Регидрон пор. дозир. пакет 18,9 г №20

Наличие в 2252 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 13810 до 29400 грн
Производитель:
Бренд
Действующее вещество
Категория
Показания

диарея

Область применения

гастроэнтерология

Форма выпуска

Саше

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Регидрон пор. дозир. пакет 18,9 г №20

Состав

діючі речовини: 1 пакет містить 2,5 г калію хлориду, 3,5 г натрію хлориду, 2,9 г натрію цитрату, 10 г глюкози безводної.

Лікарська форма

Порошок дозований.

Основні фізико-хімічні властивості: кристалічний порошок білого кольору без запаху.

Фармакотерапевтична група

Препарати електролітів із вуглеводами. Сольові склади для пероральної регідратації.

Код АТХ А07С А.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Розчин препарату Регідрон застосовувати для коригування втрати електролітів і рідини при діареї та блюванні. Глюкоза сприяє абсорбції солей, цитрати допомагають відкоригувати баланс при метаболічному ацидозі. Осмолярність розчину препарату Регідрон становить 235-255 мОсм/л, рH слабколужна ? 8,2.

Розчин препарату Регідрон містить (на 1 л розчину):

Натрію хлорид

59,9 ммоль

Калію хлорид

33,5 ммоль

Натрію цитрат

9,9 ммоль

Глюкоза

55,5 ммоль

Na+

89,5 ммоль

K+

33,5 ммоль

Cl-

93,4 ммоль

Цитрат-іони

9,9 ммоль

Порівняно зі стандартними розчинами для пероральної регідратації, рекомендованими ВООЗ, осмолярність препарату Регідрон та концентрація натрію є дещо нижчими (доведено, що розчини для регідратації зі зниженою осмолярністю є більш ефективними; знижена концентрація натрію необхідна для попередження розвитку гіпернатріємії), а вміст калію ? вищий (для прискорення відновлення рівня калію). Відповідно до зниженої концентрації натрію, терапія гіпоосмолярними сольовими розчинами для пероральної регідратації може бути асоційована з гіпонатріємією, яка зазвичай є асимптоматичною та короткочасною.

Фармакокінетика.

Фармакокінетика води, електролітів і глюкози, що входять до складу препарату Регідрон, відповідають природній фармакокінетиці цих речовин в організмі.

Показания

Відновлення водно-електролітної рівноваги, корекція ацидозу при гострій діареї легкого та помірного ступеня дегідратації (наприклад, втрата маси тіла у дітей 3-9 %), при теплових ураженнях, що супроводжуються порушенням водно-електролітного обміну.

З профілактичною метою: теплові та фізичні навантаження, що призводять до інтенсивного потовиділення.

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжка дегідратація, гемодинамічний шок, нестримне блювання, втрата свідомості, непрохідність кишечнику, ілеус.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Інформації про взаємодію препарату Регідрон з іншими препаратами не існує. рН розчину препарату – слабколужна, тому може впливати на лікарські препарати, всмоктування яких залежить від рH вмісту кишечнику. Також абсорбція лікарських засобів може бути змінена при діареї, головним чином препаратів, що абсорбуються у тонкому або товстому кишечнику, або при їх кишково-печінковій циркуляції.

Особливості застосування

Тяжка дегідратація (втрата ваги понад 9 % у дітей, анурія) має бути пролікована у першу чергу із застосуванням внутрішньовенних препаратів для регідратації. Після цього Регідрон може бути призначений для продовження терапії.

Рекомендовані дози препарату не слід перевищувати, якщо потреба пацієнта у додатковому введенні електролітів не підтверджена лабораторними дослідженнями.

Препарат застосовувати перорально, використовуючи для його розчинення воду. Вміст 1 пакета препарату Регідрон слід розчиняти в 1 л води. У розчин не можна додавати цукор. Прийом їжі можливий одразу після регідратації. При блюванні слід зачекати 10 хвилин і дати випити розчин повільно, невеликими ковтками.

При перевищенні дози у пацієнта може розвинутися гіпернатріємія.

Пацієнти, у яких дегідратація розвинулася на тлі ниркової недостатності, діабету або інших хронічних захворювань, що порушують кислотно-лужний, електролітний або вуглеводний баланс, вимагають ретельного моніторингу при проведенні терапії препаратом Регідрон та можуть потребувати госпіталізації.

