Карсил табл. п/о 22,5 мг №80

Наличие в 3333 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 12900 до 22300 грн
Производитель:
Бренд
Действующее вещество
Категория
Показания

печень и желчные пути

Область применения

гастроэнтерология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Карсил табл. п/о 22,5 мг №80

Состав

діюча речовина: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить сухого екстракту плодів розторопші плямистої (Silybi mariani fructus extractum siccum), (35-50:1), (екстрагент: метанол ≥ 99,0 %) – 40,9-56,3 мг, що еквівалентно 22,5 мг силімарину;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль пшеничний, повідон К 25, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, тальк, маніт (Е 421), кросповідон, полісорбат 80, натрію гідрокарбонат;

оболонка: целюлози ацетилфталат, діетилфталат, цукроза, акація, желатин, тальк, титану діоксид (Е 171), макрогол 6000, Опалюкс AS 26586 коричневий (цукроза, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172), метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216)), гліцерин.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, правильної круглої форми, коричневого кольору, без запаху.

Фармакотерапевтична група

Препарати, які застосовують при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Гепатопротекторні препарати. Код АТХ А05В А03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Силімарин є рослинною активною складовою частиною препарату Карсил®, отриманою з екстракту плодів рослини розторопші плямистої (Silybum marianum). Препарат має гепатопротекторну та антиоксидантну дію. Карсил® гальмує проникнення токсинів у клітини печінки (показано на отруті блідої поганки), а також спричиняє фізико-хімічну стабілізацію клітинної мембрани гепатоцитів, обмежує або попереджає втрату розчинних компонентів (у тому числі трансаміназ) клітин печінки.

Антиоксидантний ефект препарату Карсил® зумовлений взаємодією силібініну з вільними радикалами у печінці та перетворенням їх у менш токсичні сполуки. Тим самим переривається процес перекисного окислення ліпідів та не відбувається подальшого руйнування клітинних структур; токсини знешкоджуються фізіологічним шляхом.

Силімарин стимулює синтез білків (структурних і функціональних) та фосфоліпідів в уражених клітинах печінки (нормалізуючи ліпідний обмін), стабілізує їх клітинні мембрани, зв'язує вільні радикали (антиоксидантна дія), захищаючи таким чином клітини печінки від шкідливих впливів і сприяючи їх регенерації. Клінічна дія препарату Карсил® проявляється у покращенні загального стану пацієнтів із захворюваннями печінки, зменшенні суб’єктивних скарг (таких як слабкість, почуття тяжкості у правому підребер’ї, втрата апетиту, шкірний свербіж, блювання).

Покращуються лабораторні показники: знижується активність трансаміназ, гаммаглутамілтрансферази, лужної фосфатази та рівень білірубіну у плазмі крові. Тривале застосування препарату Карсил® достовірно збільшує відсоток виживаності хворих, які страждають на цироз печінки.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування силімарин повільно та частково всмоктується із шлунково-кишкового тракту. Піддається кишково-печінковій циркуляції. Не кумулюється в організмі.

Період напіввиведення силімарину становить 6,3 години. Виводиться переважно з жовчю у вигляді глюкуронідів і сульфатів.

Показания

Токсичні ураження печінки: для підтримуючого лікування у пацієнтів з хронічними запальними захворюваннями печінки або цирозом печінки.

Противопоказания

Гіперчутливість до діючої або до будь-якої з допоміжних речовин. Гострі отруєння різної етіології.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному застосуванні силімарину і пероральних контрацептивних засобів та препаратів, що застосовуються при естрогензамісному лікуванні, лікуванні тамоксифеном можливе зниження ефективності останніх.

За рахунок пригнічення системи цитохрому Р450 силімарин посилює дію антиалергічних лікарських засобів (фексофенадин), антикоагулянтів (клопідогрель, варфарин).

Силімарин може підсилити ефекти таких лікарських засобів як діазепам, алпрозолам, кетоконазол, ловастатин, аторвастатин, вінбластин за рахунок його інгібуючої дії на систему цитохрому Р450.

Рослинні продукти, що містять силімарин, широко використовуються в якості гепатопротекторів в онкологічній практиці одночасно із цитостатиками. Клінічні дослідження показують незначний ризик можливих фармакокінетичних взаємодій силімарину як інгібітора ізоферменту CYP3A4 і UGT1A1, та цитостатиків, які є субстратами цих ферментів.

Особливості застосування

Лікування препаратом Карсил® при печінкових ураженнях буде ефективним при дотриманні дієти або утриманні, наприклад, від алкоголю.

У випадку розвитку жовтяниці необхідно проконсультуватися у лікаря для проведення корекції терапії.

Через можливий естрогенподібний ефект силімарину його слід застосовувати з обережністю пацієнтам з гормональними порушеннями (ендометріоз, міома матки, карцинома молочної залози, яєчників і матки, карцинома передміхурової залози). У таких випадках потрібна консультація пацієнта з лікарем.

Препарат містить як допоміжну речовину пшеничний крохмаль. Пшеничний крохмаль може містити глютен, але тільки у незначній кількості, і тому вважається безпечним для пацієнтів з целіакією (глютенова ентеропатія).

До складу допоміжних речовин препарату входить лактози моногідрат. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом лактази Лаппа або глюкозо-галактозною мальабсорбцією не слід приймати препарат.

Лікарський засіб у складі оболонки містить цукрозу. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції або з дефіцитом сахарази-ізомальтази не слід приймати препарат.

До складу оболонки таблетки входить метилпарагідроксибензоат (Е 218) і пропілпарагідроксибензоат (Е 216). Вони можуть спричинити алергічні реакції (можливо уповільненого типу).

Способ применения и дозы

Таблетки приймати внутрішньо цілими, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини.

Дорослі та діти віком від 12 років:

Карсил® застосовувати перорально, в легких і помірної тяжкості випадках – 1-2 таблетки 3 рази на добу. При тяжких формах захворювання дозу можна подвоїти до 2-4 таблеток 3 рази на добу.

Курс лікування визначається індивідуально залежно від характеру і перебігу захворювання. Середня тривалість лікування – 3 місяці.

Діти.

Не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 12 років.

Побочные реакции

Лікарський препарат володіє хорошою переносимістю. Рідко в окремих випадках і при індивідуальній підвищеній чутливості можна спостерігати наступні побічні дії.

З боку травної системи: діарея у результаті посиленої функції печінки і жовчного міхура, нудота, диспепсія, блювання, зменшення апетиту, метеоризм, печія.

З боку імунної системи: алергічні реакції (можливо уповільненого типу); реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання, свербіж, анафілактичний шок.

З боку органів слуху і лабіринту: посилення існуючих вестибулярних порушень.

З боку дихальної системи: задишка.

З боку сечовивідної системи: посилення діурезу.

З боку шкіри і шкірних придатків: посилення алопеції.

Побічні дії минущі і зникають після припинення прийому препарату без вживання спеціальних заходів.

Передозировка

Немає повідомлень про випадки передозування. При випадковому прийомі високої дози слід викликати блювання, промити шлунок, прийняти активоване вугілля, та у разі необхідності застосовувати симптоматичне лікування, призначене лікарем.

Применение в период беременности или кормления грудью

Дані щодо безпечності та ефективності застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутні, тому його не слід призначати в цей період.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Карсил® не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Пацієнтам з вестибулярними порушеннями необхідно з обережністю застосовувати препарат при керуванні автотранспортом та роботі з іншими механізмами.

Условия хранения

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері з ПВХ плівки/алюмінієвої фольги; по 8 блістерів у картонній пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Карсил табл. п/о 22,5 мг №80

По этому товару ещё нет отзывов

Популярные препараты:

Артрида р-р д/ин. 100 мг/мл амп. 2 мл №10

Артрида р-р д/ин. 100 мг/мл амп. 2 мл №10 , р-р д/ин. №10

Хаупт Фарма Ліврон для "Фармліга Україна, ТОВ", Франція/Україна

35710 - 73190 грн
Дикломакс гель 5%, 75 мл

Дикломакс гель 5%, 75 мл

ТОВ "Илан Фарм", Україна

8455 - 16500 грн
Финлепсин 400 Ретард таблетки прол./д. по 400 мг №50 (10х5)

Финлепсин 400 Ретард таблетки прол./д. по 400 мг №50 (10х5) , таб. №50

Тева Оперейшнз Поланд, ТОВ, Польща/Ізраїль

49895 - 107195 грн
Моксогамма таблетки, в/плів. обол., по 0,4 мг №30 (10х3)

Моксогамма таблетки, в/плів. обол., по 0,4 мг №30 (10х3) , таб. №30

Вьорваг Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина

28295 - 50050 грн
Бринтелликс табл. п/плен. оболочкой 10 мг блистер №28

Бринтелликс табл. п/плен. оболочкой 10 мг блистер №28 , таб. №28

Лундбек Еекспорт (Данія)

77120 - 137475 грн
Алфлутоп розчин д/ін. по 1 мл в амп. №10

Алфлутоп розчин д/ін. по 1 мл в амп. №10 , р-р д/ин. №10

Біотехнос АТ, КО, Румунія

58435 - 108000 грн
Назонекс Синус спрей назал. дозир. 50 мкг/доза фл. 10 г, 60 доз №1

Назонекс Синус спрей назал. дозир. 50 мкг/доза фл. 10 г, 60 доз №1 , аэр/спр №60

Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія

21195 - 36610 грн
Кветиксол таблетки, в/плів. обол., по 200 мг №30 (10х3)

Кветиксол таблетки, в/плів. обол., по 200 мг №30 (10х3) , таб. №30

Актавіс Лтд. для "Фармліга, ЗАТ", Мальта/Литовська Республіка

37095 - 59310 грн
 • (044) 235-11-76 Фармація КП Аптека №1

  Киев, вул. Володимирська, 51/53

  (044) 235-11-76

  Режим работы 24/7

  Карсил табл. п/о 22,5 мг №80

  Софарма

  15449

  Под заказ

 • (044) 520 03 33, (050) 345 01 31, (068) 345 01 31, (073) 345 01 31 Аптека гормональних препаратів №10

  Киев, вул. Володимирська, 51/53

  (044) 520 03 33, (050) 345 01 31, (068) 345 01 31, (073) 345 01 31

  Режим работы Пн-Вс: 08:00-22:00

  Карсил табл. п/о 22,5 мг №80

  Софарма (Болгария)

  19100
 • (093) 362-56-46, (093) 354-08-14, (044) 583-21-61 Аптека Доброго Дня №2

  Киев, вул. Майдан Незалежності, Торгівельний центр "Глобус", -

  (093) 362-56-46, (093) 354-08-14, (044) 583-21-61

  Режим работы Пн-Пт: 09:00-22:00, Сб-Вс: 10:00-22:00

  Карсил табл. п/о 22,5 мг №80

  Sopharma (Болгария) (м)

  17650

  При резерве

  19830
 • (093)-470-85-19, (093)-470-85-35, (044)-279-00-01 Аптека Доброго Дня №177

  Киев, вул. Прорізна, 10

  (093)-470-85-19, (093)-470-85-35, (044)-279-00-01

  Режим работы 24/7

  Карсил табл. п/о 22,5 мг №80

  Sopharma (Болгария) (м)

  17650

  При резерве

  19950
 • (093) 391-29-42, (093) 325-28-02, (044) 371-11-53 Аптека Доброго Дня №6

  Киев, пл. Майдан Незалежності, сектор А, Торговий Центр Глобус

  (093) 391-29-42, (093) 325-28-02, (044) 371-11-53

  Режим работы Пн-Пт: 09:00-22:00, Сб-Вс: 10:00-22:00

  Карсил табл. п/о 22,5 мг №80

  Sopharma (Болгария) (м)

  17650

  При резерве

  19950

Возможные названия:

"КАРСИЛ® табл., в/о, по 22,5 мг №80" "Софарма, Болгарія"

Карсил Табл п/о 22,5 мг н 80 Софарма

Карсил 22,5 мг №80 табл. Sopharma (Болгария)

