Капли Успокоительные капли ор. по 30 мл во флак.

Цена от 2897 до 3590 грн
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

бессоница, неврозы

Область применения

неврология

Форма выпуска

Жидкости оральные

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Капли Успокоительные капли ор. по 30 мл во флак.

Состав

Склад активних речовин 100 мл: екстракт кореня з кореневищами валеріани - 0,15 г, екстракт трави материнки (материнки) - 0,15 г, екстракт плодів глоду - 0,15 г, екстракт трави м'яти перцевої - 0,25, екстракт кореня півонії - 0, 05г, екстракт трави пустирника - 0,25, екстракт шишок хмелю - 0,2 г, вітамін С - 3г.

Опис

Прискорений ритм життя не дає сучасній людині розслаблятися. І в той же час, у всіх людей різний рівень стресостійкості. Одні переносять нервове перенапруження і стреси легко, а інших невдачі нескінченно засмучують. Це, як правило, не має відношення до сили волі або вміння мислити позитивно. Одні лише поради щодо здорового способу життя допомагають слабо. У підмогу їм, при необхідності, бажано додавати до харчового раціону дієтичні добавки, які підвищують тонус виснаженої нервової системи і допомагають їй повернутися до нормального стану. Заспокійливі краплі - дієтична добавка з повністю натуральним складом, яка допомагає переносити стреси і покращувати якість і глибину сну.

Показания

Може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин. Сприяє нормалізації функціонування нервової системи при психоемоційних навантаженнях, поліпшення глибини і якості сну. Володіє м'якими заспокійливими властивостями.

Противопоказания

Не перевищувати рекомендовану денну норму. Продукт не є замінником різноманітного і збалансованого раціону харчування та здорового способу життя. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Способ применения и дозы

Дітям від 5 до 12 років по 1 краплі в перерахунок на 1 рік життя 2-3 рази на день, дорослим по 15-20 крапель 3-4 рази на день з водою або з фруктовим соком. Перед вживанням збовтати.

Курс прийому: 10-20 днів. Надалі продовження курсу узгоджувати з лікарем.

Условия хранения

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 5о С до 25о С.

Термін придатності

24 місяці від дати випуску. Дата виготовлення: дивіться на упаковці.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Капли Успокоительные капли ор. по 30 мл во флак.

По этому товару ещё нет отзывов