Иммуноглобулин Антихламидийный розчин д/ін. по 1,5 мл (1 доза) в амп. №10

Нет в наличии
Нет в наличии
Производитель
Бренд
Категория
Показания

хламидиоз

Область применения

иммунология

Форма выпуска

Инъекции

Условия отпуска

рецептурный

Инструкция для Иммуноглобулин Антихламидийный розчин д/ін. по 1,5 мл (1 доза) в амп. №10

Состав

Діючі речовини - специфічні антитіла до Chlamydia trachomatis - титр антитіл IgG до Chlamydia trachomatis не менше 1:80.

Допоміжні речовини - гліцин (глікокол, кислота амінооцтова), натрію хлорид.

Форма випуску. Розчин для ін'єкцій;

Код АТС. J06В В. Специфічні імуноглобуліни.

Імунологічні і біологічні властивості. Діючою основою препарату є імуноглобуліни, зокрема імуноглобулін G, специфічний до Chlamydia trachomatis. Специфічна активність препарату зумовлена віруснейтралізуючою дією антитіл. Імуноглобулін G також спричиняє імуномодулюючий ефект, впливаючи на різні ланки імунної системи людини, та підвищує неспецифічну резистентність організму.

Показания

для застосування. Препарат застосовують з метою лікування хламідійної інфекції, зокрема з ураженням урогенітальних шляхів, в тому числі сальпінгіту, сальпінгоофориту, кольпіту, уретриту, простатиту, циститу, уретропростатиту, не виношування вагітності, безпліддя та ін.

Для лікування урогенітальної хламідійної інфекції дорослих, в тому числі вагітних жінок, імуноглобулін вводять 5-6 разів, один раз на 3 дні в дозі 3,0 мл. Препарат може також застосовуватись у вигляді місцевих інсталяцій в уретру та піхву в дозі по 3,0 мл.

Противопоказания

Реакції на введення імуноглобуліну, як правило, відсутні. У рідких випадках у місці введення препарату можливий розвиток місцевої реакції у вигляді гіперемії та загальної реакції у вигляді підвищення температури тіла до 37.5 °С протягом першої доби, В окремих випадках у людей із зміненою реактивністю організму можуть виникати алергічні реакції різного типу, а у виключно рідких випадках – анафілактичний шок. У зв'язку з цим особи, що одержали препарат, повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин.

Протипоказання. Введення імуноглобуліну протипоказане особам, що мають в анамнезі тяжкі алергій ні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим, що страждають на алергійні хвороби або мають в анамнезі тяжкі алергійні захворювання, в день введення імуноглобуліну та у наступні 3 доби рекомендуються антигістамінні препарати.

Особливості застосування. Після закінчення терміну придатності, використання препарату неприпустиме. Особам, що страждають на імунопатологічні системні захворювання (хвороби: крові, сполучної тканини, нефрит та ш:), їмуноглобулін варто вводити на фоні базової терапії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У комплексній, терапії сумісний з іншими групами препаратів. Доведена терапевтична ефективність лікування імуноглобуліном проти С. trachomatis як монотерапії, так і в комбінації з антибіотиками.

Способ применения и дозы

Спосіб застосування і дози. Імуноглобулін вводять внутрішньом'язово.

Передозировка

Дані по передозуванню препарату не встановлені.

Применение в период беременности или кормления грудью

Застосування при вагітності і годуванні груддю. Довготривалий клінічний досвід застосування імуноглобуліну вказує на те. що не слід очікувати якої-небудь шкідливої дії на матір та плід під час вагітності або на новонародженого.

Імуноглобулін виділяється з грудним молоком і тому може сприяти переносу захисних антитіл від матері до дитини.

Условия хранения

Умови зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 °С. Зберігати в недоступному для. дітей місці.

Термін придатності. 2 роки.

Умови відпуску

За рецептом.

Пакування. По 1,5 мл або 3,0 мл в ампулах. По 5 або 10 ампул разом, з інструкцією про застосування у пачці з гофрованою вкладкою або з полімерною вкладкою із плівки полівінілхлоридної для розміщення та фіксації ампул.

Регистрационные данные

Инструкция для: Иммуноглобулин Антихламидийный розчин д/ін. по 1,5 мл (1 доза) в амп. №10

Производитель: Біофарма, ПрАТ для "Біофарма Плазма, ТОВ", Україна

Фарм. группа: Специфические иммуноглобулины.

Регистрация: № 337/12-300200000 від 26.11.2012. Наказ № 142 від 15.02.2017

МНН: Immunoglobulins, normal human, for extravascular a

Код АТХ:

(J) Противомикробные лекарственные средства для системного использования

(J06) Иммунные сыворотки и иммуноглобулины

(J06B) Иммуноглобулины

(J06BB) Специфические иммуноглобулины

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Иммуноглобулин Антихламидийный розчин д/ін. по 1,5 мл (1 доза) в амп. №10

По этому товару ещё нет отзывов