Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Кратепровин капсули №30

Код: 53748
Цена от 173.09 до 334.90 грн

Наличие в 2968 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек

Основная информация

Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Кратепровин капсули №30

Состав

1 капсула містить: екстракт плодів глоду — 150 мг, екстракт барвінку — 60 мг, екстракт листя гінкго білоба — 50 мг, екстракт кореню пуерарії лопатної — 50 мг, допоміжні речовини: двоокис кремнію (орісіл), кальцію стеарат, лактоза, мікрокристалічна целюлоза.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г: білки — 12,0 г, вуглеводи — 7,3 г, жири — 1,0 г; енергетична цінність (калорійність) — 86,2 ккал (361 кДж).

Екстракт плодів глоду — (Crataegi fructus) містить флавоноїди (кверцетин, гиперін, гіперозид, вітексин), органічні кислоти (лимонна, олеанова, урсолова, кратегусова, кавова, хлорогенова), каротиноїди, дубильні речовини, жирні олії, пектини, тритерпенові і флавоноїди, бета - ситостерин, холін, цукри, вітаміни.

Діючі речовини глоду знижують збудливість ЦНС і серцевого м'яза, сприяють поліпшенню коронарного і мозкового кровообігу. Глід сприяє нормалізації серцевого ритму. Завдяки наявності тритерпенових сполук і флавоноїдів покращує функції судинних стінок.

Екстракт Барвінку малий — (Vinca minor) містить алкалоїди (понад 20: девінкан, мінорін, вінін, пубесцін, вінкамін, ізовінкамін, вінкамінорін, аймаліцін, ізомайдін, акуаміцін, ервін, резерпін, а також вінкалеукобластін і леурокрістін, мають онколітичну дію), гіркоти, аскорбінову (993 мг/%), урсолову, яблучну і янтарну кислоти, каротин, рутин, флавоноїди, дубильні речовини, тритерпенові сапоніни, цукри, мінеральні солі, фітостероли, серцеві глікозиди, пектин. Застосовують як засіб, що нормалізує кров'яний тиск, покращує кровообіг судин головного мозку і венозні судини серця.

Екстракт листя гінкго білоба — (Ginkgo biloba) містіть гінкгофлавоглікозиди (кемпферол, кверцетин, ізорамнетін, проантоціанідіни), терпени (гінкголіди, білобаліди), органічні кислоти, включаючи вітамін С. Екстракт листя гінкго білоба має антиоксидантну активність, а також сприяє нормалізації кровопостачання і підвищенню розумової працездатності. Може бути рекомендований для профілактики порушення мозкового кровообігу, особливо у осіб старшого та похилого віку, для підвищення розумової та інтелектуальної діяльності, поліпшення пам'яті. Допомагає при запамороченнях і шумі у вухах, сприяє поліпшенню якості життя людини.

Екстракт кореню пуерарії лопатної — (Pueraria lobata) містить ізофлавони: дайдзеін і пуерарін, які споріднені рецепторам естрогенів. Ізофлавони пуерарії лопатної володіють потужними антиоксидантними властивостями.Екстракт кореню пуерарії лопатної сприяє запобіганню тромбозів судин та діабетичних ускладнень. Сприяє нормалізації артеріального тиску. Має антиатеросклеротичні властивості. Не є лікарським засобом.

Показания

Рекомендації до споживання: За рекомендацією лікаря, в раціонах дієтичного харчування, в якості дієтичної добавки як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження (флавоноїдів, проціанідинів, аскорбінової кислоти, каротинів, органічних кислот, пектинових речовин, холінів).

Може бути рекомендований, з метою: нормалізації функціонального стану серцево-судинної системи та мозкового кровообігу; поліпшенню пам'яті, концентрації уваги, підвищенню розумової і фізичної працездатності; запобігання тромбозів судин, діабетичних ускладнень і вегетосудинних проявів; нормалізації порушення сну.

Противопоказания

вагітність та період лактації, індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, пригнічення діяльності сердцевого м'яза, брадикардія.

Способ применения и дозы

вживати дорослим по 2 капсули на добу незалежно від прийому їжі. Курс споживання визначає лікар індивідуально. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Кратепровін не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. 

Условия хранения

Форма випуску: 1 капсула масою нетто 340 мг.

Умови та термін зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С в сухому, захищеному від світла і не доступному для дітей місці.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Кратепровин капсули №30

По этому товару ещё нет отзывов