Кучику сироп от глистов сироп по 150 мл у флак.

Инструкция для:

Состав

активні інгредієнти: екстракт гарбузового насіння (Cucurbita pepo) – 200 mg (мг), екстракт листя волоського горіха (Juglans regia) – 10 mg (мг), екстракт часнику (Allium sativum) – 500 µg (мкг), екстракт листя чебрецю (Thymus vulgaris) – 250 µg (мкг), екстракт листя полину (Artemisia absinthium) – 15 µg (мкг). Допоміжні речовини: вода, емульгатор гліцерин, розчинник етанол, ароматизатор «Ожина», консервант натрію бензоат, підсолоджувач натрію сахарин, регулятор кислотності моногідрат лимонної кислоти

Показания

застосовувати як дієтичну добавку для дорослих та дітей віком від 3 років при глистових інвазіях (ентеробіоз, аскаридоз) та ураженні найпростішими (лямбліоз, амебіаз), зокрема з проявами диспепсії, метеоризму, холециститу, синдрому подразненого кишечника, хронічного коліту, послаблення імунної системи та поганого апетиту.

Дія КУЧИКУ® рослинного сиропу від глистів зумовлена особливостями дії активних інгредієнтів, зокрема лікарських рослин, що входять до його складу:

Екстракт гарбузового насіння має антигельмінтну дію при таких видах глистових інвазій, як ентеробіоз (гострики), аскаридоз та лямбліоз.

Екстракт листя горіха багатий на вітаміни С, В1, В3, бета-каротин, йод, залізо, дієтичні волокна, танін, юглон. Речовини, що містяться в ньому, чинять протизапальну, в’яжучу, протигельмінтну, імуностимулюючу та жовчогінну дію. Антигельмінтна дія екстракту листя горіха ґрунтується на блокаді ферментів, що відіграють важливу роль в енергетичному обміні глистів.

Екстракт часнику має антибактеріальну, противірусну, протипаразитарну, спазмолітичну, антиоксидантну та імуностимулюючу дію. Він покращує апетит завдяки подразнювальним, рефлекторним та секреторним властивостям, регулює роботу шлунка та сприяє розвитку нормальної мікрофлори кишечника. Фітонциди, каротин, селен та інші речовини у складі екстракту часнику забезпечують його антиоксидантну дію через захист клітин від вільних радикалів. Екстракт часнику покращує мікроциркуляцію.

Екстракт полину має протиглистову дію і ефективний проти лямблій. Полин регулює обмін речовин, має заспокійливу та протизапальну дію.

Екстракт чебрецю має протиглистові, антисептичні, заспокійливі, імуностимулюючі властивості та покращує апетит.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

Противопоказания

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

При одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована попередня консультація лікаря.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування

Способ применения и дозы

рекомендовано вживати дітям від 3 років до 5 років по 5 ml (мл) двічі на день, дітям від 5 років до 12 років – по 5 ml (мл) тричі на день, дітям від 12 років та дорослим – по 10 ml (мл) двічі на день. Сироп рекомендовано вживати за 15 min (хв) до їжі. Курс споживання 15-20 днів, якщо лікар не призначив інакше. Курс може бути повторений з інтервалом 20-30 днів після попереднього. Необхідність повторних курсів узгоджується з лікарем. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Применение в период беременности или кормления грудью

не застосовувати під час вагітності та в період годування груддю

Условия хранения

зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС в сухому, недоступному для дітей місц


Все аптеки
Аналоги