Иммуно М сироп по 150 мл у флак.

Цена от 28200 до 41200 грн

Наличие в 162 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

иммуномодулятор, общеукрепляющее действие

Область применения

иммунология

Форма выпуска

Жидкости оральные

Разрешено

для детей/для взрослых

Детям с

с 3 лет

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Иммуно М сироп по 150 мл у флак.

Состав

10 ml (мл) сиропу містять:

активний інгредієнт:

біологічний сироп манiоки (Cassava Syrup) SIPA-PIOCA – 5,5 g (г), концентрований апельсиновий сік – 1,2 g (г), сухий екстракт ягід шипшини (Rosa canina L.,) (70% віт. С) – 0,05 g (г), сухий екстракт кореню ехінацеї вузьколистої (Echinacea angustifolia) – 0,38 g (г), цинку амінокислотний хелат – 0,025 g (г), міді глюконат – 0,0038 g (г);

допоміжні речовини:

вода демінералізована, консервант калію сорбат, апельсиновий ароматизатор.

Загальна характеристика

Імуно – стимулятор неспецифічного імунітету, проявляє імуномодулюючу дію, володіє противірусною дією по відношенню до вірусів грипу та герпесу.

Екстракт ехінацеї вузьколистої (Echinacea angustifolia), що входить до складу , викликає збільшення продукції ендогенних альфа- i гамма-інтерферонів до фізіологічно активного рівня, що підвищує неспецифічну резистентність організму до вірусної та бактеріальної інфекції, відзначається iнгiбування нейрамiнiдазної активності, стимуляція синтезу ендогенного інтерферону. Активні речовини полісахаридної природи збільшують кількість гранулоцитів (один із різновидів лейкоцитів – формених елементів крові) на 34–89 %, а також підвищують активність фагоцитів (загальна назва клітин крові, що здатні захоплювати та знищувати хвороботворні макроорганізми) i ретикулоендотелiальної системи печінки. Значно знижує прояви алергічних реакцій (зменшує рівень lgE до 65–75 %).

Екстракт ягід шипшини (Rosa canina), що входить до складу, підвищує імунний захист у випадку інфекційно-запального процесу та збільшує вміст вітаміну С, який має як i захисні, так i антиоксидантні властивості (в 100 грамах ягід шипшини міститься 400 мг вітаміну С, що в десять разів більше, ніж у фруктових соках). Шипшина підвищує рівень імуноглобуліну А та Е в сироватці крові.

Глюконат мiдi має антиоксидантну активність, оскільки запобігає накопиченню продуктів ПОЛ i тим самим інгібує перебіг вiльнорадикальних процесів, а також підвищує супротив організму до інфекцій.

Хелатний цинк забезпечує нормальну роботу тимусу, стимулює вироблення лімфоцитів.

Клінічними дослідженнями встановлено, що за умови тривалого щоденного прийому препарату не відбувається рефрактерностi імунної системи – не спостерігається пригнічення активності альфа- i гамма-інтерферонів, завдяки чому нормалізується імунний статус людини. Це дає можливість застосовувати препарат протягом тривалого періоду для лікування рецидивуючих хронічних інфекцій

Показания

Застосовувати як дієтичну добавку до раціону харчування дітей від 3-х років та дорослих як загальнозміцнюючий засіб та допоміжний засіб:

  • при профілактиці та лікуванні рецидивуючих інфекції дихальних шляхів у пацієнтів з хронічним бронхітом, трахеїтом, пневмонією, інфекційно-залежною бронхіальною астмою.
  • при профілактиці та лікуванні рецидивуючих iнфекцiй ЛОР-органiв (отит, ринiт, синусит, ангiна, фарингiт, ларингiт).
  • при лікуванні вірусних інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу (Herpes simplex) 1-го та 2-го типів (герпетична екзема, оперiзуючого герпесу (Herpes zoster), генiтальний герпес).
  • при профілактиці та лікуванні хвороб, викликаних вірусом герпесу 5-го типу (цитомегаловiрус).
  • при профілактиці та лікуванні хвороб вторинних iмунодефiцитних станів після антибiотикотерапiї, цитостатичної, iмунодепресивної та променевої терапії.
  • для профілактики рецидивуючих інфекцій у дітей групи ризику (діти, що часто та тривало хворіють; перед початком літнього, осінньо-зимового сезону, особливо в екологічно несприятливих регіонах; перед початком відвідування дитячого садка, школи).
  • при профілактиці та лікуванні хвороб бактеріальних, грибкових інфекцій, їх асоціацій (хламiдiї, мікоплазми, уреаплазми i т.п.), в тому числі папiломовiрусної інфекції.
  • при профілактиці грипу та інших ГРВI.

Противопоказания

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Дієтична добавка не застосовується під час вагітності та в період годування груддю.

Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Допускається помутніння розчину або поява осаду.

Не запивати гарячими або алкогольвмісними напоями!

Не є лікарським засобом.

Способ применения и дозы

Вживати дітям від 3-х років до 4 років – 3 ml (мл) 1 раз на добу, з 4 до 12 років – 5 ml (мл) 1 раз на добу, старше 12 років та дорослим по 10 ml (мл) 1 раз на добу незалежно від прийому їжі. Сироп можливо додавати до солодких страв (каші, соки, кисіль, компот).

З метою профілактики тривалість прийому 7-14 днів.

З метою лікування тривалість прийому 15-30 днів.

Термін споживання та періодичність курсів застосування визначає лікар індивідуально. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Рекомендовано збовтати перед застосуванням.

Условия хранения

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі до 30 ºС у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Иммуно М сироп по 150 мл у флак.

По этому товару ещё нет отзывов