Кларитин таблетки по 10 мг №10 (10х1)

Наличие в 2830 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 8695 до 15690 грн
Производитель:
Бренд
Действующее вещество
Категория
Показания

аллергические заболевания

Область применения

аллергология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Кларитин таблетки по 10 мг №10 (10х1)

Состав

діюча речовина: loratadine;

1 таблетка містить лоратадину 10 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: овальні таблетки білого або майже білого кольору зі знаком «колби та чаші», лінією розлому та цифрою «10» на одному боці та плоскою поверхнею на другому боці.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування.

Код АТХ R06A X13.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Лоратидин (діюча речовина препарату Кларитин®) – трициклічний антигістамінний засіб із селективною активністю відносно периферичних Н1-рецепторів.

У більшості пацієнтів при застосуванні в рекомендованій дозі лоратадин не чинить клінічно значущої седативної та антихолінергічної дії. Упродовж тривалого лікування не спостерігалось клінічно значущих змін у показниках життєво-важливих функцій організму, лабораторних досліджень, фізікального обстеження або електрокардіограми. Лоратадин не має значущого впливу на Н2-гістамінові рецептори. Препарат не інгібує поглинання норепінефрину і фактично не має впливу на функцію серцево-судинної системи або на активність водія ритму серця.

Дослідження з проведенням шкірних проб на гістамін після застосування разової дози 10 мг показали, що антигістамінний ефект виникає через 1-3 години, досягає піку через 8-12 годин і триває більше 24 годин. Не відзначалося розвитку стійкості до дії препарату після 28 днів застосування лоратадину.

Клінічна ефективність і безпека.

Більше 10000 чоловік (у віці від 12 років) отримували лікування лоратадином (таблетки по 10 мг) у контрольованих клінічних дослідженнях. Лоратадин (таблетки) в дозі 10 мг 1 раз на добу був ефективнішим, ніж плацебо, і таким же ефективним, як клемастин, відносно покращення стану при симптомах (назальних і не назальних) алергічного риніту. У цих дослідженнях сонливість виникала з меншою частотою при застосуванні лоратадину, ніж клемастину, і практично з такою ж частотою, як і при застосуванні терфенадину та плацебо.

Серед учасників цих досліджень (у віці від 12 років) 1000 пацієнтів із хронічною ідіопатичною кропив’янкою були зареєстровані у плацебо-контрольованих дослідженнях. Лоратадин у дозі

10 мг 1 раз на добу був ефективнішим за плацебо у лікуванні хронічної ідіопатичної кропив’янки, що підтверджується послабленням свербежу, еритеми і алергічного висипання. У цих дослідженнях частота сонливості була подібною при застосуванні лоратадина та плацебо.

Діти.

Близько 200 дітей (у віці від 6 до 12 років) із сезонним алергічним ринітом отримували лоратидин (сироп) у дозах до 10 мг 1 раз на добу в контрольованих клінічних дослідженнях. В іншому дослідженні 60 дітей (у віці від 2 до 5 років) отримували лоратадин (сироп) у дозі 5 мг 1 раз на добу. Непередбачені побічні реакції не спостерігались.

Ефективність у дітей була подібною ефективності у дорослих.

Фармакокінетика.

Всмоктування. Лоратадин швидко і добре всмоктується. Застосування препарату під час їди може дещо затримувати всмоктування лоратадину, проте це не впливає на клінічний ефект. Показники біодоступності лоратадину та його активного метаболіта є пропорційними дозі.

Розподіл. Лоратадин зв’язується активно (від 97 % до 99 %) з білками плазми крові, а його активний метаболіт – з помірною активністю (від 73 % до 76 %).

У здорових добровольців період напіврозподілу лоратадину та його активного метаболіта в плазмі крові складає приблизно 1 та 2 години відповідно.

Біотрансформація. Після перорального застосування лоратадин швидко і добре абсорбується, а також екстенсивно метаболізується при першому проходженні через печінку, головним чином, за допомогою CYP3A4 і CYP2D6. Основний метаболіт дезлоратадин є фармакологічно активним і більшою мірою відповідає за клінічний ефект. Лоратадин і дезлоратадин досягають максимальної концентрації у плазмі крові (Tmax) через 1-1,5 години і 1,5-3,7 годин відповідно, після застосування препарату.

Виведення. Приблизно 40 % дози виводиться із сечею і 42 % з калом упродовж 10 днів, в основному у формі кон’югованих метаболітів. Приблизно 27 % дози виводиться із сечею упродовж перших 24 годин. Менше 1 % діючої речовини виводиться у незміненій активній формі – як лоратадин або дезлоратадин.

