Колипрев краплі по 15 мл в пляш.

Нет в наличии
Нет в наличии
Производитель
Бренд
Категория
Показания

лактазная неостаточность, колики

Область применения

детство

Форма выпуска

Жидкости внутрь

Разрешено

для детей

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Колипрев краплі по 15 мл в пляш.

Состав

1 пляшка (15 мл) містить: лактази - 8,535 мл, гліцерин – 3,750 мл, хлорід калію – 0,135 мл, очищену воду – 2,580 мл. 1 мл містить: лактази - 0,569 мл, гліцерин – 0,25 мл, хлорід калію – 0,009 мл, очищену воду – 0,172 мл. 1 крапля містить: лактази - 0,0285 мл, гліцерин – 0,0125 мл, хлорід калію – 0,0005 мл, очищену воду – 0,0086 мл.

Без ГМО.

Кишкові кольки у немовлят

Приблизно 20-25% немовлят мають кольки. Як правило, кольки характеризуються нападами дратівливості, тривоги, плачу.

Коли у дитини кольки, вона починає сильно плакати, виникає почервоніння обличчя, немовля підтягує ніжки до животика.

Всі немовлята плачуть, але якщо дитина плаче більше ніж три години на добу, три або чотири дні на тиждень, у немовляти найймовірніше кишкові кольки.

Коли дитина плаче через кольки годинами і нічого не може її заспокоїти, дана ситуація стає вкрай неприємною для батьків і повністю змінює звичне сімейне життя.

Діагностика

 • Кольки починають турбувати немовлят у віці від 15 днів і до 3-4 місяців.
 • Немовля сильно плаче, як правило, впродовж 2-3 годин, і його неможливо заспокоїти.
 • Немовля майже завжди плаче в один і той самий час один-два рази на день в основному після обіду або під вечір.
 • Немовля підтягує під себе ніжки і стискає кулачки.
 • Як правило, відбувається здуття кишечнику, іноді у дитини можуть виникати запори.

В основному, причиною кольок у немовлят стає «незрілість» ферментативних систем кишечнику, недостатнє вироблення ферменту лактази, що підсилюється всмоктуванням повітря під час прийому їжі, споживанням матір'ю деяких видів харчових продуктів, дискомфорт і стрес.

Непереносимість лактази

Лактаза – це першооснова цукру в усіх типах молока, що складається з двох молекул: глюкози і галактази. Для всмоктування цих молекул у кишечнику, вони повинні бути попередньо розділені (гідролізовані) ферментом під назвою лактаза, який виробляється кишковими ворсинками.

Коли цей фермент відсутній або його виробництво є недостатнім, лактаза не гідролізується, що призводить до непереносимості лактази.

Непереносимість лактази є поширеною і зазвичай тимчасовою проблемою у немовлят, у зв’язку з недостатнім виробленням лактази на протязі перших кількох місяців життя.

З часом, організм дитини починає виробляти достатню кількість лактази, щоб ефективніше перетравлювати необхідну кількість лактази, однак зазвичай це відбувається через 3-4 місяці після народження.

В перші тижні з моменту народження в організмі немовляти виробляється недостатня кількість лактази, що призводить до неперетравлення молочного цукру (лактази) і

під впливом існуючих бактерій в кишечнику починається процес бродіння, в результаті чого підвищується утворення газу в кишечнику дитини. Це призводить до метеоризму і здуття живота.

Надлишок ферментативної активності бактерій може викликати порушення в шлунково-кишковій перистальтиці, в результаті чого дитина страждає від спазмів. Дуже часто можна почути звуки (бурчання), що утворюються в кишечнику немовляти.

Тиск, що створюється надлишком неперетравленої лактази, викликає приплив води, що проявляється здуттям живота та діареєю. Зміни осмотичного тиску в кишечнику призводять до втрати води. Якщо цю втрату не компенсувати, може виникнути зневоднення організму дитини.

Якщо мати годує дитину грудьми, вона повинна зменшити або навіть відмовитися

від певних продуктів харчування, які можуть спровокувати або посилити кольки у немовляти. З цієї причини необхідно зменшити вживання таких продуктів, як: капуста, броколі, брюссельська капуста, огірки, цибуля, червоний перець, кава та ін.

Мати повинна прикладати немовля до грудей правильно, в спокійній та зручній обстановці.

Якщо кольки виникають через зменшене вироблення ферменту лактази, то почуття дискомфорту у немовляти закінчується або значно зменшується після застосування згаданого ферменту в молоці.

Недоношені діти та діти з низькою вагою мають більш високу схильність до розвитку такого виду кольки. Таким дітям потрібно більше часу, поки вони зможуть засвоювати лактозу, оскільки цей процес багато в чому залежить від розвитку кишечнику і його нормальної мікрофлори.

Фармакологічні характеристики

 • Містить високоактивний фермент лактази рослинного походження, отриманий з Aspergillus oryzae.
 • Aspergillus oryzae є стабільним і біологічно активним джерелом лактази.
 • Стійкий в кислому середовищі шлунка.
 • Зберігає свою активність при великих коливаннях рН.
 • З 15 мл можна приготувати 37 порцій з рекомендованою дозою 8 крапель на кожну порцію.

Фермент лактази полегшує гідроліз лактази в молоці. Таким чином, Коліпрев потрібно використовувати при годуванні дитини молочною сумішшю чи грудному вигодовуванні.

Показания

Коліпрев повинен використовуватись під час кожного годування немовляти впродовж перших 3-4 місяців його життя. 3-4 місяці – це період, після якого фермент лактази зазвичай починає вироблятися у достатній кількості у немовлят. Після закінчення цього періоду необхідно поступово відмовитись від Коліпрев.

Ми пропонуємо Вам зменшувати рекомендовану дозу в два рази під час кожного прийому їжі, після чого поперемінно використовувати з кожним прийомом їжі, поки не буде використовуватись лише один раз на день, перш ніж повністю відмовитись від Коліпрев. Якщо в процесі відмови від Коліпрев в рамках харчування немовляти неприємні відчуття не проходять або повертаються, рекомендовано повернутися до вихідної схеми вживання.

Способ применения и дозы

Застереження при застосуванні

індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб застосування та дози

При грудному вигодовуванні:

 • Дотримуючись таблиці дозування, накапати відповідну кількість крапель Коліпрев на попередньо стерилізовану ложку і давати немовляті перед кожним годуванням.
 • Продовжувати грудне вигодовування в звичайному режимі.

При годуванні молочними сумішами:

 • Дотримуючись таблиці дозування, додати краплі Коліпрев до молока або харчової суміші.

Таблиця годування є орієнтовною. У виняткових випадках, коли немовля відчуває дискомфорт, використання Коліпрев може бути індивідуально збільшено за призначенням лікаря-педіатра, але не більше 12 крапель на 1 прийом їжі.

Рекомендоване дозування:

Вік

Кількість молока за один прийом їжі

Кількість крапель за один прийом їжі

Кількість лактази за один прийом їжі

0-2 тижні

60-90 мл

5 крапель

750 ALU

3-4 тижні

120 мл

6 крапель

900 ALU

1-2 місяці

150 мл

8 крапель

1200 ALU

3-4 місяці

180 мл

9 крапель

1350 ALU

1 ALU = 0,333 мкл

Примітки

Оскільки Коліпрев є ферментом, він руйнується під впливом температури.

Бажано додавати його до молока кімнатної температури (не до холодного і не до гарячого молока).

Чітко дотримуватись рекомендацій по використанню, що містить ця інструкція.

Якщо кишкові кольки не проходять, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Условия хранения

Умови зберігання

Зберігати при температури не вище 25°С у сухому та захищеному від впливу сонячного світла місці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Строк придатності

Строк придатності - 2 роки з дати виготовлення. Використовувати впродовж 3-х тижнів після першого відкриття пляшки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Колипрев краплі по 15 мл в пляш.

По этому товару ещё нет отзывов