Остеогенон таблетки, в/плів. обол., №40 (10х4)

Наличие в 2335 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 39895 до 72935 грн
Производитель:
Бренд
Действующее вещество
Категория
Показания

остеопороз у взрослых и детей

Область применения

ортопедия и травматология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

рецептурный

Инструкция для Остеогенон таблетки, в/плів. обол., №40 (10х4)

Состав

діюча речовина: 1 таблетка містить осеїн-гідроксиапатитової сполуки 830 мг, яка включає: осеїну 291 мг, до складу якого входять неколагенові пептиди і протеїни (75 мг) та колагени (216 мг);

гідроксиапатиту 444 мг, до складу якого входять кальцій (178 мг) та фосфор (82 мг);

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, крохмаль картопляний, гіпромелоза, титану діоксид (Е171), поліетиленгліколь, тальк, заліза оксид жовтий (Е172).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: довгасті двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, рівномірно забарвлені у світло-жовтий колір.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що впливають на структуру та мінералізацію кісток. Код АТХ М05В Х.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Регулятор кальцієво-фосфорного обміну, що застосовується при системному остеопорозі. Препарат проявляє подвійну дію на метаболізм кісткової тканини: стимулюючу на остеобласти та інгібуючу на остеокласти. Ці різні дії фізіологічно доповнюють одна одну та регулюють рівновагу між резорбцією кісток і відновленням кісткової тканини. Кальцій, що входить до складу препарату, міститься у вигляді гідроксиапатиту, що сприяє повнішій абсорбції кальцію зі шлунково-кишкового тракту. Фосфор, який бере участь у кристалізації гідроксиапатиту, сприяє фіксації кальцію у кістках і гальмує його виведення нирками.

Дослідження на тваринах продемонстрували, що при пероральному застосуванні органічний компонент препарату (осеїн, який містить колаген I типу, остеокальцин, фактори росту та інші протеїни) забезпечує більш виражений остеогенний ефект, ніж одна мінеральна складова (гідроксиапатит).

Клінічні дослідження підтвердили, що осеїн-гідроксиапатитний комплекс зумовлює анаболічний ефект на кістковий метаболізм, який перевищує той, що спостерігається при застосуванні одного кальцію.

Фармакокінетика.

Дослідження з використанням поміченого ізотопом (47Са) препарату продемонстрували, що абсорбція відбувається у кишковому тракті.

Повільне вивільнення кальцію з осеїн-гідроксиапатитової сполуки забезпечує тривалу абсорбцію у шлунково-кишковому тракті та зумовлює відсутність піку гіперкальціємії (на відміну від препаратів, які містять тільки солі кальцію).

Показания

 • Профілактика остеопорозу.
 • Лікування остеопорозу.
 • Профілактика або лікування дефіциту кальцію в організмі.
 • Допоміжна терапія для покращення зростання кісток при переломах.

Противопоказания

 • Гіперчутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.
 • Тяжкі порушення функції нирок; пацієнти, які перебувають на гемодіалізі.
 • Гіперкальціємія, гіперкальціурія, сечокам'яна хвороба, кальциноз тканин. 
 • Тривала іммобілізація, що супроводжується гіперкальціурією та/або гіперкальціємією.
 • Дитячий вік (див. розділ "Діти").
 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Небажані комбінації

  Тіазидні діуретики: можуть знижувати виведення кальцію із сечею і спричиняти гіперкальціємію.

  Комбінації, які вимагають особливих запобіжних заходів

  Вітамін D: при комбінованому застосуванні Остеогенону з вітаміном D необхідна обережність, оскільки вітамін D підвищує абсорбцію кальцію і може спричинити гіперкальціємію.

  Серцеві глікозиди: ризик розвитку аритмій. Такі пацієнти мають перебувати під пильним наглядом і у них рекомендується регулярно контролювати ЕКГ та рівень кальцію у сироватці крові.

