Итерол капсули №10

Цена от 11100 до 20000 грн

Наличие в 400 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

диарея

Область применения

гастроэнтерология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Разрешено

для детей/для взрослых

Детям с

с 12 лет

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Итерол капсули №10

Состав

1 саше містить 250 mg (мг) ліофілізованих сухих дріжджів штаму Ентеробіотик ЕSB (Сахароміцети буларді (лат.Saccharomyces boulardii));

допоміжні речовини: глюкоза, мальтодекстрин .

Харчова та енергетична цінність (на 100 g (г) продукту): вуглеводів – 94,6 g (г); жирів –0,003 g (г); білків – 1,75 g (г). Енергетична цінність (на 100 g (г) продукту): 1606 kJ(кДж)/384 kcal (ккал).

Що таке Saccharomyces boulardii?

Сахароміцети Буларді (Saccharomyces boulardii) – це живі дріжджі, які, знаходячись в шлунково-кишковому тракті, діють подібно захисним властивостям природної мікрофлори кишечника. Одночасно вони замінюють собою кишкову мікрофлору і діють в системі травлення як мікроорганізми проти діареї.

Це унікальні пробіотики, або корисні клітини дріжджового грибка, які, в застосуванні з антибіотиками, усувають викликаний антибіотиками пронос і зменшують його ризик на 78% у дітей і на 53% у дорослих.

Дріжджовий грибок Сахароміцети буларді (Saccharomyces boulardii) використовують не тільки для зменшення симптомів проносу у дітей і дорослих, а й в профілактичних цілях - разом з антибактеріальною терапією, для лікування діареї мандрівників, синдрому подразненого кишечника, а також хвороби Крона.

Saccharomyces boulardii властиво:

імуностимулююча дія (секреторний IgA і імуноглобуліни), яка особливо сприятлива в разі застосування Saccharomyces boulardii при лікуванні діареї різної етіології (інфекційний вірусний пронос, а також бактеріальний або небактерійний пронос) у людей.

протизапальна дія (ентерогеморагічна кишкова паличка (E. coli));

протимікробна дія (E. coli, C. difficile, S. typhimurium, Yersinia enterocolitica, C. albicans, C. krusei, C. pseudotropicalis); ферментативна дія (дісахарідази, лейцин-амінопептидазу, спермін, спермидин);

метаболічна дія;

антитоксична дія (пригнічення патогенної дії певних мікроорганізмів і їх токсинів - токсин А Clostridium difficile, токсин Vibrio cholera). 

Як діє грибок Saccharomyces boulardii:

 надає пряму дію на мікроби - патогенні мікроорганізми прикріплюються до поверхні Saccharomyces boulardii і виводяться з шлунково-кишкового тракту;

Антитоксична дія - Saccharomyces boulardii знижують здатність патогенних мікроорганізмів до вироблення токсинів і прискорюють їх виведення з шлунково-кишкового тракту;

відновлюють мікрофлору - шляхом виведення патогенних бактерій, дозволяють розмножуватися корисним біфідобактеріям і лактобактеріям;

допомагає в усуненні діареї мандрівників - Saccharomyces boulardii блокує активність кишкової палички (E. coli.);

підвищує захисні здатності шлунково-кишкового тракту - стимулює секрецію імуноглобуліну, який підвищує специфічний імунітет кишечника.

Стійкість Saccharomyces boulardii

Кислота шлунка не діє на Saccharomyces boulardii

При щоденному прийомі їх можна виявити в живому вигляді в усіх відділах шлунково-кишкового тракту

Стійкі до дії антибіотиків, сульфаніламідів, та інших протимікробних агентів

Безпечність Saccharomyces boulardii:

S. Boulardii не колонізують кишківник і виводяться із організму протягом декількох днів після закінчення прийому

Пригнічуючи розвиток умовно-патогенної флори, S. Boulardii не володіють умовно-патогенними властивостями, не викликають якісних та кількісних змін нормобіоти кишківника 

 

Показания

рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування з метою загального зміцнення організму та сприяння покращенню діяльності кишково-шлункового тракту.
 

Противопоказания

індивідуальна чутливість до окремих компонентів в складі продукту, наявність центрального венозного катетера, діти до 3 років; глюкозо-галактозна мальабсорбція; імунодефіцити, період лактації, вагітність. 

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

не перевищувати рекомендовану денну кількість. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не використовувати після закінчення терміну придатності. 

Способ применения и дозы

1. Діарея, або в комплексній терапії, якщо лікар не призначив інакше, дорослим і дітям старше 12 років по 1 саше або 1 капсула 1-2 рази на добу (1 саше попередньо розчинити в 100-200 мл питної води температури 20?-25°С); дітям у віці від 3 до 12 років по 1 саше або 1 капсулі один раз на добу (вміст капсули за потреби розчинити в 50 – 100 мл питної води кімнатної температури).

2. Для профілактики діареї мандрівників рекомендовано застосовувати за 5 днів до подорожі в дозуванні, що вказано вище. Курс споживання: від 5 до 10 днів, якщо лікар не призначив інакше. Дітям у віці від 3 до 12 років 1 саше один раз на добу. 

Условия хранения

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

зберігати в упаковці виробника при температурі +5 до +25°C в захищеному від сонячного світла, сухому та недоступному для дітей місці.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ:

24 місяці від дати виготовлення.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. 

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Итерол капсули №10

По этому товару ещё нет отзывов