Остеовис таблетки №30

Наличие в 213 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 19430 до 31765 грн
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

остеопороз менопаузальный и др.

Область применения

ортопедия и травматология

Форма выпуска

Таблетки для рассасывания

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Остеовис таблетки №30

Состав

  • Карбонат кальцію - 1111 мг,
  • Вітамін Д(холекальциферол) - 150 МО (3,75 мкг),
  • Оксид цинку - 3,11 мг,
  • Оксид магнію - 100 мг.

Комбінований препарат кальцію. Кальцій, що входить до складу препарату, є будівельним компонентом для кісткової тканини, регулює проникність стінки судин, бере участь у регуляції провідності в синапсах і нейро-м'язових з'єднаннях, а також скорочувальної активності скелетної і гладкої мускулатури. Є необхідним компонентом для процесу згортання крові. За рахунок застосування високих технологій, що не мають аналогів, кожен іон кальцію знаходиться у водяній оболонці і не бере участі в процесах, поки концентрація кальцію в міжклітинній рідині і плазмі не знизиться нижче норми. У цьому випадку, згідно із законом дії мас, водна оболонка руйнується, вивільняючи іон кальцію саме в той момент, коли він необхідний організму, що дає здатність підтримувати концентрацію кальцію в крові завжди в необхідних межах і без передозування.

Карбонат кальцію містить максимальну кількість елементарного кальцію, перешкоджає конкрементоутворення в сечовивідній системі навіть в разі тривалого застосування, зменшує надлишкову продукцію паратгормона.

Вітамін D (холекальциферол) сприяє адекватному засвоєнню кальцію, бере участь в процесах регенерації і побудови кісткової тканини.

Цинк є складовим компонентом протеїнової матриці, на яку укладається кальцій і різні ферменти організму, які синтезують протеїни і нуклеїнові кислоти. Регулює секрецію кальцитоніну парафоллікулярними клітинами щитовидної залози, впливає на процес ремоделювання кісткової тканини. Потенціює кальційзберігаючу здатність вітаміну D.

Магній бере участь у багатьох процесах, що відбуваються в організмі - у виробленні енергії, засвоєнні глюкози, передачі нервового сигналу, синтезі білків, побудові кісткової тканини, регуляції розслаблення і напруги судин і м'язів. Виступає як протиалергічний і протизапальний чинник, захищає організм від інфекції, беручи участь у виробленні антитіл, відіграє значну роль в процесах згортання крові, регуляції роботи кишечника, сечового міхура і передміхурової залози.

Показания

  • Профілактика і лікування первинного (менопаузний, сенільний) і вторинного остеопорозу (гіпер- (пара-) тиреоз, стероїдний, гепариновий, ідіопатичний);
  • профілактика і лікування дефіциту кальцію та / або вітаміну D3 (вагітність, період лактації, період посиленого зростання, для прискорення консолідації переломів)

Противопоказания

Індивідуальна чутливість до компонентів засобу, дітям до 7 років, хворим на фенілкетонурію.

Способ применения и дозы

Дітям 7-12 років 1 таб. в день, старше 12 років і дорослим 1-2 таб. в день, вагітним і людям похилого віку 2-3 таб. в день після їди.

Курс прийому залежить від патології.

Условия хранения

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Остеовис таблетки №30

По этому товару ещё нет отзывов

Популярные препараты: