Опефера капсулы тверд. 520мг №20 блистер

Цена от 21661 до 43000 грн

Наличие в 1552 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

дисбактериоз

Область применения

гастроэнтерология

Форма выпуска

Таблетки для рассасывания

Инструкция для Опефера капсулы тверд. 520мг №20 блистер

Состав

1 капсула тверда містить: основні речовини: живі ліофілізовані бактерії − 1,94×109 КУО (Lactobacillus rhamnosus − 0,5×109 КУО, Lactobacillus plantarum − 0,2×109 КУО, Streptococcus thermophilus − 0,5×109 КУО, Lactobacillus acidophilus − 0,5×109 КУО, Bifidobacterium spp. (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis) − 0,24×109 КУО); Saccharomyces boulardii – 65 мг; сухий екстракт квіток ромашки аптечної (Matricaria chamomilla L.) – 50 мг; інулін − 200 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат (наповнювач), капсула: желатин, титану двоокис (барвник). Без ГМО.

Показания

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело пробіотичних лакто- та біфідобактерій, ефірних олій, а також флавоноїдів, полісахаридів, макро- та мікроелементів, каротину, аскорбінової кислоти, β-ситостерину, холіну, органічних кислот з метою регуляції діяльності мікрофлори шлунково-кишкового тракту та поліпшення травлення. Про- та пребіотичний комплекс, що входить до складу сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітету та запобігає розвитку гастроентериту, диспепсії; діареї (пов’язаних з прийомом антибіотиків), госпітальної діареї; транзиторних дисфункцій кишечнику (діареї, закрепу, метеоризму, колік), пов’язаних зі зміною раціону харчування, поїздками та іншими причинами; алергічних захворювань (алергічний риніт, астма або екзема).

Противопоказания

індивідуальна чутливість до складових компонентів. Не є лікарським засобом

Особливості щодо застосування

перед застосуванням дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Для максимальної ефективності інтервал між прийомом ОПЕФЕРи та антибіотиків має становити не менше 3 годин.

Застереження щодо застосування

не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Способ применения и дозы

За рекомендацією лікаря вживати: - дітям раннього віку ( діти віком від 1 року до 3 років): по 1 капсулі 2 рази на добу; - дітям віком від 3 до 12 років: по 1 капсулі 3 рази на добу; - дорослим та дітям віком від 12 років і старше: по 1-2 капсули 3 рази на добу. Капсули вживати після прийому їжі, запивати невеликою кількістю питної води кімнатної температури. Капсули при необхідності можна відкривати. Якщо дитині або дорослій особі важко проковтнути капсулу, її можна розкрити та розчинити вміст в ложці (25 мл) кип’яченої питної води кімнатної температури. Тривалість застосування залежить від індивідуальних особливостей організму і визначається лікарем індивідуально. Увага! Для розчинення вмісту капсули використовувати питну воду гарантованої безпеки та якості. Неприпустиме використання питної води з колодязів та каптажних джерел.

Условия хранения

Форма випуску

капсули тверді №28 у флаконі з полімерного матеріалу, 1 флакон в картонній коробці.

Маса вмісту 1 капсули

520 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання

зберігати за температури не вище 18 °С у сухому та недоступному для дітей місці. Після розкриття флакон зберігати в холодильнику за температури 4±2 °С і використати протягом одного місяця.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Опефера капсулы тверд. 520мг №20 блистер

По этому товару ещё нет отзывов