Каша Безмолочная HiPP (ХиПП) гречана органічна з 4 місяців, 200г

Цена от 8800 до 15600 грн

Наличие в 2114 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Форма выпуска

Продукты питания

Инструкция для Каша Безмолочная HiPP (ХиПП) гречана органічна з 4 місяців, 200г

Состав

100 % органічне гречане борошно, вітамін В1.

Безмолочна органічна каша "Гречана" HiPP - це сухі пластівці з корисної для дитини необсмаженої органічної гречки, отримані за спеціальною технологією, які не потребують варіння, а просто розводяться водою.

Продукт не містить цукру, молочного білку і виготовлений з гречки, вирощеної органічним методом (без використання хімічних добрив, пестицидів і засобів стимуляції зростання рослин), що гарантує його користь і безпеку. З цінним вітаміном В1, для кращого функціонування нервової системи, легко засвоюється.

Показания

Використовується в якості прикорму з 4 місяців життя. Починайте давати кашу приблизно з 1 десертної ложки перед молочним годуванням. Поступово протягом декількох днів збільшуйте кількість до вікової норми (4-6 місяців – 50-150 мл, 7-8 місяців - 150-170 мл, 9-12 місяців – 180-200 мл). Наведені об’єми є орієнтовними, необхідний об’єм каші залежить від віку початку введення прикорму та апетиту дитини.

Перш ніж Ви почнете доповнювати раціон дитини прикормом, порадьтеся з Вашим лікарем-педіатром. Можлива індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого компоненту продукту.

  • Для здоров’я Вашої дитини дуже важливо, щоб Ви точно дотримувалися рекомендацій щодо приготування та дозування.
  • Кашу давайте з ложечки та готуйте для годування завжди свіжу порцію.

Способ применения и дозы

Безмолочна каша

Закип’ятіть свіжу питну воду та охолодіть її до температури 50°C. Покладіть в тарілку приблизно 2 ст.л. сухої органічної каші «Гречаної» НіРР. 100 мл кип’яченої води додайте до сухої каші та перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!

Для приготування безмолочної каші з фруктами додайте невелику кількість фруктового пюре НіРР (наприклад, «Перше дитяче яблуко»), перемішайте.

Для ідеальної розчинності не використовуйте дуже гарячу воду для приготування каші.

Молочна каша

  1. Приготування з молочною сумішшю. Приготуйте 200 мл молочної суміші HіPP, або іншої, до якої звикла дитина, як для пиття з пляшечки. Покладіть в тарілку 3-4 ст.л. сухої органічної каші «Гречаної» НіРР. Додайте до сухої каші приготовану молочну суміш та перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!
  2. Приготування з молоком для більш старших дітей. Закип’ятіть 100 мл молока + 100 мл води, охолодіть до 50°C. Покладіть в тарілку 3-4 ст.л. сухої органічної каші «Гречаної» НіРР. Додайте до сухої каші приготоване молоко та перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!

Условия хранения

Непочатий пакет зберігайте у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 3°C до 25 °C.

Початий пакет (упаковку) щільно закривайте та зберігайте у сухих та гігієнічних умовах при кімнатній температурі, макс. 25°C.

Вміст відкритого пакету використайте протягом 3-4 тижнів.

Регистрационные данные

Инструкция для: Каша Безмолочная HiPP (ХиПП) гречана органічна з 4 місяців, 200г

Производитель: ХіПП ГмбХ & КО (Німеччина)

Код АТХ:

(V) Другие лекарственные средства

(V06) Питательные продукты общего назначения

(V06D) Другие питательные продукты

(V06DX) Другие комбинации питательных веществ

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Каша Безмолочная HiPP (ХиПП) гречана органічна з 4 місяців, 200г

По этому товару ещё нет отзывов

Все дозировки и формы выпуска: