Нутроф Тотал капсулы по 24,3 г №30

Цена от 28700 до 41300 грн

Наличие в 428 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Показания

витамины для глаз

Область применения

офтальмология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Нутроф Тотал капсулы по 24,3 г №30

Состав

Одна капсула Нутроф Тотал (маса капсули 810 мг ± 7,5%) містить: риб’ячий жир - 330 мг (Омега-3 незамінні жирні кислоти, з яких: ейкозопентаєнова кислота - 40%, докозагексаєнова кислота - 20%), вітамін С - 60 мг, вітамін Е - 10 мг, екстракт чорнобривців прямостоячих, що містить лютеїн - 10 мг і зеаксантин - 2 мг, цинк - 10 мг, екстракт винограду культурного, що містить ресвератрол 1мг, мідь - 500 мкг, селен - 25 мкг, глутатіон; допоміжні речовини: емульгатор - гліцерол моностеарат.

Склад оболонки капсули: гелеутворювач - бичачий желатин; закріплювачі - гліцерин, сорбіт; барвники заліза оксид жовтий, заліза оксид червоний; вода очищена.

Вільні радикали

Вільні радикали - це молекули, які утворюються в процесі метаболізму клітин. Надлишок вільних радикалів може мати токсичну дію і викликати пошкодження в структурі ліпідів, протеїнів і ДНК, що призводить до погіршення функцій клітин. У нормальних фізіологічних умовах утворення вільних радикалів пригнічується захисною системою, в якій важливу роль відіграють антиоксиданти. Зі збільшенням віку або у людей, що мають незбалансоване харчування, може виникати дефіцит антиоксидантів. У цьому випадку необхідно доповнити харчування за допомогою дієтичних добавок до раціону.

Антиоксиданти

Антиоксиданти захищають клітини від пошкодження вільними радикалами, які прискорюють старіння і руйнування клітин. Вони можуть сприяти виводу вільних радикалів і цим забезпечувати захист від старіння сітківки і макули.

Вітамін E

Вітамін E має антиоксидантні властивості, що сприяють:

  • Захисту мембран клітин;
  • Захисту жирних кислот від окислення. Вітамін Е міститься в рослинних оліях.

Вітамін C

Вітамін С бере участь у нейтралізації вільних радикалів. Вітамін С необхідний для відновлення окисленого вітаміну Е (радикал токоферолу). Вітамін С міститься у фруктах і овочах.

Цинк

Цинк - це природний активатор більш ніж 200 ферментів. Цинк сприяє підтримці здорового зору. Він діє як антиоксидант через складні механізми. Цинк міститься в м’ясі та рибі.

Мідь

Мідь відіграє важливу роль у видаленні вільних радикалів. Мідь також необхідна при прийомі дієтичних добавок, що містять цинк. Мідь міститься в м’ясних субпродуктах, молюсках, сухофруктах.

Селен

Селен є кофактором глутатионпероксидаз -антиоксидантних ферментів, що є головним елементом захисту від вільних радикалів кисню. Селен міститься в рибі, молюсках, яйцях, часнику, грибах, м’ясі та крупах.

Екстракт чорнобривців прямостоячих: лютеїн і зеаксантин

Лютеїн і зеаксантин - це два жовтих пігменти, які мають велику концентрацію у сітківці ока, в макулі, що відповідає за функції центрального зору і за гостроту зору. Лютеїн і зеаксантин утворюють захисний фільтр від шкідливих променів синього спектру сонячного світла. Вони також діють як антиоксиданти, захищають сітківку очей від окислювального руйнування. Лютеїн і зеаксантин містяться у великій кількості в деяких зелених овочах, як от: шпинат, броколі, салат-латук.

Омега-3 незамінні жирні кислоти (ДГК і ЕПК)

Докозагексаєнова кислота (ДГК) і ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) - це поліненасичені жирні кислоти, що належать до сімейства Омега-3 жирних кислот. Омега-3 кислоти - це незамінні жирні кислоти, які

повинні надходити з їжею або дієтичними добавками у разі незбалансованої дієти. Омега-3 кислоти - це структурні компоненти мембран клітин. ДГК знаходиться у великій кількості в нервах, мозку та в фоторецепторах ока. Омега-3 кислоти містяться у великих кількостях у жирній рибі, такій як тунець, лосось і оселедець.

Екстракт винограду культурного, що містить 5% ресвератролу

Виноград містить велику кількість фенольних антиоксидантних сполук, включаючи ресвератрол. Відомо, що молекула ресвератролу є інгібітором in vitro окислення ліпопротеїнів низької щільності, агрегації тромбоцитів і синтезу ейкозаноїдів (молекул запалення). Ресвератрол міститься в деяких фруктах, особливо у винограді, а також у вині.

Харчова (поживна) цінність на 1 капсулу (на 100 г):

  • Білки 0,17 г (20,7 г)
  • Вуглеводи 0,22 г (27,18 г)
  • Жири 0,36 г (44,6 г)

Енергетична цінність (калорійність)

в 1 капсулі: 19,96 кДж (4,80 ккал)

в 100 г: 2464,20 кДж (592,92 ккал)

Показания

Нутроф Тотал може бути рекомендований для корекції раціонів харчування як додаткове джерело антиоксидантів, омега-3 жирних кислот, макулярних пігментів (лютеїн і зеаксантин) та ресвератролу з метою створення оптимальних дієтологічних умов для забезпечення нормальних функцій зору, збереження гостроти зору, захисту органів зору від надмірної кількості вільних радикалів.

Противопоказания

Індивідуальна чутливість до компонентів.

В окремих випадках можуть спостерігатися невеликі порушення травлення (нудота, відрижка, діарея) без складних наслідків. Вагітні жінки або жінки, які годують груддю, перед вживанням цього продукту повинні порадитися з лікарем.

Цей продукт не призначений для діагностики, лікування, не повинен використовуватися як заміна повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Не містить ГМО.

Способ применения и дозы

По 1 капсулі на день, переважно під час прийому їжі, з невеликою кількістю води. Не перевищуйте вище рекомендовану добову дозу.

Условия хранения

Термін споживання

До 12 тижнів; в подальшому термін споживання узгоджувати з лікарем.

Зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°С, захищати від світла і вологи. Тримати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення. Не застосовувати продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці або при порушенні цілісності упаковки.

Виробник

«ЛГВ Капсуль»; 20, вул. Луі Шарль Вернен, 77190 Даммарі-Ле-Лі, Франція. Тел. +33164876100.

на замовлення

«Лаборатуар Теа»; 12, вул. Луі Блеріо, 63100 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33473981436. (здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача).

Форма випуску

Капсули в блістерах по 30 капсул (маса нетто 24,3 г).

Регистрационные данные

Инструкция для: Нутроф Тотал капсулы по 24,3 г №30

Производитель: Лаборатуар Теа, Франція

Регистрация: № 05.03.02-03/54289 от 28.08.2014. Приказ № 3/8-А-4828-14-57419Е от 27.08.2014

Код АТХ:

(S) Лекарственные средства для лечения заболеваний органов чувств

(S01) Препараты для лечения заболеваний глаз (офтальмологические препараты)

(S01A) Противоинфекционные препараты

(S01AX) Другие противоинфекционные препараты

(S01AX20) Другие

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Нутроф Тотал капсулы по 24,3 г №30

По этому товару ещё нет отзывов