Магнефар В6 таблетки №60 (10х6)

Наличие в 732 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 13795 до 20850 грн
Производитель:
Бренд
Действующее вещество
Категория
Показания

витамины и минералы

Область применения

неврология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Магнефар В6 таблетки №60 (10х6)

Состав

діючі речовини: магнію гідроаспарагінату тетрагідрат та піридоксину гідрохлорид;

1 таблетка містить магнію гідроаспарагінату тетрагідрату 500 мг (відповідає 34 мг Mg2+) та піридоксину гідрохлориду 5 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, гіпромелоза.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: овальні довгасті двоопуклі таблетки білого кольору з розподільчою рискою з одного боку.

Фармакотерапевтична група

Комплекс вітамінів групи В з мінералами. Код АТХ А11Е С.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Магній належить до незамінних катіонів, необхідних для нормального проходження метаболічних процесів в організмі. Він бере участь в АТФ-залежних ферментативних реакціях, є стабілізатором клітинних мембран та внутрішньоклітинних органел.

Магній бере участь у регуляції метаболізму нервової, опорно-рухової, дихальної, серцево-судинної та кровотворної систем, а також в обміні гормонів (у тому числі статевих). Захищає міокард від гіпоксії та ішемії.

Діє заспокійливо, зменшує нервово-м’язову збудливість, забезпечує нормальне скорочення м’язів.

Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) бере участь у метаболізмі амінокислот, обміні вуглеводів та ліпідів, а також у процесі синтезу гемоглобіну.

Одночасне застосування магнію і піридоксину гідрохлориду сприяє посиленню ефекту кожного з них. Так, вітамін В6 підвищує концентрацію магнію у плазмі крові та еритроцитах, зменшує екскрецію з сечею. Магній, у свою чергу, активує процес біотрансформації піридоксину гідрохлориду у печінці на активний метаболіт піридоксаль-5-фосфат. Комбіноване застосування вітаміну В6 і магнію компенсує дефіцит цих речовин і підвищує їх абсорбцію в кишечнику та проходження у клітини завдяки утворенню хелатного комплексу вітамін В6–магній–амінокислоти.

Фармакокінетика.

Магній дуже добре всмоктується з травного тракту. Внутрішньоклітинний вміст магнію майже у 10 разів вищий (99 %), ніж позаклітинний. Його концентрація у периферичній крові становить 0,75-1,25 ммоль/л (як правило 0,8-0,9 ммоль/л).

У крові близько 55 % магнію знаходиться в іонізованому стані. 32 % зв’язано з білками плазми крові, а решта – 13 % становлять комплексні сполуки з аніонами.

В нирках до 70 % магнію плазми крові зазнає клубочкової фільтрації, 95-97 % його реабсорбується у ниркових канальцях.

Піридоксину гідрохлорид легко розчиняється у воді, добре всмоктується при пероральному введенні, накопичується в печінці. В організмі внаслідок фосфорилювання перетворюється на піридоксальфосфат, який є активною формою піридоксину, що бере участь в обмінних процесах або перебуває у формі піридоксаміну. Продукти його метаболізму виводяться з сечею.

Показания

Профілактика та лікування станів дефіциту магнію та піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6).

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гіпермагніємія; гіпервітаміноз В6; гостра ниркова недостатність; атріовентрикулярна блокада; міастенія гравіс; виражена артеріальна гіпотензія; хвороба Паркінсона, що лікується леводопою без супутнього застосування периферичних інгібіторів декарбоксилази леводопи; порушення всмоктування; діарея.

Способ применения и дозы

Магнефар® В6 призначений для внутрішнього застосування. Таблетки необхідно приймати після прийому їжі, запиваючи водою (не менше 200-250 мл).

При дефіциті магнію та вітаміну В6:

 • дорослим і дітям віком від 12 років зазвичай призначають 1-2 таблетки 3 рази на добу;
 • дітям віком від 6 років (з масою тіла понад 20 кг) до 12 років призначають по 1 таблетці 3 рази на добу.

Для профілактики:

 • дорослим і дітям віком від 12 років зазвичай призначають по 1-2 таблетки 1 раз на добу.

Будь-яке збільшення дози потрібно погодити з лікарем.

Діти.

Препарат не застосовують дітям віком до 6 років.

Побочные реакции

Зазвичай препарат переноситься добре.

З боку серця: передсердно-шлуночкова блокада (АV-блокада).

З боку травного тракту: біль у животі, діарея, нудота, блювання, метеоризм, які зазвичай зникають після відміни лікарського засобу.

З боку шкіри: почервоніння шкіри, алергічні реакції, включаючи висипи, свербіж, кропив’янку.

Тривале регулярне застосування піридоксину у добовій дозі 50 мг може спровокувати сенсорну нейропатію, у дозах, що перевищують 200 мг/добу – дефіцит фолієвої кислоти, розлади дихання та дерматози.

