Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Метионорм диетическая добавка, капсулы №30

Код: 55754
Цена от 143.00 до 294.00 грн

Наличие в 760 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек

Основная информация

Производитель
Действующие вещества
Категория
Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Метионорм диетическая добавка, капсулы №30

Состав

1 капсула містить: активні інгредієнти: гліцин – 100 мг (mg), екстракт трави меліси лікарської –150 мг (mg), екстракт коренів шоломниці байкальської – 90 мг (mg), екстракт коренів солодки голої – 60 мг (mg), екстракт листя чаю зеленого – 40 мг (mg);

Допоміжні речовини: наповнювачі: діоксид кремнію аморфний (орісіл), мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат ; оболонка капсули: желатин

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки – 15,0 г (g), вуглеводи – 1,1 г (g), жири – 0 г (g); 64,4 ккал (kcal)/ 269,4 кДж (kJ)

Без ГМО.

Показания

може бути рекомендована з метою підтримки сталого артеріального тиску при нестабільних погодних умовах, нормалізації функціонування серцево-судинної та нервової систем при підвищених сезонних емоційних навантаженнях.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

 

Метионорм має наступні властивості:

  • Попереджує підвищення артеріального тиску на фоні артеріальної гіпертензії
  • Підтримує сталий артеріальний тиск при змінах погоди та атмосферного тиску
  • Сприяє стабільному функціонуванню серцево-судинної та нервової систем при нестабільному емоційному стані
  • Має м’яку заспокійливу та антистресову дію

 

Гліцин - центральний нейромедіатор, який урівноважує роботу центральної нервової системи та нормалізує її реакцію на зовнішні подразники. Сприяє зменшенню тривожності, покращує настрій та підвищує стресостійкість.

Екстракт трави меліси лікарської сприяє зменшенню вегетосудинних проявів, знижує емоційну активність, ефективно купує стан надмірного нервового збудження. Попереджує зміни артеріального тиску внаслідок стресу.

Екстракт коренів шоломниці байкальської знижує напруження при психічній та розумовій перевтомі. Виявляє гіпотензивну дію, зумовлену з одного боку пригніченням проведення збудження в симпатичних гангліях, з іншого – помітним седативним, судинорозширювальним та спазмолітичним ефектами.

Екстракт коренів солодки голої нормалізує функціонування нервової системи, допомагає в боротьбі з швидкою стомлюваністю і хронічною втомою, нормалізує сон.

Екстракт листя чаю зеленого – джерело епігалокатехіну, який перешкоджує надмірній активації ангіотензину (речовини, що спричинює спазми судин), і таким чином сприяє підтримці сталого артеріального тиску.

Противопоказания

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, вагітність та період лактації. Обережно застосовувати при зниженому артеріальному тиску.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Способ применения и дозы

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на день незалежно від прийому їжі.

Термін застосування: 1-2 місяці. В подальшому курс вживання визначає лікар індивідуально.

Не є лікарським засобом.

Условия хранения

Дата виробництва та строк придатності: дату виробництва вказано на упаковці.

Строк придатності: 24 місяці від дати виробництва.

Номер серії виробництва: вказано на упаковці.

Форма випуску: 1 капсула масою нетто 460 мг (mg) ± 7 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4° С до 25° С.

Найменування та місцезнаходження і номер телефону виробника: вказано на упаковці.

Штрих-код: вказано на упаковці.

Знак для товарів та послуг (за наявності): вказано на упаковці.

ТУ У 10.8-40917126-005:2018

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Метионорм диетическая добавка, капсулы №30

По этому товару ещё нет отзывов