У дорослих здорових добровольців середній період напіввиведення лоратадину становив

8,4 години (діапазон від 3 до 20 годин), а основного активного метаболіта – 28 годин (діапазон від 8,8 до 92 годин).

Порушення функції нирок. У пацієнтів із хронічним порушенням функції нирок підвищувалися показники AUC і максимальної концентрації у плазмі крові (Сmax) лоратадину і його активного метаболіта порівняно з такими показниками в пацієнтів із нормальною функцією нирок. Середній період напіввиведення лоратадину і його активного метаболіта не відрізнявся значною мірою від показників у здорових людей. У пацієнтів із хронічним порушенням функції печінки гемодіаліз не впливає на фармакокінетику лоратадину і його активного метаболіта.

Порушення функції печінки. У пацієнтів із хронічним алкогольним ураженням печінки показники AUC і Сmax лоратадину були в два рази вищими, а їх активного метаболіту не змінювалися істотно при порівнянні з такими показниками в пацієнтів із нормальною функцією печінки. Період напіввиведення лоратадину і його активного метаболіта становить 24 і 37 годин відповідно і збільшується залежно від тяжкості захворювання печінки.

Пацієнти літнього віку. Показники фармакокінетики лоратадину і його активного метаболіту були аналогічними в здорових дорослих добровольців і здорових добровольців літнього віку.

Показания

Симптоматичне лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Противопоказания

Кларитин® протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до активної речовини або до будь-якого іншого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При застосуванні одночасно з алкоголем ефекти препарату Кларитин® не посилюються, що підтверджено дослідженнями психомоторної функції.

Потенційна взаємодія може мати місце при застосуванні всіх відомих інгібіторів CYP3A4 або CYP2D6, що призводить до підвищення рівнів лоратадину, а це в свою чергу може бути причиною підвищення частоти виникнення побічних реакцій.

У контрольованих дослідженнях повідомлялося про підвищення концентрацій лоратадину в плазмі крові після одночасного застосування з кетоконазолом, еритроміцином і циметидином, що не супроводжувалося клінічно значущими змінами (у тому числі на ЕКГ).

Діти. Дослідження взаємодій з іншими препаратами проводилися тільки з участю дорослих пацієнтів.

Особливості застосування

Кларитин® слід з обережністю застосовувати у пацієнтів із тяжкою формою порушення функції печінки.

До складу препарату входить лактоза. З цієї причини пацієнти з такими рідкими спадковими захворюваннями як непереносимість галактози, дефіцит лактази Лаппа і мальабсорбція глюкози-галактози не повинні застосовувати даний препарат.

Застосування препарату Кларитин® необхідно припинити, як мінімум, за 48 годин перед проведенням шкірних тестів, оскільки антигістаміни можуть нейтралізувати або іншим чином послабляти позитивну реакцію при визначенні індексу реактивності шкіри.

Способ применения и дозы

Спосіб застосування.

Перорально. Таблетки можна застосовувати незалежно від прийому їжі.

Дозування.

Дорослі та діти віком від 12 років слід приймати по 1 таблетці (10 мг лоратадину) 1 раз на добу.

Для дітей у віці від 2 до 12 років дозування залежить від маси тіла. При масі тіла більше 30 кг:

10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу. Дітям з масою тіла менше 30 кг застосовувати препарат у вигляді сиропу.

Пацієнти літнього віку.

Не вимагається корекції дозування людям літнього віку.

Пацієнти з порушенням функції печінки.

Пацієнтам з порушеннями функцій печінки тяжкого ступеня слід призначати препарат у нижчій початковій дозі, оскільки в них можливе зниження кліренсу лоратадину. Для дорослих і дітей із масою тіла більше 30 кг рекомендована початкова доза складає 10 мг через день.

Пацієнти з порушенням функції нирок.

Немає необхідності в корекції дози для пацієнтів з порушенням функції нирок.

Діти

Ефективність та безпека застосування лоратадину дітям віком до 2 років не встановлена.

Препарат Кларитин®, таблетки, призначати дітям з масою тіла більше 30 кг.

Побочные реакции

Коротка характеристика профілю безпеки. У клінічних дослідженнях з участю дорослих і підлітків при застосуванні лоратадину в рекомендованій дозі 10 мг на добу при показаннях, що включають алергічний риніт і хронічну ідіопатичну кропив’янку, про побічні реакції повідомлялося у 2 % пацієнтів (що перевищує показник у пацієнтів, які отримували плацебо). Частішими побічними реакціями, про які повідомлялося частіше, ніж при застосуванні плацебо, були: сонливість (1,2 %), головний біль (0,6 %), посилення апетиту (0,5 %) і безсоння (0,1 %). У клінічних дослідженнях у дітей віком від 2 до 12 років відзначалися такі небажані явища як головний біль (2,7 %), нервозність (2,3 %) або втома (1 %).

