Ингалятор ультразвуковой Little Doctor (Литтл Доктор) LD-207U электронно-сетчатый

Цена от 186860 до 203510 грн

Наличие в 35 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Форма выпуска

Прочие

Разрешено

для детей

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Ингалятор ультразвуковой Little Doctor (Литтл Доктор) LD-207U электронно-сетчатый

Состав

Прилад від компанії Little Docor - інгалятор, який використовує меш-технологію, об'єднує в собі переваги компресорних та ультразвукових інгаляторів. Він дозволяє використовувати широкий спектр лікарських засобів, включаючи антибіотики, гормональні препарати і багато інших ліків. При цьому його ефективність дуже висока. Малий розмір і вага дозволяють брати небулайзер з собою в будь-яких обставин. Він дуже легкий, поміщається в сумочці або в кишені, живиться від двох звичайних батарейок. Завдяки таким характеристикам інгалятор LD-207U можна брати з собою і іспользовть практично в будь-якій обстановці. Цей прилад також дуже зручний при використанні ліків для зняття задишки або нападів ядухи.

Переваги меш-небулайзера Little Doctor LD-207U перед іншими небулайзерами:

 • Небулайзер Little Doctor LD-207U відрізняється безшумністю і компактністю. Робота приладу безшумна і не розбудить навіть сплячої дитини. При цьому прилад можна нахиляти під час роботи для зручності інгаляції лежачому людині, допускається нахил до 45 градусів по вертикальній осі.
 • Меш-небулайзер LD-207U дуже легкий і компактний прилад, його розмір дозволяє брати його з собою і використовувати в будь-яких обставин. Живиться інгалятор від двох звичайних батарейок, висота становить 12 см, а вага приладу 300 грам.
 • Повне й ефективне використання препаратів при мінімальному залишковому обсязі. Остаточний обсяг ліків становить менше 0,5 мл, це дуже важливо при використанні дорогих лікарських засобів. Камера з ліками повністю герметична і допускає роботу приладу під нахилом. Меш-небулайзер LD-207U повністю використовує препарати і залишок мінімальний.
 • Меш-небулайзер LD-207U має можливість підігріву лікарських засобів, дозволяючи швидко зняти напад. У контейнері для лікарських засобів передбачений відділ для гарячої води, яка підігріває інгаляційний розчин і інгаляційний пар стає теплим.
 • Широкий спектр лікарських засобів. Меш-небулайзер LD-207U може використовуватися з дуже широким спектром лікарських засобів, антибіотиків, антисептиків, гормональних преператов, мінеральних вод. Молекули цих препаратів не руйнуються при інгаляції (в інших ультразвукових інгаляторах не можна використовувати антибіотики) а завдяки високій ефективності ліки швидко потрапляють за призначенням.
 • Меш-інгалятор підходить як для інгаляцій верхніх дихальних шляхів при лікуванні синуситу, трахеїту, ларингіту, ГРВІ, так і для нижніх дихальних шляхів - при астмі, бронхіті.
 • Розширена комплектація небулайзера - в комплекті з інгалятором Little Doctor LD-207U поставляються три маски (дитяча, мала дитяча, і доросла), два мундштука (малий і великий).
 • Меш-інгалятор LD-207U можна використовувати грудним дітям від 3 місяців, проконсультуйтеся з Вашим лікарем для призначення інгаляцій.

Опис меш-технології використовуваної в інгаляторі LD-207U

Нове покоління інгаляторів засновано на використанні технології вібрації сітчастої мембрани або меш-технології (Vibrating mesh technology). Принцип роботи меш-інгалятора схожий з принципом роботи ультразвукових інгаляторів, однак має суттєві відмінності, завдяки яким інгаляція, як спосіб доставки ліків, робить великий крок вперед.

Меш-технологія - це вібрація особливої ??мембрани з мікроскопічними отворами, проходячи через які, лікарський засіб перетворюється на аерозоль. Зниження частоти ультразвуку дозволило ліквідувати недолік, властивий ультразвуковим інглаляторам - структура лікарських засобів не руйнується, це дозволяє використовувати при інгаляції антибіотики, гормональні препарати та інші лікарські засоби, які не можна використовувати в ультразвукових інгаляторах.

Ефективність меш-інгаляторів дуже висока і практично дорівнює ефективності тривалих артеріальних ін'єкцій (ДАЇ), тобто час інгаляції знижується всього до декількох хвилин. Всі переваги меш-технології об'єднує інгалятор Little Doctor LD-207U.

Характеристики: 

 • Компактний розмір приладу. Інгалятор LD-207U поміщається в сумочці, важить всього 300 грам, його можна брати з собою і використовувати в будь-якій обстановці.
 • Широкий спектр використовуваних лікарських засобів, які можна використовувати при інгаляції. Меш-інгалятор Little Doctor LD-207U дозволяє використовувати гормолаьние препарати, антибіотики, мінеральні води та інші лікарські засоби для інгаляції.
 • Висока ефективність інгалятора LD-207U - розкид розміру часток мінімальний і лікарські засоби потрапляють за призначенням;
 • Мінімальний залишковий об'єм препаратів - менше 0,5 мл;
 • Прилад може працювати як від мережевого адаптера, так і від двох пальчикових батарейок;
 • Робота інгалятора практично безшумна, інгаляцію можна проводіть навіть сплячим дітям;
 • Прилад можна нахиляти під час роботи на кут до 45º, це особливо зручно при інгаляції лежачи.
 • Гарантія 1 рік.

Регистрационные данные

Инструкция для: Ингалятор ультразвуковой Little Doctor (Литтл Доктор) LD-207U электронно-сетчатый

Производитель: Літтл Доктор (Китай)

Код АТХ:

(V) Другие лекарственные средства

(V07) Другие разные нелечебные средства

(V07A) Другие различные нелечебные средства

(V07AY) Другие нетерапевтические вспомогательные продукты

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Ингалятор ультразвуковой Little Doctor (Литтл Доктор) LD-207U электронно-сетчатый

По этому товару ещё нет отзывов