Кардиосед краплі ор. по 50 мл у флак.

Наличие в 80 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 6590 до 7370 грн
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

всд, кардионеврозы

Область применения

кардиология

Форма выпуска

Жидкости оральные

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Кардиосед краплі ор. по 50 мл у флак.

Состав

діючі речовини:

1 мл крапель містить:

1 мл настойки (1 : 5–6) з суміші ЛРС: кореневищ з коренями валеріани (Rhizomata cum radicibus Valerianae), плодів глоду (Crataegi fructus), трави пустирника (Herba Leonuri), трави меліси (Herba Melissae) (2/1/2/2) (екстрагент — етанол 70 % об/об);

допоміжні речовини: крім екстрагенту відсутні.

 

Лікарська форма. Краплі оральні.

Основні фізико-хімічні властивості: рідина від світло-коричневого до темно-коричневого кольору з запахом валеріани. При зберіганні допускається утворення осаду.

Фармакотерапевтична група.

Снодійні та седативні засоби. Код АТХ N05СМ.

Фармакологічні властивості.

Дія лікарського засобу зумовлена синергічним поєднанням лікувальних ефектів лікарських рослин, що входять до його складу: коренів та кореневищ валеріани, плодів глоду, трави пустирника та трави меліси. Лікарські рослини, що входять до складу препарату, проявляють седативну, гіпотензивну та спазмолітичну дію. Заспокійливий ефект обумовлений посиленням процесів гальмування та зниженням збудливості центральної нервової системи. Препарат не спричиняє звикання, психічної та фізичної залежності.

 

Показания

Застосовувати у складі комплексного лікування підвищеної нервової збудливості; легких форм неврастенії, що супроводжуються дратівливістю, тривожністю, страхом, підвищеною втомлюваністю, психічним виснаженням; порушення сну внаслідок нервового напруження; серцево-судинних неврозів; ранніх стадій артеріальної гіпертензії.

 

Противопоказания

Алкоголізм в анамнезі. Одночасне застосування лікарських засобів, що містять алкоголь. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки. Цироз печінки. Період вагітності або годування груддю. Депресія та інші розлади, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи. Виражена артеріальна гіпотензія та брадикардія. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів лікарського засобу, бронхіальна астма і спазмофілія. Дитячий вік (до 18 років).

 

Особливі заходи безпеки.

Якщо симптоми не зникають або з’явилися набряки ніг, або виникли симптоми незрозумілого генезу, необхідно звернутися до лікаря. При болях в ділянці серця, що можуть поширюватися на руки, епігастральну ділянку чи ділянку шиї, або при появі задишки слід негайно звернутися до лікаря.

У період застосування лікарського засобу слід утримуватися від вживання алкогольних напоїв.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково проконсультуйтесь з лікарем щодо можливості застосування препарату.

Препарат може посилювати дію транквілізаторів, нейролептиків, снодійних, седативних, аналгетичних, спазмолітичних, серцевих, гіпотензивних та анксіолітичних засобів, а також посилює дію алкоголю. Прийом із солями алкалоїдів не рекомендується у звязку з можливістю утворення негативних комплексів. Не слід застосовувати препарат разом з антиаритмічними засобами ІІІ покоління, а також із цизапридом. Препарат посилює ефекти серцевих глікозидів.

Особливості застосування.

Пацієнтам, які мали тяжке порушення функції печінки або перенесли тяжке захворювання печінки у минулому, слід бути обережними при прийомі лікарського засобу.

Може мати місце специфічна чутливість до запаху валеріани.

Препарат містить етанол! Не рекомендується застосовувати протягом тривалого часу.

 

Способ применения и дозы

Лікарський засіб застосовувати всередину дорослим по 2030 крапель 3 рази на добу, попередньо розвівши краплі у невеликій кількості води.

Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням характеру, ступеня тяжкості патологічного процесу, особливостей перебігу захворювання, переносимості препарату та стабільності досягнутого лікувального ефекту.

У разі відсутності пробки-крапельниці для застосування лікарського засобу, закупореного пробкою закупорювальною, використовувати скляну піпетку медичну, при цьому доза застосування не зміниться.

Діти.

Не призначати дітям (віком до 18 років) оскільки безпека та ефективність не встановлені.

 

Побочные реакции

З боку травної системи: нудота, печія, спастичний біль у животі.

З боку серцево-судинної системи: зниження артеріального тиску, уповільнення серцевого ритму.

Алергічні реакції шкіри: почервоніння, висипання, свербіж, набряк шкіри.

З боку центральної та периферичної нервової системи: запаморочення, сонливість, пригнічення емоційних реакцій, депресія, загальна слабкість, зниження розумової та фізичної працездатності.

Частота виникнення таких побічних дій невідома.

У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.

 

Передозировка

Одноразове прийняття дози, що у 23 рази перевищує рекомендовану дозу, як правило, не викликає негативних наслідків. При цьому слід продовжувати застосування лікарського засобу відповідно до інструкції. При значному перевищенні рекомендованої дози зростає імовірність виникнення побічних реакцій.

Симптоми: головний біль, сонливість, млявість, біль у животі, нудота, зниження гостроти слуху та зору, тахікардія.

Лікування: припинити застосування препарату, промити шлунок, прийняти активоване вугілля.

Применение в период беременности или кормления грудью

Застосування лікарського засобу вагітним жінкам недостатньо досліджене. Вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю, не рекомендується приймати препарат.

Условия хранения

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Регистрационные данные

Инструкция для: Кардиосед краплі ор. по 50 мл у флак.

Производитель: Лубнифарм, ПАТ, м.Лубни, Полтавська обл., Україна

Регистрация: UA/18003/01/01 з 25.03.2020 по 25.03.2025

МНН: Комбіновані препарати

Код АТХ:

(N) Средства, действующие на нервную систему

(N05) Психолептическое средства

(N05C) Снотворные и седативные средства

(N05CM) Другие снотворные и седативные средства

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Кардиосед краплі ор. по 50 мл у флак.

По этому товару ещё нет отзывов

Популярные препараты: