Картифлекс 10,2 г саше, № 10

Цена от 33150 до 57250 грн

Наличие в 538 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Форма выпуска

Саше

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Картифлекс 10,2 г саше, № 10

Состав

Кожне саше містить:

  • Пептиди колагену - 10,00 г
  • Апельсиновий ароматизатор - 0,20 г
  • Сукралоза - 0,013 г

Містить підсолоджувач. При надмірному вживанні може надавати послаблюючу дію.

Картіфлекс - джерело колагену. Містить 18 амінокислот, в тому числі 8 незамінних. Збільшує в 2,5 рази секрецію колагену. Колаген - складова частина тканин суглоба. Це будівельний білок, який бере участь в зростанні та формуванні організму, допомагає зв'язувати клітини. Колаген в складі Картіфлекса дає тканинам міцність, а при нестачі його починається руйнування суглоба.

Колаген надходить в організм з продуктами харчування. При посиленому фізичному навантаженні, спортивному способі життя, проблеми з суглобами (остеоартроз) потреба в прийомі Картіфлекса досягає 10 грамів на добу.

Картіфлекс допомагає утримувати вологу в тканинах організму, що сприяє кращій амортизації суглоба. При остеоартрозі препарат допомагає відновити тканини суглоба, продовжити рухливість і зміцнити. Картіфлекс уповільнює прогресування захворювання.

Покращує здоров'я суглобів (збільшує вміст колагену в хрящі), їх регенерацію.

Біодоступність 95%, всмоктується протягом 12 годин, досягає максимальної концентрації в плазмі протягом 6 годин.

Показания

Зменшує біль в суглобах і знижує потребу в анальгетиках, зберігає рухливість суглоба покращує якість життя. Підходить для тривалого застосування, підтверджена якість не містить цукру (можна застосовувати хворим на цукровий діабет), містить речовини з низькою молекулярною масою добре розчиняється в воді і легко всмоктується, легко засвоюється і біодоступний.

Люди похилого віку, пацієнти з остеоартрозом, люди з активним способом життя, спортсмени, люди з ожирінням.

Противопоказания

Індивідуальна непереносимість компонентів препарату.

Способ применения и дозы

 

По 1 саше на добу з їжею. Вміст пакетика (саше) всипати в склянку і додати приблизно 100 мл води (півсклянки). Добре перемішати до повного розчинення порошку у воді і вжити невідкладно. Володіє освіжаючим апельсиновим смаком. Нe перевищувати рекомендовану дозу. Застосовувати після консультації з лікарем.

Условия хранения

Зберігати при температурі нижче 25 °С в сухому, захищеному від попадання прямих сонячних променів місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Картифлекс 10,2 г саше, № 10

По этому товару ещё нет отзывов