Энтеронорм капсулы киш./раств. по 500 мг №30 (10х3)

Энтеронорм капсулы киш./раств. по 500 мг №30 (10х3)

Наличие в 103 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 15795 до 31435 грн
Производитель:
Бренд
Действующее вещество
Категория
Показания

дисбактериоз

Область применения

гастроэнтерология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Энтеронорм капсулы киш./раств. по 500 мг №30 (10х3)

Состав

Склад

Вміст 1 капсули: 
Lactobacillus acidophilus 5х10^(8) КУО/г; 
Lactobacillus rhamnosus 9х10^(8) КУО/г; 
Lactobacillus plantarum 2х10^(7) КУО/г; 
Lactobacillus casei 4х10^(8) КУО/г; 
Bifidobacterium bifidum 5х10^(8) КУО/г; 
Bifidobacterium longum 8х10^(8) КУО/г; 
Saccharomyces boulardii 3х10^(7) КУО/г; 
селен (0,05 мг); олігофруктоза (40 мг); 
інулін (450 мг).

Рекомендації щодо застосування

рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування, як додаткове джерело життєздатних пробіотичних мікроорганізмів, з метою нормалізації мікрофлори кишківника, при дисбіозах різного генезу; в період підвищеного ризику розвитку кишкових розладів (в т. ч. під час подорожей), при синдромі роздратованого кишківника та інших функціональних порушеннях травної системи; для відновлення природного захисту організму після перенесених захворювань, зменшення вираженості і частоти побічних ефектів при антибіотико-, гормональній, променевій та хіміотерапії, в комплексному лікуванні гострих та хронічних захворювань, метаболічних розладів (в т.ч. надлишкової ваги), грибкових захворювань, для профілактики остеопорозу, диселементозів та гіповітамінозів, при алергічних реакціях, гормональній дисфункції (порушеннях менструального циклу, в комплексному лікуванні безпліддя, імпотенції різного генезу, мастопатії), вугревих висипах, для зниження ризику виникнення ускладнень в комплексному лікуванні новоутворень, дезінтоксикації організму, виведення важких металів, рекомендується при психо-емоціональних та фізичних стресах.

Мікробіологічну основу Ентеронорму складає пробіотичний комплекс найбільш ефективних штамів живих біфідо- і лактобактерій видів L.acidophilus, L.rhamnosus, L.plantarum, L.casei, B.bifidum, B.longum, а також біоентеросептик Saccharomices boulardii.

Біфідобактерії складають основу мікрофлори кишківника (85-90% у дорослих, до 95% у дітей). У процесі життєдіяльності утворюють органічні кислоти, внаслідок чого знижується рН середовища та пригнічується розвиток патогенної, гнильної та газоутворюючої мікрофлори (Clostridium difficile, Bacillus cereus, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Campylobacter jejuni). Крім того, біфідобактерії беруть участь у синтезі та всмоктуванні вітамінів групи В, вітаміну К, фолієвої та нікотинової кислот, сприяють синтезу незамінних амінокислот, кращому засвоєнню солей кальцію, вітаміну D, знижують концентрацію потенційно небезпечного аміаку й амінів у крові, мають антианемічну, антирахітичну та антиалергічну дії. Володіють природною стійкістю (особливо B.longum) до антибіотиків. Важливою функцією біфідобактерій є участь у формуванні імунологічної реактивності організму (зміцнення імунітету). Вони стимулюють лімфоїдний апарат, синтез імуноглобулінів, підвищують активність лізоциму, сприяють зменшенню проникності судинно-тканинних бар’єрів для токсичних продуктів, проявляють протипухлинну активність. Застосування біфідобактерій разом з молочними продуктами поліпшує їх засвоюваність особами, що не переносять лактозу (завдяки виділенню біфідобактеріями Р-галактозидази, яка компенсує дефіцит цього ферменту в організмі людини). B.bifidum має виражену антихелікобактерну активність.

Лактобактерії є важливим компонентом постійної мікрофлори кишкового тракту, входять до складу мікрофлори порожнини рота, є важливою складовою мікрофлори сечостатевої системи. Приймають активну участь в процесах травлення, стимулюють перистальтику кишківника, попереджують метеоризм, сприяють виведенню токсинів, синтезують вітаміни групи В, К, біотин, фолієву та аскорбінову кислоти, продукують молочну кислоту и бактеріоцини (натуральні антибіотики), які інгібують ріст патогенних та умовно-патогенних мікробів, мають імуномодулюючу та протипухлинну дії, приймають участь в синтезі незамінних амінокислот, регулюють метаболізм жовчних кислот, холестерину, стимулюють розмноження біфідобактерій, їх кислотопродукцію.
L.acidophilus мають антибіотичні та антиалергічні властивості, високоефективні при запальних захворюваннях - активують клітинний імунітет, синтез імуноглобулінів, проявляють аналгезуючий ефект при абдомінальному больовому синдромі. L.plantarum мають здатність розщеплювати амінокислоту аргінін з утворенням окису азоту - нейромедіатора, необхідного для нормального функціонування нервової системи, когнітивних процесів, а також має виражені протикандидозну, протипаразитарну дії. L.casei ефективно пригнічують ріст гноєрідних стафілококів, клостридій, мають виражену дію при алергічних реакціях, високу протипухлинну активність. Особливістю L.rhamnosus є виражена ефективність у пацієнтів різних вікових груп.

