Джоинт Протект Хондроитин капс. №160

Джоинт Протект Хондроитин капс. №160

Инструкция для Джоинт Протект Хондроитин капс. №160

Состав

JOINT PROTECT - високоефективний хондропротектор , який захистить Ваші суглоби і зв'язки і зробить їх більш міцними навіть при максимальних навантаженнях ! JOINT PROTECT - оптимальне поєднання хондроїтин сульфату і вітаміну С. Цей продукт сприяє інтенсивної регенерації хрящових поверхонь і суглобової сумки , знижує втрату кальцію , бере активну участь у побудові основної речовини хрящової і кісткової тканини. Стимулює синтез гіалуронової кислоти , зміцнюючи сполучної тканини структури , в тому числі хрящ. Основним складовим є витяжка з акулячого хряща - Хондроітин сульфат 90%. JOINT PROTECT ідеально підходить для спортсменів- індивідуалів , культуристів , пауерліфтерів , важкоатлетів , легкоатлетів , велосипедистів , лижників і т.д. , а також для спортсменів- ігровиків : футболістів , баскетболістів , волейболістів і багатьох інших видів спорту.

 Склад однієї порції:
хондроітину сульфат 400 мг

Показания

для поліпшення рухливості суглобів ; при переломах ; при розтягуванні зв'язок , сухожиль ; для підвищення міцності сполучної тканини.

Способ применения и дозы

приймати 1 порцію 1-2 рази на день. Дозування, термін і спосіб застосування встановлюються тренером чи лікарем для кожного конкретного спортсмена.

 

Порцій в упаковці:
160 капсул / 160 порцій.
 
Розмір однієї порції:
1 капсула


Добавить отзыв к товару

Оценка товара

Ваше имя
Отзыв
Отзывы о Джоинт Протект Хондроитин капс. №160

По этому товару ещё нет отзывов