Окулюс Экстракт Черники таблетки по 500 мг №40 (10х4)

Цена от 3940 до 7500 грн

Наличие в 39 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Показания

витамины для глаз

Область применения

офтальмология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Окулюс Экстракт Черники таблетки по 500 мг №40 (10х4)

Состав

1 таблетка містить:

  • Екстракт чорниці - 250 мг.
  • Вітамін Е - 15 мг.
  • Вітамін С - 15 мг.
  • Лютеїн - 5 мг.
  • Цинк - 5 мг.
  • Бета-каротин - 3 мг.

Допоміжні речовини: мальтодекстрин, лактоза, кальцій стеарат.

Антоцианідіни покращують трофіку сітківки і стимулюють мікроциркуляцію крові в капілярах очного яблука, прискорюють відновлення родопсину.

Вітамін Е (або токоферол) - це потужний антиоксидант, який захищає тканини органу зору від впливу шкідливих випромінювань.

Вітамін С (аскорбінова кислота) - при нестачі цього вітаміну підвищується ламкість капілярів, в тому числі і в очах. Це загрожує порушенням кровопостачання структур органу зору і розвитком дрібних крововиливів.

Лютеїн - являє собою каротиноїд, без якого сітківка ока не може повноцінно функціонувати.

Цинк - прискорює всмоктування вітаміну A очної сітківкою. Він забезпечує очам захист від шкідливого впливу яскравого світла, що випромінює ультрафіолет, а також інших різновидів окисного стресу. Цинк також бере участь у виробленні статевих гормонів і інсуліну. Дані мікроелементи підтримують нормальну роботу лімфоїдної системи.

Бета-каротин - біологічно-активна речовина, яка володіє потужним антиоксидантним впливом, і одночасно джерелом вітаміну А (його провітамін). З цієї речовини утворюється зоровий пігмент родопсин, який відповідає за зір в темряві.

У процесі сприйняття оком інформації родопсин постійно розкладається і відновлюється знову, відповідно витрачається і вітамін А.

Опис

Дієтична добавка «Окулюс - екстракт чорниці» - природне джерело всіх необхідних мікроелементів, каротиноїдів, вітамінів, дія яких спрямована на поліпшення зору і підтримку нормальної функції зорового апарату.

Окулюс екстракт чорниці містить широкий спектр біологічно активних сполук, серед яких провідна роль належить антоціанідинам. Антоціанідини мають протизапальну і антиоксидантну дію. Вони сприяють поліпшенню рівноваги коагуляції крові, знижуючи тонус судинної стінки і зменшуючи тромбоутворення, а також зміцненню стінки кровоносних судин. Ефект обумовлений здатністю даних речовин впливати на регуляцію біосинтезу колагену.

Способ применения и дозы

Вживати дорослим по одній таблетці 2 рази на день під час їжі.

Курс застосування - 20-30 днів.

Термін споживання і можливість повторного курсу необхідно узгоджувати з лікарем.

Застереження

Застереження щодо споживання певними категоріями населення: діти і жінки в період лактації, підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту.

Не є лікарським засобом.

Условия хранения

У сухому місці при температурі від 0 °С до плюс 25 °С, при відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності

24 місяці.

Форма випуску

Таблетка 0,5 г. 40 штук.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Окулюс Экстракт Черники таблетки по 500 мг №40 (10х4)

По этому товару ещё нет отзывов