Коллаген экстра плюс с глюкозамином порошок 8 г, № 7

Цена от 10840 до 15530 грн

Наличие в 587 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

артрит ревматоидный, остеартрит, артроз

Область применения

ортопедия и травматология

Форма выпуска

Саше

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Коллаген экстра плюс с глюкозамином порошок 8 г, № 7

Состав

Гідролізат колагену, аскорбінова кислота, глюкозамін, мальтодекстрин, сахарол, харчовий ароматизатор зі смаком яблука.

Ефективний допоміжний засіб при захворюваннях суглобів і хребта на основі глюкозаміну і гідролізату колагену.

Глюкозамін необхідний для утворення хряща. Організм виробляє глюкозамін в малих кількостях. Глюкозамін - це аміноцукор, але на відміну від інших цукрів він засвоюється кістковою тканиною замість утилізації для енергії. Функція глюкозаміну в організмі полягає в стимуляції продукції глюкозаміногліканів (ГАГ), які є основним структурним компонентом хряща. Глюкозамін, крім цього, бере участь у формуванні зв'язок, нігтів, шкіри, очей, кісток і серцевих клапанів. Він також є провідником сірки в хрящ. Сірка необхідна для суглобових тканин, де відповідає за стабільність тканин хряща, капсули і зв'язок. Глюкозамін попереджає суглобовий блок і стимулює продукцію ГАГ. Глюкозамін - попередник всіх видів цукрів (ГАГ). ГАГ потім з'єднуються в протеоглікани. Протеінглікан - каркас для колагену. Хрящі структурно складаються з протеінгліканів, колагену і води. Протеінглікани також допомагають утримувати воду в сполучних тканинах, що надає хрящу гнучкість, пружність, стійкість до компресії. Коли тіло старіє, зміни в суглобах ведуть до остеоартриту. Дуже велика проблема організму - відновлення хряща в суглобах - нездатність виробити достатню кількість глюкозаміну. Коліна, тазові суглоби, суглоби кистей найбільш схильні до хрящових деструкцій. Біль, деформація і обмеження рухів в суглобах супроводжують цей стан. Глюкозамін в якості дієтичної добавки поповнює запас організму необхідними складовими для відновлення сполучних тканин. Деякі клінічні досліди довели, що глюкозамін ефективний при остеоартриті. Глюкозамін зменшує болючість і нормалізує рухливість уражених суглобів, сприяє зменшенню запальних процесів в них і заповненню "будівельного матеріалу", необхідного для відновлення хрящових тканин.

Гідролізат колагену є спеціальною легкозасвоюваною формою білка - найважливішого компонента сполучної тканини, яка входить до складу хрящів, сухожиль, зв'язок, кровоносних судин, зубів, кісток, шкіри, нігтів і волосся. Колаген перетворює білкові молекули в основні амінокислоти (гліцин, аланін, гістидин, модифіковані форми проліну і лізину-оксипроліну і оксілізін), які беруть активну участь в метаболізмі м'язової та сполучної тканини.

Вітамін С бере участь в обміні речовин і синтезі колагену в організмі людини.

 • Покращує обмін речовин і харчування в суглобах, запобігає запалення в них;
 • сприяє відновленню хрящової поверхні менісків і міжхребцевих дисків;
 • зменшує скутість і біль в суглобах і хребті;
 • прискорює консолідацію переломів кісток;
 • покращує рухливість і гнучкість суглобів;
 • активізує вироблення і нормалізує склад внутрішньосуглобової рідини;
 • сприяє уповільненню процесу старіння;
 • має помірну протизапальну і знеболюючу дію.

Показания

 • Як допоміжний засіб при комплексній медикаментозній терапії артритів, поліартритів, деформуючих остеоартрозів, остеохондрозу, спондилоартрозу, остеопорозу;
 • для живлення, відновлення і зміцнення сполучної тканини, в т.ч. кісткової і хрящової;
 • в якості профілактики захворювань опорно-рухового апарату;
 • як додатковий відновлюючий і зміцнюючий засіб при травмах кістково-м'язової системи (переломи, вивихи, розтягнення, удари) і після оперативних втручань;
 • для нормалізації і підтримки фізіологічних функцій організму.

Противопоказания

Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, період лактації.

Способ применения и дозы

Розчинити вміст одного пакетика (8гр) в ½ склянки води кімнатної температури. Приймати 1 раз на день під час їжі або відразу після неї. Основний курс прийому-3 місяці. Профілактичний курс-1 місяць (4 упаковки). Рекомендується 2-3 прийоми на рік. Повторення цих курсів залежить від тяжкості і давності захворювання.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Коллаген экстра плюс с глюкозамином порошок 8 г, № 7

По этому товару ещё нет отзывов