Нормолакс пакет 4,5 г №20

Цена от 8676 до 14730 грн

Наличие в 76 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Показания

запор

Область применения

гастроэнтерология

Форма выпуска

Саше

Разрешено

для детей/для взрослых

Детям с

с 14 лет

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Нормолакс пакет 4,5 г №20

Состав

У 15 мл розчину орального:

розчин лактулози

4 г

фруктоолігосахариди (ФОС)

4 г

рідкий екстракт коренів Taraxacum officinalе Weber (кульбаби)

37,5 мг

рідкий екстракт соку Aloe vera L. (алое)

37,5 мг

рідкий екстракт кори Ulmus campestris L. (в’язу)

37,5 мг

вітаміну B1 (тіаміну гідрохлориду)

1,21 мг

вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду)

1,21 мг

інулін

4 мг

Натрію бензоат, калію сорбат, кислота лимонна, полісорбат 20, цукралоза, кислота сорбінова, натрію сахаринат, вода, гліцерин.

ДЛЯ РЕГУЛЯРНОГО ТРАНЗИТУ КИШКОВОГО ВМІСТУ та БАЛАНСУ КИШКОВОЇ МІКРОФЛОРИ

МЕЛАФІБРАTM – рекомендується в якості дієтичної добавки у рідкій формі до раціону харчування при хронічному закрепі; сприяє регулярному транзиту кишкового вмісту; нормалізує баланс кишкової мікрофлори.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Білки – 0 г, Жири – 0 г, Вуглеводи – 32,1 г.

Енергетична цінність на 100 мл продукту: 711 кДж/171 ккал.

Загальна характеристика

ЛАКТУЛОЗА: синтетичний дисахарид, похідне лактози. Надає гіперосмотичну проносну дію, стимулює перистальтику кишечника, покращує всмоктування фосфатів і солей кальцію і магнію, сприяє виведенню іонів амонію.

Лактулоза, на відміну від лактози, абсолютно не всмоктується в кишечнику людини, оскільки у людини немає ферментів, здатних її гідролізувати. Завдяки цьому лактулоза підвищує осмотичний тиск в кишечнику і викликає перехід води у просвіт кишки, розрідження та збільшення об'єму стільця, стимулює перистальтику і, тим самим, надає послаблюючий ефект. Лактулоза також збільшує секрецію жовчі в просвіт тонкої кишки, подібно до інших осмотичних проносних, таких, як магнію сульфат. Крім того, лактулоза, доходячи в незміненому вигляді до товстої кишки, захоплюється і метаболізується бактеріями товстої кишки, здатними її засвоювати. При цьому продукти бактеріального метаболізму лактулози зрушують pH середовища в товстій кишці в кислу сторону, пригнічуючи ріст і розмноження патогенних мікроорганізмів, процеси гниття та утворення токсичних продуктів гниття білків, зокрема, аміаку, запобігаючи його всмоктуванню.

Лактулоза сприяє балансу кишкової флори. Після прийому всередину абсорбується і надходить у системний кровотік не більше 3% вжитої дози, повністю виводиться в незміненому вигляді протягом 24 год.

ФРУКТООЛІГОСАХАРИДИ (ФОС): це пребіотики (фруктоза і глюкоза), що пов'язані між собою у вигляді ланцюгів. Легко розчиняються у воді, не кристалізуються.

У людей немає ферменту, здатного розщепити ФОС. Тому вони, подібно клітковині, проходять недоторканими через верхню частину травного тракту. Перетравлення починається тільки в товстій кишці, де бактерії і необхідні ферменти починають розщеплювати ФОС і використовувати їх, як корм для себе. Таким чином, фруктоолігосахариди служать «добривом» для деяких штамів корисних бактерій, збільшують ріст біфідобактерій,?що живуть в кишечнику, водночас, пригнічують зростання потенційно шкідливих бактерій. Вплив корисної мікрофлори кишечника поширюється не тільки в межах товстої кишки. Від цих мікроорганізмів залежить працездатність імунної системи, правильна робота травних органів, здоров'я епітелію, пригнічення патогенної мікрофлори, виведення токсинів і шлаків, солей важких металів, нормалізація гормонального балансу. ФОС сприяють всмоктуванню магнію і кальцію, що важливо для підтримки мінерального балансу. Ця здатність ФОС, безумовно, важлива для жінок після менопаузи, оскільки вони знаходяться в зоні ризику розвитку остеопорозу і підвищеної ламкості кісток.

ІНУЛІН: олігосахарид, що не перетравлюється ферментами травної системи людини. Має пробіотичну активність стосовно майже всіх видів кишкової мікрофлори, сприяє її балансу. Внаслідок гідролізу інуліну утворюється фруктоза, яка, крім стимулювання росту та активності біфідо- лактофлори, підвищує всмоктування кальцію в товстому кишечнику, впливає на метаболізм ліпідів, зменшує ризик атеросклеротичних змін у серцево-судинній системі та попереджає розвиток цукрового діабету.

ULMUS CAMPESTRIS L. (кора в’язу): дерево, що належить до родини в’язових. В’яз містить такі активні інгредієнти, як ульмін, олмотанін, фітостерин. Допомагає усуненню ряду травних проблем, пов'язаних з закрепами, запальними реакціями в кишечнику, викликаними хвороботворними мікроорганізмами, надаючи виражену бактерицидну, знеболюючу дію. Зменшує подразнення слизової оболонки, має загальнозміцнюючу і пом'якшувальну дію. Завдяки вмісту антиоксидантів сприяє підтримці імунної системи і активації обмінних процесів в організмі. В’яз сприяє регулярному транзиту вмісту кишечника.