Слід проявляти обережність при лікуванні препаратом Регідрон пацієнтам із захворюваннями печінки, пацієнтам, які перебувають на дієті з обмеженим вмістом натрію або калію. Діарея може істотно вплинути на баланс рідини і глюкози у пацієнтів з діабетом, нирковою недостатністю або деякими іншими хронічними захворюваннями. Тому поки симптоми діареї зберігаються, такі пацієнти потребують більш ретельного моніторингу з лабораторними оцінками та госпітальною дегідратаційною терапією на базі лікарні.

Регідрон застосовувати з обережністю у випадках нирковій недостатності у період олігурії або анурії, у випадках парентеральної регідратаційної терапії.

Не слід застосовувати препарат дітям у віці до 6 місяців без консультації з лікарем.

У немовлят гостра діарея може спричинити зневоднення та електролітні розлади, що призводить до швидкого погіршання стану пацієнта. Про всі випадки діареї та дегідратації у немовлят необхідно якнайшвидше інформувати лікаря.

Ситуації під час застосування препарату Регідрон, що потребують втручання лікаря:

 • змінився психічний стан пацієнта (дратівливість, апатія, летаргія);
 • у пацієнта виникає сповільнення мовлення, з'являється сонливість, він швидко виснажується та не відповідає на запитання;
 • постійне блювання;
 • температура підвищується вище 39 °С;
 • припиняється виділення сечі;
 • виникають рідкі кров'янисті випорожнення;
 • діарея триває більше 2 днів;
 • сильні болі у животі;
 • діарея раптово припиняється, з'являються сильні болі;
 • якщо лікування вдома неуспішне або неможливе.

Регідрон містить калій, натрій, що необхідно брати до уваги при застосуванні розчину пацієнтам зі зниженою функцією нирок, які перебувають на дієті з контролем вживання калію або натрію.

Оскільки препарат містить глюкозу, пацієнти з таким рідкісними спадковими захворюваннями як порушення мальабсорбції глюкози-галактози не повинні приймати цей препарат.

Способ применения и дозы

Порошок з 1 пакетика препарату Регідрон розчинити в 1 літрі кип'яченої, охолодженої до кімнатної температури води. У розчин не можна додавати ніяких інших компонентів, щоб не порушити дію препарату. Розчин приймати перорально або вводити під наглядом лікаря через назогастральний зонд.

Перед початком лікування пацієнта необхідно зважити для визначення втрати маси тіла та міри зневоднення.

Необхідно уникати жирної їжі та їжі з високим вмістом простих цукрів.

Терапію препаратом Регідрон необхідно розпочинати після початку діареї.

Готовий розчин слід приймати після кожного рідкого випорожнення, невеликими ковтками. За 6-10 годин доза розчину препарату Регідрон може становити 30-60 мл/кг маси тіла. Зазвичай приймати препарат необхідно не довше ніж 3-4 дні, застосування препарату необхідно припинити після закінчення діареї. При нудоті або блюванні доцільно приймати охолоджений розчин невеликими повторювальними дозами.

Регідратація: для корекції дегідратації препарат необхідно приймати протягом перших 6-10 годин у кількості, що вдвічі перевищує втрату маси при діареї, тобто якщо втрати становлять 400 г, кількість препарату становить 800 мл. Протягом терапії препаратом Регідрон немає потреби у застосуванні інших рідин.

Подальше застосування: якщо діарея продовжується, після корекції дегідратації протягом наступних 24 годин можливий прийом препарату Регідрон та інших рідин згідно з даними таблиці:

Вага (кг)

Загальна кількість рідини (мл)

Регідрон (мл)

Вода (мл)

Інші рідини (мл)

5

830

350

210

270

6

1000

420

250

330

7

1050

440

260

350

8

1100

460

280

360

9

1150

480

290

380

10

1200

500

300

400

12

1300

540

320

440

14

1400

580

350

470

16

1500

620

370

510

18

1600

660

400

540

20

1700

700

420

580

25

1800

750

450

600

30

1900

800

480

620

40

2100

900

540

660

50

2300

1000

600

700

70

2700

1200

720

780

Діти

Регідрон можна застосовувати дітям. Немає обмежень щодо віку, з якого дітям можна застосовувати даний лікарський засіб.

Побочные реакции

При дотриманні рекомендованих доз розвиток побічних реакцій малоймовірний. Потенційно можливий розвиток алергічних реакцій. У пацієнтів із нормальною функцією нирок ризик виникнення гіпернатріємії або гіпергідратації при застосуванні препарату Регідрон є низьким. Можливе виникнення блювання, що свідчить про надто швидке введення препарату.

