Коллаген морский спорт порошок по 5 г №14 у пак.

Цена от 18689 до 26700 грн

Наличие в 59 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Показания

витамины+минералы

Область применения

витамины и минералы

Форма выпуска

Саше

Разрешено

для детей/для взрослых

Детям с

с 12 лет

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Коллаген морский спорт порошок по 5 г №14 у пак.

Состав

Колаген морський риб'ячий не менше 4400 мг, хондроітина сульфат 200 мг, глюкозаміна гідрохлорид 250 мг, метилсульфонилметан (МСМ) 150 мг, стеарат магнію, діоксид кремнію.

Властивості

100% морський колаген. Без кольору та смаку. Низька молекулярна маса колагену сприяє його кращому засвоєнню. Морський колаген отримують з молюсків і риби, він найбільш схожий із людським білком, володіє відмінними відновлюючими якостями.

Колаген - основний компонент сполучної тканини і найпоширеніший білок, що становить від 25% до 35% білків у всьому тілі.

Старіння шкіри багато в чому залежить від зменшення снтезу колагену в організмі. Результат цього процесу ми бачимо не тільки у вигляді зморшок, втрати пружності та еластичності. Погіршується стан волосся, нігтів, м'язів, з'являються болі в суглобах, знижується еластичність судин, утворюється целюліт.

Доведені позитивні ефекти колагену: зміцнення хряща, зміцнення зв'язок та кісток.

Поліпшення харчування м'язів (амінокислоти йдуть на будівництво м'язової тканини, а відносно великий вміст аргініну сприяє поліпшенню кровотоку в м'язах). Щоденний прийом колагену відновлює рухливість суглобів , знижує суглобові болі.

Глюкозаміну гідрохлорид - стимулює регенерацію хрящової тканини. Має протизапальну, знеболюючу дію. Сприяє відновленню хрящових поверхонь та зменшенню дегенеративних змін у суглобах. Покращує рухливість суглобів, відновлює їх функцію , зменшуючи болі у суглобах. Збільшує проникність суглобної капсули, відновлює ферментативні процеси в клітинах синовіальної мембрани і суглобового хряща.

Хондроітину сульфат поліпшує фосфорно - кальцієвий обмін у хрящовій тканині, пригнічує ферменти, що порушують структуру і функції суглобового хряща, гальмує процеси дегенерації хрящової тканини. Сповільнює резорбцію кісткової тканини, знижує втрату кальцію і прискорює процеси репарації кісткової тканини, гальмує прогресування остеоартрозу.

МСМ входить до складу сполучної тканини практично всіх органів і тканин. Вона необхідна для синтезу кератину, що забезпечує ріст волосся і нігтів. МСМ стимулює вироблення суглобної рідини, підвищує рухливість суглобів і міцність зв'язок, знижує ризик судом і запалення суглобів, зменшує травматичну біль.

Показания

Рекомендації щодо застосування

Для осіб з фізичним навантаженням. Сприяє поліпшенню функціонального стану опорно-рухової системи. Покращує стан шкіри, волосся та нігтів.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Противопоказания

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів.

Особливості застосування

Вміст пакету попередньо розчинити у 1/2 склянці води.

Розчинність більш швидка у теплій рідині.

Способ применения и дозы

Дорослим 1 - 2 пакети на день, дітям старше 12 років по 0,5 - 1 пакету на день під час приймання їжі, розчинивши порошок в півсклянці води (соку).

Курс прийому 30 днів.

Условия хранения

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищенному від світла місці при температурі не вище 30° С.

Термін придатності

2 роки. Дату виготовлення та серію дивитись на упаковці.

Форма випуску

Порошок 14 пакетів по 5000 мг.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Коллаген морский спорт порошок по 5 г №14 у пак.

По этому товару ещё нет отзывов