Передозировка

Симптоми передозування рідко спостерігаються у пацієнтів з нормальною функцією нирок. Тривале застосування у дозах, що перевищують рекомендовані, може спричиняти виникнення симптомів, зазначених у розділі «Побічні ефекти», а також артеріальну гіпотензію, м’язову слабкість, порушення чутливості, біль у кінцівках, зниження сухожильних рефлексів, утруднення дихання, аритмії як наслідок молочно-лужного синдрому, пригнічення центральної нервової системи, патологічні зміни на ЕКГ, кому, зупинку серця та параліч дихання, анурію.

У разі передозування слід вживати велику кількість рідини перорально, а також вводити внутрішньовенно (внутрішньовенне введення фізіологічного розчину у тяжких випадках). Негайно після гідратації слід застосувати фуросемід або інші діуретики. При неефективності попередніх заходів слід застосувати кальцитонін. Пацієнтам з нормальною функцією нирок та низьким рівнем фосфатів у сироватці крові можна призначити фосфати перорально. Пацієнтам з нирковою недостатністю необхідний гемодіаліз або перитонеальний діаліз.

Применение в период беременности или кормления грудью

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Слід уникати одночасного застосування з леводопою, оскільки при цьому дія леводопи інгібується, коли її застосування не супроводжується прийомом інгібіторів периферичної допа-декарбоксилази. Застосування піридоксину у будь-яких кількостях не показане, якщо прийом леводопи не супроводжується прийомом інгібіторів допа-декарбоксилази.

Магній зменшує абсорбцію теофіліну, тетрацикліну, фторхінолонів, препаратів заліза, фторидів, фосфатів та пероральних антикоагулянтів – похідних варфарину.

Фосфати, високі дози кальцію, надлишок ліпідів та фітатів зменшують всмоктування магнію з травного тракту. Діуретики (фуросемід, етакринова кислота), цисплатин, циклосерин, мінералокортикоїди збільшують виведення магнію з сечею. Аміноглікозидні антибіотики, релаксанти скелетної мускулатури та колістин при супутньому застосуванні з препаратами магнію можуть спричиняти м’язовий параліч. Олужнення сечі зменшує виведення хінідину із сечею, що збільшує ризик його передозування.

Вітамін В6 може зменшувати концентрацію фенітоїну у сироватці крові. Застосування циклосерину, гідралізину, ізоніазиду, пеніцилінаміну та пероральних контрацептивів збільшує потребу у вітаміні В6.

Довготривале застосування калійзберігаючих діуретиків може підвищувати резорбцію магнію у ниркових канальцях та спричинити гіпермагніємію. Інші лікарські засоби, які містять магній, зокрема проносні засоби та антациди, при одночасному застосуванні з магнію гідроаспартатом можуть спричинити передозування магнієм, особливо у пацієнтів з нирковою недостатністю.

Препарат слід з обережністю застосовувати з глікозидами наперстянки.

Особливості застосування

При супутньому дефіциті кальцію дефіцит магнію необхідно усунути ще до початку застосування препаратів кальцію. Пацієнти з серцевою та нирковою недостатністю повинні перед початком лікування препаратом Магнефар® В6 проконсультуватися з лікарем. Якщо у хворого ниркова недостатність середньої тяжкості, препарат необхідно застосовувати з обережністю, щоб уникнути ризику розвитку гіпермагніємії.

При застосуванні антибіотиків групи тетрациклінів разом з препаратом Магнефар® В6 інтервал між прийомом цих препаратів має становити не менше 3 годин.

Дефіцит магнію може бути:

 • первинний – через вроджену аномалію метаболізму магнію (хронічна вроджена гіпомагніємія);
 • вторинний – через неадекватне надходження (нераціональне харчування, хронічне зловживання алкоголем, винятково парентеральне харчування); через порушення шлунково-кишкового всмоктування (хронічна діарея, шлунково-кишковий свищ, гіпопаратиреоз); через втрати на нирковому рівні (захворювання канальців, значна поліурія, зловживання діуретиками, хронічний пієлонефрит, первинний гіперальдостеронізм, лікування цисплатином).

У пацієнтів із тяжким дефіцитом магнію застосування препарату слід розпочинати з його введення внутрішньовенно. Це також показано пацієнтам з мальабсорбцією.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Невідомо, чи становить застосування препарату якийсь ризик для плода, оскільки відповідних великих та контрольованих клінічних досліджень застосування у період вагітності не проводилось. Тому питання про лікування препаратом у період вагітності або годування груддю вирішує лікар з урахуванням співвідношення користь для жінки ризик для плода (дитини).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Условия хранения

Термін придатності

3 роки.

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Регистрационные данные

Инструкция для: Магнефар В6 таблетки №60 (10х6)

Производитель: Біофарм Лтд, Польща

Фарм. группа: Витамины. Комплекс витаминов группы В с минералами.