Передозировка

При введенні дуже великої кількості або дуже концентрованого розчину препарату Регідрон можливе виникнення гіпернатріємії. У пацієнтів зі зниженою функцією нирок можливе виникнення метаболічного алкалозу та гіперкаліємії. Симптоми гіпернатріємії включають слабкість, нейром'язове збудження, сонливість, сплутаність свідомості, кому, іноді навіть зупинку дихання. Метаболічний алкалоз може проявлятися у зниженні вентиляції легенів, нейром'язовому збудженні і тетанічних судомах.

У разі сильного передозування з вираженими наслідками введення препарату Регідрон потрібно припинити. Необхідна консультація лікаря. Корекція балансу електролітів і рідини має проводитися на підставі даних лабораторних досліджень.

Применение в период беременности или кормления грудью

Препарат дозволений до застосування у рекомендованих дозах у період вагітності або годування груддю. Годування груддю можна продовжувати стільки, скільки необхідно, навіть протягом пероральної регідратації або його можна продовжити одразу після регідратації.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Условия хранения

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Готовий розчин зберігати у холодильнику при температурі 2-8 °C протягом 24 годин.

Упаковка

По 18,9 г порошку у пакеті; по 20 пакетів у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Регидрон пор. дозир. пакет 18,9 г №20

По этому товару ещё нет отзывов

 • (044) 235-11-76 Фармація КП Аптека №1

  Киев, вул. Володимирська, 51/53

  (044) 235-11-76

  Режим работы 24/7

  Регидрон пор. дозир. пакет 18,9 г №20

  Оріон

  23406

  Под заказ

 • (044) 520 03 33, (050) 345 01 31, (068) 345 01 31, (073) 345 01 31 Аптека гормональних препаратів №10

  Киев, вул. Володимирська, 51/53

  (044) 520 03 33, (050) 345 01 31, (068) 345 01 31, (073) 345 01 31

  Режим работы Пн-Вс: 08:00-22:00

  Регидрон пор. дозир. пакет 18,9 г №20

  Орион

  24481
 • (093) 391-29-42, (093) 325-28-02, (044) 371-11-53 Аптека Доброго Дня №6

  Киев, пл. Майдан Незалежності, сектор А, Торговий Центр Глобус

  (093) 391-29-42, (093) 325-28-02, (044) 371-11-53

  Режим работы Пн-Пт: 09:00-22:00, Сб-Вс: 10:00-22:00

  Регидрон пор. дозир. пакет 18,9 г №20

  Orion (Финляндия) (м)

  25650

  При резерве

  28610
 • (093) 362-56-46, (093) 354-08-14, (044) 583-21-61 Аптека Доброго Дня №2

  Киев, вул. Майдан Незалежності, Торгівельний центр "Глобус", -

  (093) 362-56-46, (093) 354-08-14, (044) 583-21-61

  Режим работы Пн-Пт: 09:00-22:00, Сб-Вс: 10:00-22:00

  Регидрон пор. дозир. пакет 18,9 г №20

  Orion (Финляндия) (м)

  25650

  При резерве

  28610
 • (093)-470-85-19, (093)-470-85-35, (044)-279-00-01 Аптека Доброго Дня №177

  Киев, вул. Прорізна, 10

  (093)-470-85-19, (093)-470-85-35, (044)-279-00-01

  Режим работы 24/7

  Регидрон пор. дозир. пакет 18,9 г №20

  Orion (Финляндия) (м)

  25650

  При резерве

  28610

Возможные названия:

"РЕГІДРОН пор. доз. по 18,9 г у пак. №20" "Оріон Корпорейшн, Фінляндія"

"РЕГІДРОН пор. доз. по 18,9 г у пак. №20" "Оріон Корпорейшн, Фінляндія"

