Детрицин с алоэ капсули №30

Цена от 19489 до 31200 грн

Наличие в 35 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Область применения

общая терапия

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Разрешено

для детей/для взрослых

Детям с

с 12 лет

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Детрицин с алоэ капсули №30

Состав

Активні речовини: капсула з вмістом 500,00 мг (mg): алое, сухий екстракт (aloe vera) - 450 мг (mg); цинк (Zinci picolinatis) –10 мг (mg); віт Д3 (Cholecalciferol) – 12.5 мкг (mсg) 500 МО;

Допоміжні речовини: лактози моногідрат (цукор молочний), крохмаль картопляний, кальцію стеарат, аеросил (кремнію діоксид колоїдний);

Оболонка капсули: желатин, титану діоксид.

Алое (Аloe vera) – розповсюджена лікарська рослина, яка за даними ВООЗ, є найбільш біологічно активною. У своєму складі має близько 260 поживних речовин, вітамінів та мінералів. Основною найважливішою речовиною, яку знайшли в алое вєра, є ацеманан, якому приписують широкий спектр лікувальної дії, серед яких бактерицидні та бактеріостатичні властивості відносно груп мікробів: стафілокока, стрептокока, кишкової та дифтерійної паличок, шигел та сальмонел. Також ацеманан приймає участь у профілактиці і лікуванні вірусних інфекцій. З’ясовано, що ацеманан індукує макрофаги задля секреції інтерферону, що допомагає в профілактиці і лікуванні вірусних інфекцій. Наукові дослідження з’ясували, що ацеманан корисний при розв’язанні багатьох проблем, що пов’язані з імунною системою. Ацеманан сприяє збільшенню виробництва організмом інтерферону та інтерлейкину, збільшує кількість антитіл, що стимулюють появу Т-клітин в селезінці, збільшує кількість та активність Т-клітин-вбивць, прискорює активність моноцитів. В народній медицині застосовується для лікування респіраторних захворювань, ретровірусу, герпесу, папіломавірусів та інш. вірусних інфекцій. Було доведено, що ацеманан стимулює імунну систему, підвищує спротив організму проти бактерій та вірусів.

Цинк (Цинк піколінат) – один з найважливіших для організму елементів. Молекули цинку приймають участь в гормональному обміні, синтезі кератину для росту волосся та нігтів, а також сприяють зміцненню імунної системи, завдяки стимулюючої дії на ріст Т-клітин та диференціацію лейкоцитів. Цинк приймає участь в апоптозі (загибелі) бактерій, вірусів та ракових клітин. У випадках дефіциту цинку, захисні клітини організму, Т – кілери та Т-хелпери, синтезуються в недостатній кількості, що веде до послаблення імунної відповіді. Цинк також може протидіяти розмноженню ріновірусів (“вірусів нежиті”). Вживаючи цинк з профілактичною метою, можна зменшити вірогідність розвитку респіраторних захворювань, тоді як, дефіцит цинку веде до хронічної обструктивної хвороби легенів 

Вітамін D3 (холекальціферол) – комплексний регулятор вродженого і набутого імунітету; недостатність якого, знижує антибактеріальний і противірусний імунітет та стимулює розвиток патологій асоційованих з хронічним системним запаленням. Результати досліджень довели, що на тлі недостатності вітаміну Д, виникають порушення вродженого імунітету та значно знижується резистентність організму. Таким чином, дефіцит вітаміну Д, істотно впливає на імунітет і противірусний захист організму.

Показания

Рекомендовано до споживання як додаткове джерело поживних речовин, зокрема ацеманану, цинку та вітамину Д3 (холекальціферолу), які мають позитивний вплив на імунну систему людини, підвищують спротив організму до зовнішніх факторів навколишнього середовища. Завдяки ацеманану, може оказувати бактерицидну та бактеріостатичну дії відносно деяких мікробів та вірусів, сприяє індукції макрофагів, задля секреції інтерферону та інтерлейкіну, що допомагає в профілактиці вірусних інфекцій та збільшенню кількості антитіл. Детрицин комплексно впливає на ланки гуморального імунітету, оказує стимулюючу дію, підвищує резистентність організму. Детрицин™, в двох капсулах, містить рекомендовану добову профілактичну дозу віт. Д3 та цинку для дорослих.

Противопоказания

Не рекомендується вживати дітям до12 років, вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю, при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Особливості застосування

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Продукт не повинен використовуватись в якості заміни повноцінного харчування. Добавка дієтична.

Не є лікарським засобом. Перед вживанням слід проконсультуватися з лікарем.

Способ применения и дозы

Дітям з 12 до 18 років по 1 капсулі 1 раз на добу після прийняття їжі, дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу після прийняття їжі протягом 3-6 місяців. Дозу можна подвоїти для пришвидшення одужання та попередження розвитку ускладнень в період сезонних вірусних інфекцій, за рекомендацією лікаря. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Детрицин с алоэ капсули №30

По этому товару ещё нет отзывов