Лактофильтрум-Эко табл. 650 мг №60

Наличие в 1 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 18575 до 18575 грн
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

дисбактериоз

Область применения

гастроэнтерология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Лактофильтрум-Эко табл. 650 мг №60

Состав

1 таблетка містить: лігнін гідролізний - 342,11 мг, лактулоза - 101,01 мг; допоміжні речовини: фруктоолігосахаріди, натрію кроскармелоза, крохмаль картопляний, магнію стеарат.

Лактофільтрум-Еко - оригінальний продукт, що складається з двох компонентів; природного сорбенту гидролизного лігніну і лактулози.

Властивості: за рахунок лігніну, що входить до складу Лактофільтрум-Еко, продукт має високу сорбційну активність, дозволяє зв'язувати і виводити з просвіту шлунково-кишкового тракту патогенні бактерії, продукти їх розпаду, а також ендо- та екзотоксини. Продукт нейтралізує також надлишок деяких продуктів обміну речовин, в тому числі білірубіну, ХС, сечовини та ін.

Другий компонент продукту - лактулоза, є синтетичним дисахаридом. Без змін проходить шлунково-кишковий тракт до товстої кишки і стимулює розвиток біфідо- і лактобактерій, сприяє нормалізації обміну білків, жирів і вуглеводів, правильному засвоєнню вітамінів, мікро- і макроелементів, а також активно стимулює неспецифічний імунітет.

Показания

Лактофільтрум-Еко таблетки рекомендується вживати при дисбактеріозі (в тому числі після прийому антибактеріальних препаратів), хронічному коліті, синдромі подразненого кишечника (при наявності як запорів, так і діарейного синдрому), атопічному дерматиті, шкірних алергічних реакціях, в комплексному лікуванні харчових токсикоінфекцій, неспецифічному вагініті, в терапії вірусних гепатитів різної етіології у дітей і дорослих, цирозі печінки і панкреатиті.

Противопоказания

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Лактофільтрум-Еко таблетки вживається як у вигляді монотерапії, так і в комплексній терапії з іншими лікарськими засобами при дотриманні правил роздільного прийому. Продукт можна вживати в період вагітності та годування груддю.

Способ применения и дозы

Лактофільтрум-Еко таблетки:

  • дорослим і дітям віком старше 14 років по 2-3 таблетки 3 рази на добу;
  • дітям у віці 6-14 років - по 2 таблетки 3 рази на добу,
  • дітям у віці 3-6 років - по 1 таблетці 3 рази на добу,
  • дітям віком до 3 років - за рекомендацією лікаря, за 1-1,5 год до або після їжі.

Курс вживання - 14 днів або за рекомендацією лікаря.

Условия хранения

У сухому, захищеному від світла при температурі не вище 25 °С і відносній вологості не більше 75%.

Термін придатності

3 роки від дати виготовлення.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Лактофильтрум-Эко табл. 650 мг №60

По этому товару ещё нет отзывов