ОКУхил С кап. глаз. фл. 10 мл

Цена от 15488 до 27900 грн

Наличие в 1449 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Действующие вещества
Категория
Форма выпуска

Жидкости глазные

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для ОКУхил С кап. глаз. фл. 10 мл

Состав

ОКУхил С – це стерильні очні краплі, які мають зволожуючий, заспокійливий та захисний ефект, особливо для чутливих очей. Завдяки гіалуроновій кислоті (речовини, яка є природним компонентом очей та інших частин організму), яка входить до складу виробу , ці очні краплі позбавляють від відчуття сухості, печіння і втоми очей, і забезпечують тривалий комфорт. Крім того, очні краплі ОКУхил З збагачені природним екстрактом календули, який захищає від роздратування і впливає на відновлення гласного епітелію. ОКУхил З не містить протимікробних консервантів або домішок. Саме тому ці краплі призначають особам, які мають чутливі очі або використовують контактні лінзи. ОКУхил С можна застосовувати дорослим, підліткам і дітям.

Противопоказания

ОКУхил З не слід використовувати: у випадках наявності у пацієнта підвищеної чутливості до активної речовини або будь-якого з інших інгредієнтів ОКУхил С.

Способ применения и дозы

Якщо Ваш лікар не призначив Вам інше лікування, як правило, це засіб вводиться в кон'юнктивальний мішок у кількості 1 крапля 1-3 рази на добу, але його також можна використовувати частіше.

Для дітей дозування визначається лікарем індивідуально. Цей лікарський засіб можна застосовувати дорослим, підліткам і дітям. ОКУхил Із призначений тільки для зовнішнього застосування, використовується як додаткова терапія при низькій продукції сліз, відчутті чужорідного тіла в оці, утоми або роздратування. Також використовується для підтримки захисної слизової плівки на рогівці і кон'юнктиві ока. ОКУхил З можна використовувати під час носіння лінз.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о ОКУхил С кап. глаз. фл. 10 мл

По этому товару ещё нет отзывов