Регiдрон пор. пак. 18.9г №20* Орион Финляндия

Регидрон 18 9г №20 пор. дозир. пакет Orion

РЕГИДРОН 18,9 г №20 пор. пакет Оріон

РЕГИДРОН 18,9 г №20 пор. пакет Оріон

Регидрон дов/пор. 18.9г№20 Орион

Регидрон доз пак 18,920 Орион

Регидрон доз пор №1 Орион, Финляндия

Регидрон доз пор №1/20 0% Орион, Финляндия

Регидрон доз пор.18.9г N20 Оріон Корпорейшн/АТ Рецифарм Паретс ,Фін

Регидрон доз пор.18.9г N20 (2х10)* ОРИОН КОРПОРЕЙШН ФИНЛЯНДИЯ

Регидрон доз пор.18.9г N20 (2х10)* Оріон Корпорейшн,Фінляндія

Регидрон доз пор.18.9г N20 (2х10)* (БезНДС) Оріон Корпорейшн,Фінляндія

Регидрон доз. пор. 18.9 №20 Орион

Регидрон доз. пор. 18.9 №20 Испания

Регидрон доз. пор. 18.9 №20 Орион

Регидрон доз. пор. 18.9 №20* Орион

Регидрон доз. пор. 18.9г N20 Орион

Регидрон доз.пор. пак. 18,9г №20 Орион-корпорейшн Финляндия

РЕГИДРОН ДОЗ.ПОР.18.9Г #20 ОРИОН КОРПОРЕЙШН ФИНЛЯНДИЯ

Регидрон доз.пор.18.9г №20 ОРИОН

Регидрон пак. 18,9г №20* Orion

Регидрон пак.18,9 №20 Orion Corporati

Регидрон пакет №20 Orion

Регидрон пор 18,9г №20 Орион Корпарейшн,Финлянди

Регидрон пор пак 18,9г N20 Орион Корпорейшн, Финляндия

регидрон пор. 18,9 №20 Орион ФИНЛЯНДИЯ

Регидрон пор. 18,9 г пакет №20 Orion (Финляндия)

Регидрон пор. 18,9 г пакет №20 Recipharm Parets (Испания)

Регидрон пор. 18,9 г пакет №20 Orion Corp.(Финляндия)

Регидрон пор. 18,9 г пакет №20 Recipharm Parets (Испания)

РЕГИДРОН ПОР. №20 ORION

Регидрон пор. дозир. 18,9г пакет №20 ОРИОН КОРПОРЕЙШН

Регидрон пор. дозир. пакет 18,9 г №20 Orion

РЕГИДРОН ПОР.ДОЗИР. 18.9Г №20 Орион Корп.Финляндия

Регидрон пор.дозир.18.9г №20 (0%) Орiон

Регидрон пор.пак.18,9г №20 Orion

Регидрон порошок 18,9г пакеты №20 Orion (Финляндия)

РЕГИДРОН порошок 18.9 N20 Орион (Финляндия)

РЕГИДРОН порошок доз. по 18,9 г в пак. №20@ Оріон Корпорейшн, Фінляндія

РЕГИДРОН порошок дозир. пакет 18,9 г №20 Orion (Финляндия)

Регидрон порошок дозированый №20 Орион

Регидрон порошок дозированый в пакетах по 18.9г №20 Orion (Финляндия)

РЕГИДРОН порошок пакет 18,9г №20 Без НДС Орион

РЕГИДРОН® пор. дозир. пакет 18,9 г №20 Orion (Финляндия)

РЕГИДРОН® пор. дозир. пакет 18,9 г №20 - Orion Orion (Финляндия)

РЕГИДРОН® пор. дозир. пакет 18,9 г №20 БЕЗ НДС Orion (Финляндия)

Регідрон Порошок 18,9 г н 20 *** Оріон

Регідрон 18 9г №20 пор. пакет Orion

РЕГІДРОН 18,9 г №20 пор. пакет Оріон

Регідрон 18,9г №20 Orion (Финляндия) (м)

Регідрон 18,9г №20 пор.пак. Orion (Финляндия)

Регідрон 18.9г N20 дозований порошок Оріон Фінляндія

Регідрон доз.пакети 18.9г №20 Олайнфарм,Латвія,ІМП

Регідрон доз.пакети 18.9г №20_0 Олайнфарм,Латвія,ІМП

Регідрон доз.пакети 18.9г №20_0!!! Олайнфарм,Латвія,ІМП

РЕГІДРОН пор. дозов. пакет 18,9 г №20 Orion

РЕГІДРОН ПОР.ДОЗОВАНИЙ ПАК. 18,9Г 20 Орион

Регідрон пор.пак.18,9г №20 Orion

Регідрон порошок д/р-н внутр. 18,9 г №20 Оріон Корпорейшн, Фінляндія

РЕГІДРОН порошок доз. по 18.9 г №20 у пак. Оріон Корпорейшн, Фінляндія