду. Але цим, дьогтем, увібрали в себе всі корисні речовини березової кори, можна вилікувати багато хвороб. Завдяки своїм цілющим властивостям дьоготь з давніх часів використовується в лікуванні шкірних захворювань.


Березовий дьоготь виготовляють з берести - тонкого верхнього шару березової кори. Він володіє протимікробними, протизапальними, знеболюючими властивостями, зменшує почервоніння, має розсмоктуючу дію.


Дерматологи початку XX ст. добре знали про корисні властивості дегтярных препаратів, і вміло використовували їх для лікування, досягаючи прекрасних результатів.
Лікувальний ефект дьогтю дивовижний. З його допомогою можна лікувати псоріаз, фолікуліт, екземи, себорейний дерматит, вітіліго і велика кількість інших захворювань. Крім того, дьоготь з успіхом використовують в косметології для лікування сухості шкіри, лупи, вугрової висипки, і так далі.

Показания

Застосування дьогтю березового в медицині

  • зовнішньо для лікування шкірних захворювань (екземи, лускатого лишая, корости, грибкових захворювань рук і ніг; наносять на уражені ділянки тонким шаром, з 2-3-денними перервами. Часте і тривале застосування дьогтю може призвести до подразнення шкіри і загострення екзематозного процесу;
  • як радикальний засіб проти гнусу і кліща: невеликою кількістю дьогтю змочується головний убір, польова одяг навколо ворота, рук, ніг. Для захисту від кліщів вовняна нитка просочується дьогтем і зав'язується на кистях рук, шиї, ногах.
  • як інсектицидний засіб в садово-городньої практиці:
  • обприскування проти колорадського жука (100г дьогтю на 10л води);
  • для відлякування метеликів, яблучної плодожерки - обприскування плодових дерев, кущів смородини й аґрусу (2 столових ложки дьогтю на 1 відро води);
  • для відлякування обліпиховою мухи - розміщення баночок з розчином дьогтю в коренях обліпихи.

Регистрационные данные

Инструкция для: Деготь березовый 80 мл

Производитель: Голден-Фарм (Київ)

Все аптеки
Аналоги