КАРСИЛ 22,5 мг №80 табл. Софарма, АТ, Болгарія

КАРСИЛ 22,5 мг №80 табл. в/о Софарма

КАРСИЛ 22,5 мг №80 табл. п/о Sopharma

Карсил 22,5мг №80 Софарма

карсил 22,5мг №80 др. Софарма

Карсил 22,5мг №80 тб. Sopharma (Болгария) (м)

Карсил 22,5мг таб №80 Софарма,Болгария

Карсил 22,5мг таб.№80 Sopharma

Карсил др 22,5мг №10/8 Софарма, Болгария

Карсил др. 22,5мг №80 Sopharma

Карсил др. 35мг №80 Софарма Болгария

Карсил таб 22,5мг N80 Софарма АО, Болгария

Карсил таб покрытые оболочкой 22,5 мг №80 Софарма (Болгария)

Карсил таб. 0.0225 №80 Софарма

Карсил таб. 0.0225 №80* Софарма

Карсил таб. 0.035 №80 Софарма

КАРСИЛ таб. 22,5 мг 80 (10х8) Софарма, АТ, Болгарія

КАРСИЛ ТАБ. 22,5МГ №80 SOPHARMA

Карсил таб. 22,5мг №80 Софарма Болгария

Карсил таб. 22.5мг №80 СОФАРМА

карсил таб. п/об. 22,5 мг №80 Софарма БОЛГАРИЯ

КАРСИЛ таб.22,5мг N80 Софарма (Болгария)

КАРСИЛ ТАБ.22.5МГ #80 СОФАРМА АТ БОЛГАРИЯ

Карсил таб.п/о 22,5мг N80

Карсил таб.п/о 22,5мг №80 Sopharma

КАРСИЛ ТАБ.П/О 22.5МГ #80 СОФАРМА АТ БОЛГАРИЯ

Карсил таб.п/о 22.5мг №80 "Софарма, Болгария"

Карсил табл. 22 5мг №80 Софарма

Карсил табл. 22,5 мг №80 Софарма АТ, Болгарія

Карсил табл. 22,5мг N80 Софарма

КАРСИЛ табл. 22,5мг №80 Sopharma

Карсил табл. 22,5мг №80 Софарма,Болгарiя,ІМП

КАРСИЛ табл. 22,5мг №80 Софарма

Карсил табл. 22.5мг №80 Sopharma

КАРСИЛ ТАБЛ. 22.5МГ №80 Софарма Болгария

Карсил табл. 22.5мг №80# Софарма Болгария

Карсил табл. №80 Sopharma

Карсил табл. №80 Софарма Sopharma (Болгария)

КАРСИЛ табл. п.о. по 22,5 мг №80 (10х8) в бл. Sopharma (Болгария)

Карсил табл. п/о 22,5 мг №80 Sopharma

Карсил табл. п/о 22,5 мг №80 Sopharma (Болгария)

КАРСИЛ табл. п/о 22,5 мг №80 Sopharma (Болгария)

Карсил табл. п/о 22,5мг №80 АТ СОФАРМА

Карсил табл. п/о 22.5мг N80 (10х8) АТ""Софарма""/АТ ""Болгарська роза - Севтополіс"",Болг

Карсил табл. п/о 22.5мг N80 (10х8) Софарма, Болгария

КАРСИЛ табл. покр. обол. 22,5 № 80 Sopharma (Болгария)

Карсил табл.п/о 22,5мг №80 Софарма

Карсил таблетки 22.5мг №80 АТ Софарма , Болгарія

КАРСИЛ ТАБЛЕТКИ ПО 22.5МГ №80 СОФАРМА АТ БОЛГАРИЯ

КАРСИЛ ТАБЛЕТКИ ПО 22.5МГ №80 СОФАРМА АТ БОЛГАРИЯ

КАРСИЛ таблетки, в/о по 22.5 мг №80 (10х8) Софарма, АТ, Болгарія

Карсил тб п/о 22.5мг N80 (10х8)* АТ""Софарма"", Болгарія

КАРСИЛ® др. 35 мг №80 Sopharma

КАРСИЛ® таблетки, в/о, по 22,5 мг №80 (10х8) Софарма

Карсіл 22,5мг.N80 табл. Софарма Болгарія