Кольпофлор суппозитории вагинальные №12

Цена от 21189 до 35000 грн

Наличие в 1071 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Действующие вещества
Категория
Область применения

гинекология

Форма выпуска

Суппозитории вагинальные

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Кольпофлор суппозитории вагинальные №12

Состав

1 супозиторій містить: активні речовини:

Lactobacillus acidophilus 3x106, Lactobacillus crispatus 5x106, Lactobacillus rhamnosus 5x106, Lactobacillus vaginalis 5x106, молочна кислота 100 mg (мг); допоміжні речовини: гідрогенізовані тригліцериди, віск бджолиний.

Властивості

Супозиторії Кольпофлор відновлюють здоровий вагінальний біоценоз і запобігають розмноженню та розвитку патогенних мікроорганізмів, відновлюють природне кисле середовище в піхві (рН 3,8-4,5) і підсилюють опір слизової оболонки проти патогенних мікробів.

Бактерії, що входять до складу засобу, представляють собою живі лактобацили, які часто зустрічаються в нормальній мікрофлорі та є ідентичними природній мікробіоті. Лактобацили, що входять до складу засобу, за рахунок вироблення особливих речовин – бактеріоцинів, проявляють антагоністичний вплив на широкий спектр патогенної та умовно-патогенної мікрофлори. Лактобацили виконують у піхві захисну функцію за рахунок створення кислого рН внутрішнього середовища, яке є несприятливим для розвитку і розмноження патогенних мікроорганізмів, та здатні успішно колонізувати урогенітальну зону витісняючи при цьому патогенну мікрофлору.

Молочна кислота, яка входить до складу засобу, розщеплює патологічну біоплівку, що складається з мікробних асоціацій, збільшує вплив антибактеріальних речовин та створює умови для розвитку нормальної мікрофлори піхви.

Показания

Супозиторії Кольпофлор рекомендується застосовувати як підтримуючий засіб при станах, що характеризуються порушенням мікрофлори піхви (бактеріальний вагіноз, вагінальний дисбіоз, вагінальний кандидоз, гормонозалежний та неспецифічний кольпіт, специфічний та неспецифічний вагініт, гонорея, хламідіоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, тощо), та як профілактичний засіб після гінекологічних втручань, використання тампонів, місцевих контрацептивів та при недотриманні гігієнічних норм.

Противопоказания

Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компоненту засобу.

Способ применения и дозы

Перед та після застосування супозиторіїв дотримуватись правил особистої гігієни: вимити руки. Супозиторії Кольпофлор застосовувати 1-2 рази на добу (вранці та/або ввечері перед сном). Супозиторій звільнити від стрипа безпосередньо перед застосуванням та ввести глибоко в піхву в положенні лежачи на спині, зігнувши ноги. Супозиторій не слід різати або ламати на частини. Тривалість застосування становить 6-12 днів.

Особливості застосування
Не ковтати. Уникати потрапляння в очі. Під час вагітності та у період лактації використовувати після консультації з лікарем.

Условия хранения

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Форма випуску

Супозиторії вагінальні. По 6 супозиторіїв у блістері, по 2 блістери в картонній коробці.

Термін придатності

3 роки.

Регистрационные данные

Инструкция для: Кольпофлор суппозитории вагинальные №12

Производитель: Цидонія (Боснія і Герцоговина)

Регистрация: № 602-123-20-3/46569 от 16.11.2018 до 16.11.2023

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Кольпофлор суппозитории вагинальные №12

По этому товару ещё нет отзывов