Перелік побічних реакцій. Побічні реакції, про які повідомлялося в ході постмаркетингового періоду, вказані нижче за класами систем органів. Частота визначена як: дуже часто (≥1/10), часто (від ≥1/100 до <1/10), нечасто (від ≥1/1 000 до <1/100), рідко (від ≥1/10 000 до <1/1 000), дуже рідко (<1/10 000) і невідомо (неможливо встановити за наявними даними).

У кожній групі частоти побічні реакції вказані в порядку зниження серйозності.

З боку імунної системи: дуже рідко – анафілаксія, включаючи ангіоедему.

З боку нервової системи: дуже рідко – запаморочення, судоми.

З боку серця: дуже рідко – тахікардія, пальпітація.

З боку ШКТ: дуже рідко – нудота, сухість у роті, гастрит.

З боку гепатобіліарної системи: дуже рідко – патологічні зміни функції печінки.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: дуже рідко – висипання, алопеція.

Порушення загального стану і пов’язані зі способом застосування препарату: дуже рідко – втома.

Передозировка

Передозування лоратадину підвищує частоту виникнення антихолінергічних симптомів. При передозуванні повідомлялося про сонливість, тахікардію і головний біль. У разі передозування рекомендовано симптоматичне та підтримуюче лікування упродовж необхідного періоду часу. Можливе застосування активованого вугілля у вигляді водної суспензії. Також можна провести промивання шлунка. Лоратадин не виводиться із організму при проведенні гемодіалізу; ефективність перитонеального діалізу у виведенні препарату невідома. Після невідкладної допомоги пацієнт має залишитися під медичним наглядом.

Применение в период беременности или кормления грудью

Вагітність. Даних про застосування лоратадину вагітними жінками дуже мало. Дослідження на тваринах не виявили прямих або непрямих негативних ефектів, що стосуються репродуктивної токсичності. Бажано, як захід безпеки, уникати застосування препарату Кларитин® у період вагітності.

Годування груддю. Фізико-хімічні дані свідчать про виведення лоратадину/метаболітів із грудним молоком. Оскільки ризик для дитини не може бути виключений, препарат Кларитин® не слід застосовувати в період годування груддю.

Фертильність. Дані щодо впливу продукту на жіночу або чоловічу фертильність відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Кларитин® не впливає або впливає незначним чином на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Проте пацієнтові необхідно повідомити, що дуже рідко повідомлялося про сонливість, що може впливати на здатність керувати автотранспортом або механізмами.

Условия хранения

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 7 або 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Кларитин таблетки по 10 мг №10 (10х1)

По этому товару ещё нет отзывов

 • (080) 050-59-11 Аптека оптовых цен

  Киев, вул. Софіївська, 1/2

  (080) 050-59-11

  Режим работы Пн-Вс: 08:00-21:00

  Кларитин таблетки по 10 мг №10 (10х1)

  ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.

  10350

 • (093)-470-85-19, (093)-470-85-35, (044)-279-00-01 Аптека Доброго Дня №177

  Киев, вул. Прорізна, 10

  (093)-470-85-19, (093)-470-85-35, (044)-279-00-01

  Режим работы 24/7

  Кларитин таблетки по 10 мг №10 (10х1)

  Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)

  10250

  При резерве

  11419

 • (093) 362-56-46, (093) 354-08-14, (044) 583-21-61 Аптека Доброго Дня №2

  Киев, вул. Майдан Незалежності, Торгівельний центр "Глобус", -

  (093) 362-56-46, (093) 354-08-14, (044) 583-21-61

  Режим работы Пн-Пт: 09:00-22:00, Сб-Вс: 10:00-22:00

  Кларитин таблетки по 10 мг №10 (10х1)

  Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)

  10250

  При резерве

  11461

 • (044) 520 03 33, (050) 345 01 31, (068) 345 01 31, (073) 345 01 31 Аптека гормональних препаратів №10

  Киев, вул. Володимирська, 51/53

  (044) 520 03 33, (050) 345 01 31, (068) 345 01 31, (073) 345 01 31

  Режим работы Пн-Вс: 08:00-22:00

  Кларитин таблетки по 10 мг №10 (10х1)

  Шеринг-Плау Лабо Н.В. (Бельгия)

  11508

 • (093) 391-29-42, (093) 325-28-02, (044) 371-11-53 Аптека Доброго Дня №6

  Киев, пл. Майдан Незалежності, сектор А, Торговий Центр Глобус

  (093) 391-29-42, (093) 325-28-02, (044) 371-11-53

  Режим работы Пн-Пт: 09:00-22:00, Сб-Вс: 10:00-22:00

  Кларитин таблетки по 10 мг №10 (10х1)

  Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)

  10250

  При резерве

  11543

Возможные названия:

кларитин таб. 0,01 №10 Шеринг-Плау

Кларитин Табл 0,01 г н 10 Шерінг Плау

Кларитин 10 мг №10 табл. Schering-Plough Labo

КЛАРИТИН 10 мг №10 табл. Шерінг-Плау Лабо

КЛАРИТИН 10 мг №10 табл. Schering-Plough

КЛАРИТИН 10 мг №10 табл. Шерінг-Плау Лабо

Кларитин 10мг №10 таб. Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)

Кларитин 10мг №10 табл. Schering-Plough Labo (Бельгия)

Кларитин 10мг №10 Шеринг Бельгия Bayer Bitterfeld (Германия)

Кларитин 10мг таб.№10 Bayer

Кларитин таб 10 мг №10 Шеринг-Плау Лабо Н.В. (Бельгия)

Кларитин таб 10мг N10 ШЕРИНГ-ПЛАУ

Кларитин таб 10мг №10 Шеринг-Плау Лабо Н.В.

Кларитин таб 10мг №10 Байер АГ, Германия

Кларитин таб. 0.01 №10 Шеринг-Плау

Кларитин таб. 0.01 №10 Шеринг Плау

Кларитин таб. 0.01 №10* Шеринг АГ

кларитин таб. 10 мг №10 Шеринг-Плау БЕЛЬГИЯ

Кларитин таб. 10мг №10 Шеринг Плау Бельгия

КЛАРИТИН ТАБ. №10 SCHERING-PLOUGH LABO

КЛАРИТИН таб.0,01мг N10 Шеринг Плау (Бельгия)

КЛАРИТИН ТАБ.10МГ #10 ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ

КЛАРИТИН ТАБ.10МГ #10 ШЕРИНГ-ПЛАУ СЕНТРАЛ ИСТ АГ ШВЕЙЦАРИЯ

КЛАРИТИН таб.10мг 10 SCHERING-PLOUGH/ШВЕЙЦАРИЯ/

Кларитин таб.10мг №10 Schering-Plough(Бельгия)

Кларитин таб.10мг №10 ШЕРИНГ-ПЛАУ

Кларитин таб.10мг №10= Шеринг-Плау

Кларитин табл. 10 мг №10 Bayer Bitterfeld (Германия)

Кларитин табл. 10 мг №10 Schering-Plough Labo

Кларитин табл. 10 мг №10 Schering-Plough Labo (Бельгия)

Кларитин табл. 10 мг №10 Шерінг Плау, Бельгія/Італія/Швейцарія/США

КЛАРИТИН табл. 10 мг №10 Schering-Plough Central East (Швейцария)

Кларитин табл. 10 мг №10 Schering-Plough Labo (Бельгия)

Кларитин табл. 10 мг №10 Schering-Plough Labo (Бельгия) Schering-Plough Labo

КЛАРИТИН табл. 10 мг блистер N10 Schering-Plough Labo (Бельгия)

Кларитин табл. 10мг №10 Шеринг

Кларитин табл. 10мг 10 Байєр Шер_нг Фарма А

Кларитин табл. 10мг N10 Шеринг Плау

Кларитин табл. 10мг N10 (10х1) Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія

Кларитин табл. 10мг N10 (10х1)* Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія

Кларитин табл. 10мг №10 Schering-Plough Central East

Кларитин табл. 10мг №10 ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО Н.В.

КЛАРИТИН табл. 10мг №10 Шерінг-Плау Лабо Н.В

КЛАРИТИН табл. 10мг №10* Bayer Consumer Care

Кларитин табл.10мг №10 Шерiнг Плау

КЛАРИТИН ТАБЛ.10МГ №10 Шеринг Плау. Бельгия

Кларитин таблетки 10мг №10 Schering-Plough Labo (Бельгия)

КЛАРИТИН таблетки по 10 мг №10 Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія

КЛАРИТИН таблетки по 10 мг №10 Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія

Кларитин тб 10мг N10* (10х1) Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія

Кларитин тб.10мг.№10 Шеринг б/р

КЛАРИТИН® табл. 10 мг №10 Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцария

КЛАРИТИН® табл. 10 мг №10 Schering-Plough(Бельгия)

КЛАРИТИН® табл. 10 мг №10 - Schering-Plough Labo Schering-Plough Labo (Бельгия)

КЛАРИТИН® табл. по 10 мг №10 "Шерінг-Плау Лабо, Бельгія"

КЛАРИТИН® таблетки по 10 мг №10 (10х1) Шеринг Плау

Кларітин 10мг N10 табл. Байер