  Цикліни: ризик зменшення абсорбції циклінів у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію внаслідок утворення нерозчинних хелатів, тому Остеогенон та цикліни рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

  Препарати, що містять солі заліза та цинку: ризик зменшення абсорбції заліза та цинку у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію внаслідок утворення нерозчинних хелатів, тому Остеогенон та зазначені препарати рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

  Біфосфонати: ризик зменшення абсорбції біфосфонатів у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію внаслідок утворення нерозчинних хелатів, тому Остеогенон та біфосфонати рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

  Хінолони: ризик зменшення абсорбції хінолонів у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію внаслідок утворення нерозчинних хелатів, тому Остеогенон та хінолони рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

  Глюкокортикостероїди: при одночасному застосуванні глюкокортикостероїди можуть знижувати абсорбцію кальцію у кишковому тракті.

  Препарати стронцію: ризик зменшення абсорбції стронцію у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію, тому Остеогенон та препарати стронцію рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

  Гормони щитовидної залози: ризик зменшення абсорбції левотироксину у кишковому тракті.

  Естрамустин: ризик зменшення абсорбції естрамустину при одночасному застосуванні препаратів кальцію.

  Особливості застосування

  Кальцій

  При комбінованому застосуванні з вітаміном D необхідно систематично контролювати рівні кальцію у сироватці крові та сечі, а у разі їх підвищення – відповідним чином коригувати дози.

  При тривалому застосуванні препарату та/або при наявності порушень функції нирок необхідно регулярно контролювати рівні кальцію у сечі і знижувати дози або тимчасово призупиняти лікування при перевищенні рівнів 7,5 ммоль за 24 години (300 мг за 24 години) у дорослих і 0,12-0,15 ммоль/кг маси тіла за 24 години (5-6 мг/кг маси тіла за 24 години) у дітей.

  Перед початком лікування хворих із сечокам'яною хворобою в анамнезі необхідно ретельно оцінювати співвідношення користі від терапії та ризику.

  У хворих із помірними порушеннями функції нирок рекомендується систематично контролювати рівні кальцію у сироватці крові та сечі, а також уникати призначення високих доз препарату та/або тривалого застосування.

  Фосфор

  У хворих із помірними порушеннями функції нирок рекомендується періодично контролювати рівні фосфору у сироватці крові.

Способ применения и дозы

Таблетки приймати внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю води, бажано під час приймання їжі.

Дорослим та пацієнтам літнього віку призначати по 2-4 таблетки на добу (у розділених дозах в 2 прийоми). У разі вираженого остеопорозу доза може бути збільшена за рішенням лікаря.

Курс лікування визначає лікар індивідуально залежно від характеру та перебігу захворювання.

Діти

Оскільки досвід застосування осеїн-гідроксиапатитової сполуки дітям обмежений, рекомендації щодо доз та схем лікування дітей ще не розроблені. 

Побочные реакции

Залежно від частоти побічні реакції розподілені на такі категорії: дуже поширені (≥ 1/10), поширені (≥ 1/100, < 1/10), непоширені (≥ 1/1000, < 1/100), рідко поширені (≥ 1/10000, < 1/1000), поодинокі (< 1/10000), з невідомою частотою (наявні дані не дозволяють оцінити частоту цих реакцій).

З боку метаболізму та харчування

З невідомою частотою: гіперкальціємія (при тривалому застосуванні у високих дозах).

З боку шлунково-кишкового тракту

З невідомою частотою: шлунково-кишкові розлади, зокрема нудота, біль у животі, запор.

З боку шкіри і підшкірних тканин

З невідомою частотою: реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, висипання.

З боку нирок та сечовидільної системи

З невідомою частотою: гіперкальціурія (при тривалому застосуванні у високих дозах).

Передозировка

Передозування Остеогенону малоймовірне. 

Наведені нижче дані стосуються передозування солей кальцію (2000-2500 мг кальцію на добу).

Симптоми передозування: клінічні симптоми переважно пов'язані з гіперкальціємією і не є специфічними, зокрема спрага, поліурія, полідипсія, нудота, блювання, зневоднення організму, підвищення артеріального тиску, вазомоторні розлади, запор, втрата апетиту, аритмії, слабкість, нефрокальциноз, нефролітіаз, біль у кістках, психічні зміни.

У дітей відсутність збільшення маси тіла/відставання у фізичному розвитку може передувати усім зазначеним симптомам.

