Деприлиум капсули 340 мг №30

Цена от 27298 до 44029 грн

Наличие в 725 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

депрессия, неврозы, нормализация функций нервной системы

Область применения

психиатрия

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Деприлиум капсули 340 мг №30

Состав

1 капсула містить: активні інгредієнти: S-аденозил-L-метіонін – 200 mg(мг), L-метилфолат – 0,4 mg(мг) (що еквівалентно 0,4 мг фолієвої кислоти), вітамін В12 у формі метилкобаламіну – 250 μg(мкг); допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію аморфний (орісіл); оболонка капсули: желатин.

«Депріліум®» містить науково обґрунтовану комбінацію речовин природного походження для нормалізації психоемоційного стану, за рахунок покращення обміну нейротрансмітерів у головному мозку, що веде до: зменшення таких проявів як пригнічений настрій, апатія, швидка втомлюваність, знижена самооцінка тощо; покращення настрою та самопочуття; підвищення працездатності та концентрації уваги; покращення когнітивних функцій.

S-аденозил-L-метіонін (S-adenosyl-L-methionine, SAMe) – речовина природного походження, що присутня у всіх клітинах організму та бере участь у понад 200 метаболічних процесах. SAMe має тривалу історію використання, у т.ч. у Європейському Союзі та США. Чисельні клінічні дослідження S-аденозил-L-метіоніну довели його ефективність при депресивному синдромі. S-аденозил-L-метіоніну характеризується швидкістю настання фізіологічного ефекту та сприятливим профіль безпеки. S-аденозил-L-метіонін проникає через гематоенцефалічний бар'єр, де бере участь у синтезі нейромедіаторів ЦНС (зокрема серотоніну, катехоламінів, мелатоніну, гістаміну).

L-метилфолат (L -methylfolate) – біологічно активна форма фолієвої кислоти (вітамін В9), яка є важливою поживною речовиною і міститься головним чином в зеленому листі та овочах. Фолієва кислота легко руйнується при приготуванні та обробці їжі, на її рівень в організмі впливає багато чинників. За даними низки досліджень, при депресіях спостерігається зниження рівня фолату у сироватці. L-метилфолат не потребує додаткових перетворень в організмі і є єдиною формою фолієвої кислоти, яка проникає через гематоенцефалічний бар’єр. Метилфолат відіграє важливу роль у синтезі основних нейромедіаторів ЦНС, амінокислот, білків та нуклеїнових кислот. L-метилфолат сприяє зменшенню проявів депресивного синдрому.

Метилкобаламін (methylcobalamin) – одна з активних форм вітаміну B12. У порівнянні з іншими формами вітаміну B12, метилкобаламін на субклітинному рівні краще транспортується в органели нейронів. Саме завдяки такій властивості він є більш ефективним для покращення психоемоційного стану та нормалізації функціонування нервової системи. Низький рівень вітаміну B12 спостерігається у людей з депресивним синдромом. Його обмін тісно пов’язаний з фолатом та SAMe; метилкобаламін грає важливу роль у метаболізмі нейромедіаторів. Вітамін B12 бере участь у поділі клітин та формуванні крові, і має вирішальне значення для нормального функціонування нервової тканини. Метилкобаламін відповідає за регенерацію і нове утворення оболонок нервового волокна (також відомих як оболонки мієліну), які захищають нерви і забезпечують правильну і ефективну передачу нервового імпульсу.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 g(г) добавки: білки – 15,0 g(г), вуглеводи – 1,1 g(г), жири – 0 g(г); 64,4 kcal(ккал) / 269,4 kJ(кДж).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 капсули): білки – 0,13 g(г), вуглеводи – 0,01 g(г), жири – 0 g(г); 0,54 kcal(ккал) / 2,26 kJ(кДж).

Показания

Депріліум® рекомендований як додаткове джерело амінокислот та вітамінів для нормалізації функціонування нервової системи при пригніченому психоемоційному стані, апатії, зниженій концентрації уваги та працездатності, пов’язаними з порушенням обміну центральних нейромедіаторів (серотоніну, норадреналіну тощо). Депріліум® має нейропротекторні властивості, сприяє покращенню настрою і самопочуття, підвищує когнітивні функції та працездатність. Депріліум® компенсує дефіцит фолієвої кислоти та вітаміну В12 в організмі, що сприяє нормалізації психоемоційного стану.

Противопоказания

Вагітність, період лактації, дитячий вік, індивідуальна непереносимість компонентів, біполярні розлади, злоякісні новоутворення, захворювання системи крові.

Способ применения и дозы

Вживати дорослим по 1-2 капсулі на день за 30 хв до їди або через 1 год після їди (але не пізніше 16 години), запиваючи достатньою кількістю питної води.

Рекомендований курс прийому:

1-3 місяці. За необхідності курс прийому може бути скореговано лікарем.

Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Условия хранения

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Термін придатності

24 місяці з дати виготовлення.

Номер партії виробництва: вказано на упаковці.

Виробник

ТОВ НУТРІМЕД

Юридична адреса: вул. Ванди Василевської 7, літ. «А», м. Київ, 03055 Україна.

Фактична адреса потужностей (об’єкта) виробництва: вул. Центральна, 1, с. Сунки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20741 Україна.

Центральний офіс: вул. Предславинська 43/2, м. Київ, 03150 Україна.

ТУ У 10.8-30112347-020:2020

Без ГМО

Не є лікарським засобом

Регистрационные данные

Инструкция для: Деприлиум капсули 340 мг №30

Производитель: ТОВ Нутрімед, Україна

МНН: Comb drug

Код АТХ:

(N) Средства, действующие на нервную систему

(N06) Психоаналептики (психостимуляторы)

(N06A) Антидепрессант

(N06AX) Другие антидепрессанты

(N06AX20) Другие

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Деприлиум капсули 340 мг №30

По этому товару ещё нет отзывов