Инофолик Комби капсули №30

Цена от 48755 до 71140 грн

Наличие в 482 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Показания

аменорея, дисменорея, ановул., бесплод.

Область применения

гинекология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Инофолик Комби капсули №30

Состав

Опис

ІНОФОЛІК комбі (INOFOLIC® combi) – містить міо-інозитол, D-хіро-інозитол та фолієву кислоту і призначається для компенсації нестачі цих елементів при недостатньому їх вживанні, підвищених потребах організму або при порушенні їх співвідношення. Дія препарату визначається активними інгредієнтами, які входять до його складу.

Яка фізіологічна роль інозитолів: міо-інозитолу та D-хіро-інозитолу?

Міо-інозитол бере участь у внутрішньоклітинній передачі сигналу і забезпеченні функціонування рецепторів інсуліну, репродуктивних гормонів, факторів росту, катехоламінів та ін. Він чинить позитивний вплив на репродуктивну функцію, сприяє відновленню регулярності менструального циклу і овуляції, а високі концентрації міо-інозитолу у фолікулярній рідині є хорошими показниками якості ембріонів та яйцеклітин.

Міо-інозитол бере участь в регуляції жирового обміну, нормалізує рівень холестерину в крові, перешкоджає розвитку атеросклерозу і ожиріння, сприяє зниженню інсулінорезистентності / гіперінсулінемії. Міо-інозитол є важливим синергістом фолатів і інших вітамінів (В5, РР), а також мінералів (кальцію, магнію).

D-хіро-інозитол сприяє зниженню рівня тестостерону і нормалізації овуляції, посилюючи дію міо-інозитолу, сприяє поліпшенню метаболічних показників вуглеводного і ліпідного обміну при підвищеній масі тіла (Індекс маси тіла > 25). Міо-інозитол та D-хіро-інозитол відіграють різні ролі в організмі, а найважливіше значення для організму має їх співвідношення. Дослідження демонструють, що найефективніше співвідношення між фракцією міо-інозитолу та D-хіро- інозитолу для відновлення репродуктивного здоров'я жінок і овуляції - 40: 1. У пацієнтів з резистентністю до інсуліну (СПКЯ, діабет, ожиріння, індекс маси тіла більше ніж > 25) - це співвідношення порушується. Для підтримки фізіологічного плазматичного співвідношення двох стереоізомерів - додаткове споживання D-хіро-інозитолу необхідне одночасно з вживанням міо-інозитолу. Це не тільки позитивно впливає на овуляцію, але і зменшує інші прояви гіперандрогенії (надмірне оволосіння за чоловічим типом, акне, сальність шкіри).

Яка фізіологічна роль фолієвої кислоти?

Фолієва кислота – Фолати є необхідним компонентом для нормального процесу овуляції. Нестача фолієвої кислоти пов’язана з низьким рівнем естрадіолу впродовж усього менструального циклу, підвищенням концентрації фолікулостимулюючого гормону в період очікуваної овуляції, а в лютеїновій фазі – зі зменшеною кількістю прогестерону в крові. Наукові дослідження показали, що брак фолієвої кислоти в організмі жінки на момент зачаття може викликати такі серйозні вади в розвитку плода, як аненцефалія, дефекти нервової трубки, мозкові грижі, гідроцефалія, ущелина губи або піднебіння, вади серця. Всесвітня Організація Охорони Здоров’я наголошує, що фолієва кислота обов’язково має бути призначена жінкам, які готуються до зачаття, та, щонайменше, до 12-го тижня вагітності в дозі 400 мкг/добу.

ІНОФОЛІК комбі (INOFOLIC® combi) - препарат, створений для жінок з метою покращення функціонального стану репродуктивної системи, нормалізації менструального циклу і овуляцій, особливо - у період підготовки до вагітності (як природної, так і ЕКЗ). Додавання до терапії хворих з СПКЯ інозитолу призводить до корекції ендокринно-метаболічного профілю, регуляції менструального циклу і відновленню овуляторних циклів. Застосування препаратів інозитолу можна розглядати як альтернативний патогенетично обґрунтований варіант терапії метаболічних порушень і овуляторної дисфункції при СПКЯ.

Показания

ІНОФОЛІК комбі (INOFOLIC® combi) може призначатися в якості допоміжного засобу під час комплексної терапії таких станів:

  • Синдром полікістозних яєчників;
  • Безпліддя (у тому числі - невизначеного генезу);
  • Низький овуляторний резерв;
  • Перед проведенням екстракорпорального запліднення;
  • В протоколах стимуляції овуляції в поєднанні зі специфічною терапією.
  • При підвищеному ризику виникнення гестаційного діабету.

Способ применения и дозы

Рекомендована доза - 1 капсула двічі на день - незалежно від прийому їжі. Інтервал між прийомом має становити 12 годин. Рекомендований курс прийому від 3 до 6 місяців. Тривалість застосування встановлює лікар.

Застереження

Зберігати в місці, недоступному для дітей. Не перевищувати рекомендовану дозу.

Дієтичні добавки не призначені для заміщення збалансованого раціону та здорового способу життя.

Условия хранения

Термін придатності

знаходиться на упаковці.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Инофолик Комби капсули №30

По этому товару ещё нет отзывов