Неспецифічні для мікрофлори кишківника людини Saccharomyces boulardii - біоентеросептики, або самоелімінуючі антагоністи – мають виражений прямий антагонізм (антимікробну дію), пов'язаний зі здатністю Saccharomyces boulardii конкурентно витісняти патогенні та умовно-патогенні мікроорганізми та гриби, що порушують мікробіоценоз кишківника (такі як Clostridium difficile, Clostridium pneumoniae, Staphilococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Candida krusei, Candida pseudotropical, Salmonella typhi, Escherichia coli, Shigella dysenteriae, Proteus, Enthamoeba hystolitica, Lambliae, Enterovirus, Rotavirus). Saccharomyces boulardii мають виражені антитоксичну, антисекреторну дії, підвищують неспецифічний імунний захист внаслідок збільшення продукування імуноглобулінів та їх секреторних компонентів, посилюють трофічний ефект щодо слизової оболонки кишківника внаслідок вивільнення сперміну і спермідину - біогенних поліамінів, рівень яких зменшується в організмі з віком, особливо при клімаксі. Ці речовини приймають участь в процесах метаболізму, аутофагії, сприяють розщепленню дефектних білків, інших пошкоджених компонентів клітин, допомагаючи їм оновлюватися, попереджують старіння і розвиток запальних процесів, знижують ризик серцево-судинних захворювань, перешкоджають порушенню функції нейронів головного мозку, сприяють покращенню пам’яті та сперматогенезу. 
Генетично зумовлена стійкість Saccharomyces boulardii до дії антибіотиків дозволяє застосовувати їх для захисту нормального мікробіоценозу при прийомі одночасно з іншими антибактеріальними препаратами. Saccharomyces boulardii проходять через шлунково-кишковий тракт в незмінному вигляді без його колонізації і виводяться з організму через 2-4 дні після прийому.

Пребіотичні компоненти (інулін та олігофруктоза) виступають субстратом, який стимулює ріст і активність пробіотичних мікроорганізмів, забезпечуючи їм оптимальне середовище і кращу конкурентоздатність. Олігофруктоза більш активна в проксимальному відділі товстої кишки, де селективно ферментується біфідобактеріями.
Інулін – рослинний полісахарид природного полімеру D-фруктози, транзитом проходить в дистальний відділ кишківника, де гідролізується до моносахаридів, які піддаються ферментації власними біфідобактеріями з утворенням коротколанцюгових жирних кислот (в основному, оцтової, пропіонової, масляної). Ці кислоти і їх солі мають трофічний ефект, взаємодіють з рецепторами клітин імуногенезу, беруть участь у синтезі протизапальних цитокінів, сприяють зсуву рН в кислий бік, стимулюють перистальтику і активізують всмоктування кальцію за рахунок модифікації його розчинності і підвищенню біодоступності. Інулін, збагачений олігофруктозою, підвищує засвоєння кальцію, що перешкоджає втраті кісткової маси і є профілактикою остеопорозу. Пропіонат впливає на печінковий ліпогенез і глюконеогенез, ацетат виступає в якості субстрату для синтезу корисного холестерину, бутират позитивно впливає на стан слизової кишківника, покращує толерантність до глюкози, регулює рівень інтестинального серотоніну, який є сигнальним нейромедіатором і приймає участь в регуляції маси тіла, покращує настрій і самопочуття.
Інулін і олігофруктоза опосередковано індукують збільшення абсорбуючої поверхні кишкового епітелію, регулюють секрецію ферментів; добре засвоюються, містять мало калорій, добре відомі як цукрозамінники при дієтотерапії (в т.ч. для схуднення, при інсулінорезистентності).

Селен необхідний для оптимального функціонування ендокринної (особливо виражений вплив має на секрецію, метаболізм тиреоїдних гормонів, а також на фертильність) та імунної систем, профілактики новоутворень, серцево-судинних захворювань, приймає участь в модуляції протизапальної відповіді, має виражені антиоксидантні властивості, посилює синтетичні та метаболічні (синтез АТФ) процеси у м’язах. 