Лікування при передозуванні: відміна препарату і відновлення водно-електролітного балансу; залежно від тяжкості гіперкальціємії слід застосовувати діуретики та/або кортикостероїди, біфосфонати, кальцитонін. Деякі пацієнти можуть потребувати перитонеального діалізу або гемодіалізу.

Применение в период беременности или кормления грудью

Наявні дані щодо застосування препарату вагітним (від 300 до 1000 пацієнток) свідчать про відсутність розвитку мальформацій або фето/неонатальної токсичності Остеогенону.

Дослідження на тваринах не виявили репродуктивної токсичності препарату.

При необхідності Остеогенон можна застосовувати у період вагітності.

Екскрецію осеїн-гідроксиапатитової сполуки в молоко тварин не вивчали.

Дослідження біоактивних харчових добавок продемонстрували, що екскреція кальцію у грудне молоко не змінюється при збільшенні вживання кальцію у період лактації, навіть у жінок, які раніше отримували мало кальцію.

Осеїн-гідроксиапатитова сполука, зокрема кальцій, потенційно екскретується у грудне молоко в невеликій кількості, однак при застосуванні препарату в терапевтичних дозах її вплив на дитину не очікується.

Остеогенон можна застосовувати в період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Условия хранения

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 4 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Остеогенон таблетки, в/плів. обол., №40 (10х4)

По этому товару ещё нет отзывов

 • (063) 454-73-51, (063) 454-73-40, (044) 500-02-05 Аптека Доброго Дня №15

  Киев, вул. Хрещатик, 44

  (063) 454-73-51, (063) 454-73-40, (044) 500-02-05

  Режим работы Пн-Вс: 08:00-22:00

  Остеогенон таблетки, в/плів. обол., №40 (10х4)

  Pierre Fabre Medicament Production (Франция) (м)

  46950

  При резерве

  63990
 • (093) 362-56-46, (093) 354-08-14, (044) 583-21-61 Аптека Доброго Дня №2

  Киев, вул. Майдан Незалежності, Торгівельний центр "Глобус", -

  (093) 362-56-46, (093) 354-08-14, (044) 583-21-61

  Режим работы Пн-Пт: 09:00-22:00, Сб-Вс: 10:00-22:00

  Остеогенон таблетки, в/плів. обол., №40 (10х4)

  Pierre Fabre Medicament Production (Франция) (м)

  46950

  При резерве

  63990
 • (093)-470-85-19, (093)-470-85-35, (044)-279-00-01 Аптека Доброго Дня №177

  Киев, вул. Прорізна, 10

  (093)-470-85-19, (093)-470-85-35, (044)-279-00-01

  Режим работы 24/7

  Остеогенон таблетки, в/плів. обол., №40 (10х4)

  Pierre Fabre Medicament Production (Франция) (м)

  46950

  При резерве

  63990
 • (044) 227-70-83, (044) 279-41-04 Аптека зі знаком плюс

  Киев, вул. Хрещатик, 27-А

  (044) 227-70-83, (044) 279-41-04

  Режим работы 24/7

  Остеогенон таблетки, в/плів. обол., №40 (10х4)

  Пьер Фабр (Франция)

  65300
 • (044) 520 03 33, (050) 345 01 31, (068) 345 01 31, (073) 345 01 31 Аптека гормональних препаратів №10

  Киев, вул. Володимирська, 51/53

  (044) 520 03 33, (050) 345 01 31, (068) 345 01 31, (073) 345 01 31

  Режим работы Пн-Вс: 08:00-22:00

  Остеогенон таблетки, в/плів. обол., №40 (10х4)

  Пьер Фабр Медикамент Продакшн (Франция)

  67400

Возможные названия:

"ОСТЕОГЕНОН табл., в/о, №40 (10х4)" "П'єр Фабр Медікамент Продакшн, Франція"

Остеогенон Табл н 40 П'єр Фабре фармацевтiк

ОСТЕОГЕНОН ТАБЛ. №40 PIERRE FABRE MEDICAMENT PRODUCTION

Остеогенон 830 мг №40 табл. п/о Robapharm

Остеогенон 830мг N40 табл.п/о Робафарм

Остеогенон №40 табл. Pierre Fabre Medicament Production (Франция)

ОСТЕОГЕНОН №40 табл. в/о Євромедекс

ОСТЕОГЕНОН №40 табл. п/о Euromedex

Остеогенон №40 тб.(остеопороз) Pierre Fabre Medicament Production (Франция) (м)

Остеогенон капс. №40 Пьер Фабр Медик

Остеогенон капс. №40 Пьер Фабр Медик

Остеогенон капс. №40 Франция Pierre Fabre Medicament Production (Франция)

Остеогенон таб 830мг ОГС №40 Робофарм, Швейцария

Остеогенон таб N40 ПЬЕР ФАБР ФРАНЦИЯ

Остеогенон таб №40 Пьер Фабр Франция

Остеогенон таб п/плен оболочкой №40 Пьер Фабр Медикамент Продакшн (Франция)

Остеогенон таб, 830мг №40 Robapharm

Остеогенон таб. №40 Pierre Fabre

остеогенон таб. п/об. №40 Пьер Фабр Медикамент ФРАНЦИЯ

ОСТЕОГЕНОН таб.40 PIERRE FABRE MEDICAMENT/ШВЕЙЦАРИЯ

ОСТЕОГЕНОН ТАБ.830МГ #40 ПЬЕР ФАБР ФРАНЦИЯ

Остеогенон таб.830мг №40 ПЬЕР ФАБР

ОСТЕОГЕНОН таб.N40 Пьер Фабр (Франция)

ОСТЕОГЕНОН таб.N40 Робофарм Швейцария

Остеогенон таб.№40 Pierre Fabre Me

Остеогенон таб.п/о №40 "Пьер Фабре, Франция"

ОСТЕОГЕНОН таб.п/о №40 Пьер Фабр Медикамент

Остеогенон табл. N40 П . . єр Фабр Медикамент

Остеогенон табл. N40 Робафарм

ОСТЕОГЕНОН табл. №40 Pierre Fabre

ОСТЕОГЕНОН ТАБЛ. №40 Пьер Фабр

Остеогенон табл. №40 Пьер Фабр, Франция

Остеогенон табл. №40 Робафарм Швейцария

ОСТЕОГЕНОН табл. в/плівк. обол. блістер №40 Robapharm

ОСТЕОГЕНОН табл. п.п.о. №40 (10х4) в бл. Пьер Фабр Медикамент Продакшн, Франция

ОСТЕОГЕНОН табл. п/о N40 Pierre Fabre Medicament Production (Франция)

Остеогенон табл. п/о №40 П’єр Фабр Медикамент, Франція

Остеогенон табл. п/о №40 Pierre Fabre Medicament Production (Франция)

Остеогенон табл. п/о №40 ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН

Остеогенон табл. п/пл.об. N40 (10х4) П`єр Фабр Медикамент Продакшн, Франція

Остеогенон табл. п/пл.об. N40 (10х4) Пьер Фабр, Франция

ОСТЕОГЕНОН табл. п/плен. оболочкой блистер №40 Euromedex (Франция)

Остеогенон табл. п\о №40 Pierre Fabre Medicament Production

Остеогенон табл., п/о 830 мг №40 Robapharm

Остеогенон табл.№40 Робафарм ,Швейцарія,ІМП

Остеогенон табл.п/о №40 Евромедекс

остеогенон табл.п/о №40 Пьер Фабр

Остеогенон таблетки №40 Pierre Fabre Medicament Production (Франция)

ОСТЕОГЕНОН таблетки, в/плів. обол. №40 (10х4) П’єр Фабр Медікамент Продакшн, Франція

ОСТЕОГЕНОН таблетки, в/плів. обол., №40 (10х4) Франция

ОСТЕОГЕНОН таблетки, п/о, №40 (10х4) П'єр Фабр Медікамент Продакшн, Францiя

Остеогенон тб п/о N40 (10х4) Пьер Фабр, Франция

Остеогенон тб.№40 Пьер Фабр

ОСТЕОГЕНОН® табл., п/о 830 мг №40 - Robapharm Pierre Fabre Medicament Production (Франция)