Детский крем 3 в 1 с молоком крем 50 мл

Нет в наличии
Нет в наличии
Производитель
Категория
Форма выпуска

Мягкие наружные

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Детский крем 3 в 1 с молоком крем 50 мл

Состав

Компанія Johnson's Baby спеціалізується на виробництів універсальних засобів, які можна застосовувати для догляду навіть за дуже чутливою ??шкірою.

Цей дитячий крем 3 в 1 призначений для догляду за ніжною шкірою немовлят. Він є гіпоалергенним та абсолютно безпечним для крихіток. Його можна застосовувати із перших днів життя дитини. Крем можна наносити щодня на тіло, на ручки та на личко малюка. Цей засіб дбайливо доглядатиме за шкірою немовляти, утворюючи на її поверхні невидимий захисний шар, покликаний підтримувати природний рівень вологи у тканинах шкіри протягом усього дня. Вас приваблюватиме цей засіб приємним запахом пряженого молока, легкою консистенцією та швидким поглинанням. Це ідеальний продукт для догляду за шкірою всіх членів родини.

Склад: Aqua, Mineral Oil, Glyceryn, Petrolatum, Stearate-2, Stearate-21, Dimethicone, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylglycerin, Carbomer, Fragrance, Titanium Dioxide, Sodium Hydroxide, Panthenol, Sodium Ascorbyl, Phospahate, Tocopheryl Acetate, Milk Protein, Hedrolyzed Rice Bran Protein, PEG-12, Dimethicone, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate.

Способ применения и дозы

наносьте засіб м'якими масажними рухами на обличчя, тіло та руки малюка.

Регистрационные данные

Инструкция для: Детский крем 3 в 1 с молоком крем 50 мл

Производитель: Енк'юб Етікалз Пвт. Лтд (Індія) для Джонсон & Джонсон, ТОВ

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Детский крем 3 в 1 с молоком крем 50 мл

По этому товару ещё нет отзывов