Деситин дитячий крем від попрілостей 50 г

Цена от 10840 до 20100 грн

Наличие в 3521 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек

Инструкция для Деситин дитячий крем від попрілостей 50 г

Состав

Діюча речовина: цинку оксид-0,4 г
Допоміжні речовини: білий вазелін; масло з печінки тріски; тальк, бутильований гідроксіанізол; ароматизоване масло; безводний ланолін; метилпарабен.

Фармакологічні властивості

Комбінований препарат з протизапальними властивостями для зовнішнього застосування. Попереджає розвиток пелюшкового дерматиту, захищає шкіру від подразнюючої дії сечі і інших речовин, пом'якшує шкіру.

Властивості препарату обумовлені ефектами його компонентів. Цинку оксид, масло печінки тріски в поєднанні з вазелін-ланолінової основою мазі створюють фізичний бар'єр, утворюючи захисне покриття на шкірі або слизових оболонках, зменшує вплив дратівливих речовин на уражену область і попереджає поява висипу. Деситину дає помітний ефект при пелюшковим висипу протягом 24 годин після початку застосування.

Деситин забезпечує тривалий захисний ефект від вологи, особливо в нічний час, коли дитина може перебувати в мокрих пелюшках.

Має також слабку в'яжучу дію, тому його застосовують як протизапальний і захисний засіб при невеликих опіках, порізах, подряпинах, а також при екземі і ураженнях шкіри легкого ступеня.

Форма випуску

Крем для зовнішнього застосування.

Показания

Профілактика і лікування пелюшкового дерматиту, поверхневі рани, опіки, в т.ч. сонячні, порізи, подряпини.

Противопоказания

Гіперчутливість

Способ применения и дозы

Зовнішньо.

Пелюшковий висип у дітей з грудного віку: лікування - перед застосуванням необхідно вимити і висушити уражену область. При появі перших ознак почервоніння, попрілості або невеликого подразнення шкіри мазь наносять на шкіру 3 або більше разів на добу (зазвичай при зміні пелюшок або памперсів).

Профілактика - наносять на шкіру,яка покривається пелюшкою або памперсами, до початку появи ознак роздратування (особливо перед сном), коли дитина може тривалий час перебувати в мокрих пелюшках (підгузниках, памперсах).

Порізи, подряпини і сонячні опіки: наносять тонким шаром (при необхідності накладають марлеву пов'язку). Наносять тільки на поверхневі і неінфіковані поразки.

Условия хранения

Упаковка

Туба 50 мл.

Умови зберігання

При температурі не вище 30 ° C (Не заморожувати).

Термін придатності

3 роки.

Інструкція до Деситин представлена виклю

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Деситин дитячий крем від попрілостей 50 г

По этому товару ещё нет отзывов