ALOE VERA L. (АЛОЕ): рослина, що росте у тропічних країнах і належить до родини асфоделових. У соку алое вера міститься величезний перелік макро- і мікроелементів, амінокислот, вітамінів. З 22 амінокислот, які беруть участь в обмінних процесах людського організму, 20 міститься в алое, причому 7 з них відносяться до незамінних. Сік алое містить гіалуронову кислоту, завдяки якій може глибоко проникати в слизову оболонку, кров, очищаючи від токсинів печінку, кишечник, судини, суглоби. Він ефективний при будь-яких інтоксикаціях, включаючи лікарські. Алое Вера є натуральним антибіотиком, маючи бактерицидні, антивірусні, протигрибкові властивості. Полісахарид ацеманнан, яким багате алое, стимулює і зміцнює імунну систему. Екстракт алое стимулює скорочення гладеньких м’язів кишечника, покращує перистальтику кишечника і посилює гідратацію калових мас, тому використовується як проносний і жовчогінний засіб, а також засіб для поліпшення травлення.

TARAXACUM OFFICINALE WEBER (КУЛЬБАБА): ця рослина, що належить до родини астрових, багата на корисні речовини – це, перш за все, інулін (до 24%), сахароза (до 20%), каучук, органічні кислоти, тритерпенові сполуки, флавоноїди, різноманіття вітамінів і мікроелементів, що дозволяє їй фізіологічно впливати на регулярність транзиту вмісту кишечника. Під впливом гірких речовин, що входять до складу кореня кульбаби, поліпшується секреція шлункового соку і виділення жовчі, тому його застосовують для усунення гастритів із зниженою кислотністю, різних захворювань жовчного міхура, підшлункової залози і хронічних закрепів.

ВІТАМІН В1 (Тіамін) - не синтезується в організмі людини. Після фосфорилювання в тіамінпірофосфат стає активним, як коензим і впливає на залежні від тіаміну ферменти. Серед безлічі функцій регулювання обміну речовин в організмі основною є підтримка оптимального рівня окислення продуктів обміну вуглеводів, забезпечення їх повного згорання. Тіамін підсилює перетворення вуглеводів в жири, бере участь у жировому, білковому і азотистому обміні, сприяє передачі нервового збудження, впливає на функцію органів травлення, діяльність серцево-судинної, ендокринної та нервової систем.

ВІТАМІН В6 (Піридоксин) - при надходженні в організм фосфорилюється, у результаті чого перетворюється у піридоксаль-5фосфат та входить до складу ферментів, що здійснюють декарбоксилювання та переамінування амінокислот. Бере активну участь в обміні триптофану, метіоніну, цистеїну, глутамінової та інших амінокислот, гістаміну, утворенні гемоглобіну, процесах жирового обміну.

Вітаміни групи В відіграють велику роль в клітинному метаболізмі, відповідають за енергетичний обмін, підвищують опірність організму, забезпечують нормальне функціонування нервової системи і підтримують в нормальному стані травну систему.

Показания

МЕЛАФІБРАTM може бути рекомендована лікарем як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження у складі комплексної терапії для:

  • Регуляціі процесу випорожнення кишечника при закрепах.
  • Розм'якшення стільця при геморої або після операцій на товстому кишечнику та аноректальній зоні.
  • При портосистемній печінковій енцефалопатії.
  • Дисбактеріозі кишечника.
  • Для боротьби з бактеріоносійством після перенесеного сальмонельозу.
  • При синдромі гнильної диспепсії.

Противопоказания

Галактоземія, кишкова непрохідність, гіперчутливість до активної речовини або до інших компонентів препарату.

Застереження

Не рекомендується перевищувати добову дозу. Дієтичні добавки не можуть замінити здорового і збалансованого харчування або здорового способу життя.

У випадку ниркової недостатності, хвороби Крона, цукрового діабету, вагітності і годування груддю слід звернутися до лікаря перш, ніж застосовувати препарат. Внаслідок природного походження деяких інгредієнтів можливі посерійні органолептичні зміни, зокрема, кольору та утворення осаду.

Способ применения и дозы

Якщо лікар не заперечує, слід приймати по 15 мл на добу за допомогою спеціального мірного ковпачка. Дієтичну добавку можна використовувати нерозведеним або з водою. Перед застосуванням добре струсити.

Условия хранения

Форма випуску

Пляшка місткістю 300 мл із спеціальним мірним ковпачком №1.

Термін придатності

3 роки. Серія і термін придатності зазначені на дні коробки.

Умови зберігання

Зберігати у місці, недоступному для дітей молодше 3 років, у сухому і прохолодному місці, подалі від джерел тепла, світла і вологи. Не застосовувати після терміну придатності, акуратно зберігати щільно закритий контейнер. Після відкриття коробки рекомендується застосувати препарат впродовж 90 днів.

Дієтична добавка.

Не є лікарським засобом

БЕЗ ГМО.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Нормолакс пакет 4,5 г №20

По этому товару ещё нет отзывов