Красный корень табл. 400 мг №90

Цена от 7000 до 12500 грн

Наличие в 11 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Показания

простатит

Область применения

урология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Красный корень табл. 400 мг №90

Состав

 корінь копійочник забутого, лактоза

Опис діючих речовин

Червоний корінь позитивно впливає на крово - і лімфообіг, зміцнює стінки судин, пригнічує синтез дигиротестостерона, блокуючи 5-альфа-редуктазу типу і та ІІ, зменшує фосфоліпазу А2 та вивільнення арахідонової кислоти, синтез редуктази, блокуючи альфа-адренорецептори, усуваючи гормональний дисбаланс між естрогенами і андрогенами, регулюючи тонус та перистальтику нижніх відділів сечовивідних шляхів.

У кореня виражені протизапальні, антиексудативну, антиандрогенные, вазопротекторные властивості, які спрямовані на зменшення симптомів простатиту і розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ). При ДГПЗ зменшуються явища дизурії, нормалізується сечовипускання, сприяючи повному випорожненню сечового міхура, знижується частота сечовипускання, особливо в нічний час, що істотно покращує якість життя.

Наявність докорінно копійочник активного хімічного складу, що зумовлює бактерицидний, судинорозширювальну, імуномодулюючу, антиоксидантну, протипухлинну, м'яку діуретичну дію, що дозволяє не тільки запобігти, але й ефективно надавати лікувальний ефект при простатиті, уретриті. Крім того, скнара нормалізує функцію ШЛУНКОВО-кишкового тракту, позитивно впливає на серцево-судинну, дихальну і нервову системи. Успішно застосовується для лікування атеросклерозу, анемії, лейкозів, алергії.

Велику кількість полісахаридів (до 40%) і тритерпенових сапонінів визначає використання копійочник при хронічних бронхолегеневих захворюваннях, у тому числі туберкульоз (пом'якшувальний і відхаркувальний дію).

Встановлена імуномодулююча, стрес-протективна активність копійочник; дослідження відзначають здатність макрофагів продукувати лимфоцитактивирующий фактор після стимуляції золотистим стафілококом, підвищення рівня інтерлейкіну-І у плазмі крові. Подібно класичним фитоадаптогенам, скнара перешкоджає стрес-індукованого розвитку імуносупресії, інволюції тимуса, падіння маси селезінки, знижує кількість ерозій секреторного відділу шлунка. Скнара сприяє швидкій нормалізації рівня кортикостероїдів після стресу, посилює стрес-індуковану продукцію макрофагами. Подібну дію зазначається у елеутерококу, левзеї, родіоли, класичних адаптогенів. В Китаї та Сибіру скнара призначають при епілепсії, неврозах, головних болях, в якості заспокійливого засобу, коректора метаболізму при атеросклерозі, для лікування різних отруєнь, в тому числі харчові токсикоінфекції.

Скнара відноситься до рослин лимфокорректорам і використовується в рамках лимфотропной терапії для запобігання патологічних змін в лімфосістеме, її детоксикаційних і дренажних структурах при ендо - екзотоксікозах.

Показания

Рекомендується для профілактики захворювань чоловічої статевої сфери, підтримки фізичної активності і потенції, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

  • хронічні захворювання передміхурової залози (простатити);
  • доброякісна гіперплазія передміхурової залози (аденома);
  • зниження потенції та життєвого тонусу;
  • пухлини чоловічої статевої сфери.

Способ применения и дозы

По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Красный корень табл. 400 мг №90

По этому товару ещё нет отзывов