Регистрация: № UA/2789/01/01 від 21.04.2015. Наказ № 229 від 21.04.2015

МНН: Комбіновані препарати

Код АТХ:

(A) Лекарственные средства, влияющие на пищеварительную систему и обмен веществ

(A11) Витамины

(A11E) Витамин B-комплекс, включая комбинации

(A11EC) Витамин B-комплекс с минералами

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Магнефар В6 таблетки №60 (10х6)

По этому товару ещё нет отзывов

 • (063) 560-78-95 Аптека Бажаємо здоров'я

  Киев, вул. Хмельницького Богдана, 37

  (063) 560-78-95

  Режим работы Пн-Вс: 08:00-21:00

  Магнефар В6 таблетки №60 (10х6)

  Biofarm (Польша)

  16195

 • (044) 227-70-83, (044) 279-41-04 Аптека зі знаком плюс

  Киев, вул. Хрещатик, 27-А

  (044) 227-70-83, (044) 279-41-04

  Режим работы 24/7

  Магнефар В6 таблетки №60 (10х6)

  Биофарм (Польша)

  20300

 • (063) 454-73-51, (063) 454-73-40, (044) 500-02-05 Аптека Доброго Дня №15

  Киев, вул. Хрещатик, 44

  (063) 454-73-51, (063) 454-73-40, (044) 500-02-05

  Режим работы Пн-Вс: 08:00-22:00

  Магнефар В6 таблетки №60 (10х6)

  Biofarm (Польша) (м)

  18350

  При резерве

  20580

 • (093) 391-29-42, (093) 325-28-02, (044) 371-11-53 Аптека Доброго Дня №6

  Киев, пл. Майдан Незалежності, сектор А, Торговий Центр Глобус

  (093) 391-29-42, (093) 325-28-02, (044) 371-11-53

  Режим работы Пн-Пт: 09:00-22:00, Сб-Вс: 10:00-22:00

  Магнефар В6 таблетки №60 (10х6)

  Biofarm (Польша) (м)

  18350

  При резерве

  20580

 • (093) 362-56-46, (093) 354-08-14, (044) 583-21-61 Аптека Доброго Дня №2

  Киев, вул. Майдан Незалежності, Торгівельний центр "Глобус", -

  (093) 362-56-46, (093) 354-08-14, (044) 583-21-61

  Режим работы Пн-Пт: 09:00-22:00, Сб-Вс: 10:00-22:00

  Магнефар В6 таблетки №60 (10х6)

  Biofarm (Польша) (м)

  18350

  При резерве

  20580

Возможные названия:

МАГНЕФАР B6 №60 табл. Біофрам

МАГНЕФАР B6 №60 табл. Biofarm

Магнефар B6 №60 табл. Biofarm (Польша)

Магнефар B6 табл. №60 Biofarm (Польша)

МАГНЕФАР B6 табл. №60 Biofarm (Польша)

МАГНЕФАР B6 табл. блистер N60 Biofarm (Польша)

Магнефар B6 тб 500мг N60 (10х6)* Biofarm, Польша

Магнефар В6 Табл н 60 Біофарм

Магнефар В-6 тб. №60 Биофарм (Польша)

Магнефар В6 таб №60 Биофарм (Польша)

Магнефар В6 таб №60 БиоФарм, Польша

Магнефар В6 таб. 500мг №60 Биофарм, Польша

Магнефар В6 таб. 500мг №60 Биофарма

МАГНЕФАР В6 ТАБ. №60 BIOFARM

Магнефар В6 таб. №60 Биофарм

Магнефар В6 таб. №60 БиоФарм Польша

Магнефар В6 таб. №60 БИОФАРМ (ПОЛЬША)

магнефар В6 таб. №60 Биофарм ЛТД

МАГНЕФАР В6 таб. №60 Биофарм Польша

Магнефар В6 табл. 500мг N60 Биофарм

МАГНЕФАР В6 ТАБЛ. 500МГ №60 Biofilm

Магнефар В6 табл. 500мг№60 Биофарм, Польша

МАГНЕФАР В6 табл. № 10х6 у бліс. "Біофарм, Польща"

МАГНЕФАР В6 табл. №60 Biofarm

Магнефар В6 табл. №60 Biofarm (Польша) (м)

Магнефар В6 табл. №60 БИОФАРМ ЛТД

Магнефар В-6 табл. №60 Биофарм Польша

Магнефар В6 табл.№60 Бiофарм-Польща

МагнеФАР В6 табл.№60 Біофарм,Польша,ІМП

МАГНЕФАР В6 табл№ 60 Biofarm (Польша)

МАГНЕФАР В6 таблетки №10х6 в блис. Біофарм Лтд, Польща

Магнефар В6 таблетки №60 БИОФАРМ ЛТД ПОЛЬША

МАГНЕФАР В6 таблетки №60 (10х6) Біофарм Лтд, Польща

Магнефар В6 табл. №60 Біофарма, Україна Біла Церква

МАГНЕФАР® В6 таб 500мг №60 Biopharm (Польша)

Магнефар-В6 N60 табл Біофарм, Польща

Магнефар-В6 таб N60 Біофарм Лтд, Польща

МАГНЕФАР-В6 таб. N60

МАГНЕФАР-В6 таб. N60 Биофарм (Польша)

МАГНЕФАР-В6 таб. N60 Польша

Магнефар-В6 табл. №60 Биофарм Лтд