Складові Ентеронорму знаходяться в кислотостійкій капсулі, що попереджує зниження життєздатності пробіотичних мікроорганізмів під впливом соляної кислоти, шлункового соку, жовчних кислот, ферментів. 

Способ применения и дозы

Спосіб застосування та дози

Капсули приймати перорально, ковтаючи цілими і запиваючи достатньою кількістю рідини (1 склянка питної води). Дорослим та дітям віком від 12 років приймати по 1 капсулі 2-3 рази на день, за 30 хвилин до вживання їжі.
Рекомендований термін прийому:
- гостра діарея: 3-5 діб;
- хронічні запальні захворювання травного тракту різної етіології та функціональні розлади кишківника - до 1-1,5 місяців;
- антибіотикоасоційована діарея та її профілактика: приймати у схемах з антибіотиками з першого дня застосування антибіотиків;
- дисбіоз різного генезу, хронічний діарейний синдром: 10-15 діб;
- діарея мандрівника: початок застосування: за 5 днів до прибуття по 1 капсулі на день протягом усієї подорожі, до її закінчення;
- інші стани, що супроводжуються загальними проявами порушень функціонування організму – 15-30 днів.
В подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем індивідуально.
Курс прийому залежить від характеру та перебігу захворювання.
Для закріплення отриманого клінічного ефекту курс можна повторити після 10-14 денної перерви. 
При відсутності повної нормалізації мікрофлори призначають підтримуючі дози препарату (1 капсулу в день) протягом 1-1,5 місяця.
При захворюваннях, що перебігають із рецидивами, доцільні повторні курси прийому.
Перед застосуванням (в т.ч. прийому дітьми) рекомендовано порадитись з лікарем.

Применение в период беременности или кормления грудью

Застереження

підвищена чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.
У зв'язку з наявністю ризику системної колонізації Saccharomyces boulardii у пацієнтів з ослабленою імунною системою (наприклад ВІЛ-інфекції, при трансплантації органів, лейкемії, злоякісних пухлинах, променевій терапії, хіміотерапії, при тривалому прийомі високих доз кортикостероїдів), а також пацієнтам з наявністю центрального венозного катетера слід застосовувати після консультації з лікарем.
Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або іншими механічними засобами.

Умови зберігання та термін придатності: 
зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від 2ºС до 25ºС. Строк придатності - 2 роки з дати виготовлення. 

Условия хранения

Виробник

ТОВ “Елемент здоров’я”, Україна, 03062, м. Київ вул. Естонська, буд.120.
Дозволено Міністерством охорони здоров’я України . ТУ У 10.8-38405950-001:201


Добавить отзыв к товару

Оценка товара

Ваше имя
Отзыв
Отзывы о Энтеронорм капсулы киш./раств. по 500 мг №30 (10х3)

По этому товару ещё нет отзывов

Возможные названия:

Добавка дієтична "ЕНТЕРОНОРМ" 30 капс., 500 мг ТОВ"Елемент здоров я", Україна

Ентеронорм Капс 500 мг н 30

Ентеронорм 500мг N30 капс Елемент Здоровя

Ентеронорм 500мг №30 капс. Элемент Здоровья ООО Украина Киев

Ентеронорм капс. 500мг №30 Елемент Здоров’я, Україна Київ

Ентеронорм капс.500мг №30 $ Елемент Здоровя ООО,Україна

Энтеронорм 500мг капс.№30 Элемент Здоровья ООО, Укр

ЭНТЕРОНОРМ 500МГ.КАПС.#30 ЭЛЕМЕНТ ЗДОРОВЬЯ ООО УКРАИНА КИЕВ

Энтеронорм 500мг.капс.№30 Элемент здоровья ООО

Энтеронорм капс 500мг N30 ЭЛЕМЕНТ ЗДОРОВЬЯ ООО УКРАИНА КИЕВ

Энтеронорм капс. 500 мг №30 Украина

ЭНТЕРОНОРМ капс. 500 мг №30 Україна

Энтеронорм капс. 500 мг №30 Элемент здоровья (Украина, Киев)

Энтеронорм капс. 500мг №30 Элемент Здоровья

Энтеронорм капс. 500мг №30 ТОВ"Елемент здоров я

Энтеронорм капс. 500мг №30 *** Элемент Здоровья, Украина

Энтеронорм капс.500мг №30 ндс Елемент Здоров’я

ЭНТЕРОНОРМ ФУНКЦИОНАЛЬНЫЙ ПИЩЕВОЙ ПРОДУКТ капс. 500 мг №30 Элемент здоровья (Украина, Киев)

Все аптеки
Аналоги