Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Ресведол капс. №30

Код: 69756
Ресведол капс. №30
Цена от 389.00 до 539.00 грн

Наличие в 627 аптеках

Аптеки на карте

Основная информация

Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Область применения

гинекология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Ресведол капс. №30

Состав

1 капсула містить: активні інгредієнти: індол-3-карбінол – 200 мг (mg),
транс-ресвератрол 98% (з коріння горця японського Polygonum cuspidatum) – 100 мг (mg), транс-птеростільбен (trans-pterostilbene pTeroPure®) – 25 мг (mg), кверцетину дигідрат – 60 мг (mg); допоміжні речовини: інулін, стеарат магнію (антиспікаючий агент); оболонка капсули: желатин, барвники: оксид заліза червоний, титану діоксид.

Властивості

Індол-3-карбінол нормалізує метаболізм естрогенів в організмі та перешкоджає розвитку естрогензалежних процесів. Індол-3-карбінол є біологічно активною речовиною рослини сімейства хрестоцвітних, яка опосередковує антиестрогенну та антипроліферативну активність.

Індол-3-карбінол сприяє нормалізації метаболізму жіночого статевого гормону естрадіолу та інгібує синтез 16 α-гідроксіестрону, який володіє вираженими канцерогенними властивостями, сприяє зниженню кількості естрогенових рецепторів у тканинах-мішенях та чинить позитивний вплив при функціональних розладах, зумовлених гіперестрогенемією.

Індол-3-карбінол ефективний при гіперпроліферативних процесах в клітинах епітеліального походження жіночої репродуктивної системи. Позитивно впливає на гіперпластичні процеси в органах жіночої репродуктивної системи, що обумовлені порушеннями регуляції клітинного поділу. Сприяє нейтралізації дії ростових факторів, що стимулюють гіперпроліферативні процеси у молочних залозах. Перешкоджає синтезу онкобілку Е7 в епітеліальних клітинах, інфікованих вірусом папіломи людини, гальмуючи процеси малігнізації.

Транс-ресвератрол 98% (з коріння горця японського (Polygonum cuspidatum)) – потужний поліфенол, який сприяє здоровому довголіттю за рахунок активації білків сіртуїнів, які відіграють важливу роль в метаболічних реакціях і є молекулярною основою запобігання процесу старіння, мають виражену антиоксидантну активність.

Ресвератрол здатниий викликати ефект обмеження калорій і попереджати відкладення жиру в організмі. Він сприяє поліпшенню пам'яті, зменшує ризик розвитку вікових, нейродегенеративних процесів, цукрового діабету 2 типу (особливо у осіб з надлишковою масою тіла); пригнічує процеси окислення і нейтралізує дію вільних радикалів, реакції з якими в організмі можуть призвести до розвитку новоутворень та інших захворювань. Завдяки потужним антиоксидантним властивостям, ресвератрол нормалізує рівень ліпідів (холестерину) в крові, позитивно впливає на синтез колагену, підтримує еластичність шкіри, запобігає передчасному старінню шкіри і виникненню зморшок, покращує стан волосся і нігтів.

Ресвератрол гальмує розвиток і прогресування остеопорозу у жінок в клімактеричний і постклімактеричний період, володіє естрогеноподібними властивостями, здатний зв’язуватися з естрогеновими рецепторами, завдяки чому знижує стимулюючу дію власного естрадіолу та розвиток гормонозалежних новоутворень. Покращує обмін речовин при метаболічному синдромі, збільшує чутливість клітин до інсуліну при цукровому діабеті 2 типу. Виявляє дезінтоксикаційні властивості, зв'язує і нейтралізує вільні радикали при всіх станах, де присутніий окислювальний стрес.

Транс-птеростільбен (trans-pterostilbene (pTeroPure®)) – це метильована молекула стільбену, яка структурно подібна молекулі транс-ресвератрола і володіє аналогічною біологічною активністю.

Трансптеростільбен відновлює баланс антиоксидантних ферментів, зменшує запалення, регульоване фактором некрозу пухлини-альфа (TNF-альфа) шляхом блокування TNF-альфа і інтерлейкіну-1b (IL-1b), зменшуючи кількість активних форм кисню.

Транс-птеростільбен є міметиком обмеження калорій, що перешкоджає відкладенню жиру в організмі. На відміну від транс-ресвератролу, транс-птеростільбен має здатність швидше проникати через гематоенцефалічний бар'єр, надає «зворотний ефект» на підвищення дофаміну. Замість безпосереднього підвищення рівня дофаміну, він запобігає зниженню дофаміну в центрах пам'яті головного мозку. Це створює сприятливі умови для підвищення концентрації уваги і поліпшення когнітивних функцій. При одночасному застосуванні з транс-ресвератролом підсилює його дію і збільшує біодоступність.

Кверцетину дигідрат є агліконом багатьох рослинних флавоноїдних глікозидів, у тому числі рутину, і належить до вітамінних препаратів групи Р. Маючи капіляростабілізуючі властивості, пов’язані з антиоксидантним, мембраностабілізуючим впливом, знижує проникність капілярів.

Кверцетин має протизапальниий ефект завдяки блокаді ліпооксигеназного шляху метаболізму арахідонової кислоти, зниженню синтезу лейкотрієнів, серотоніну та інших медіаторів запалення. Сприяє підвищенню енергетичного забезпечення кардіоміоцитів завдяки антиоксидантному впливу та поліпшенню кровообігу. Репаративні властивості кверцетину полягають у прискоренні загоєння ран.

Кверцетин також зв’язується з рецепторами естрогенів. Завдяки естрогеноподібним властивостям (вплив на пролінгідроксилазу, пригнічення фактора некрозу пухлин та синтез інтерлейкінів) має проостеокластні ефекти.

Показания

Ресведол рекомендований як додаткове джерело індол-3-карбінолу, транс-ресвератролу та транс-птеростільбену і кверцетину, які сприяють нормалізації гормонального балансу жіночої статевої системи, знижують ризик розвитку та прогресування естроген-залежних розладів, мають виражені антиоксидантні властивості.

З метою нормалізації етаболічних процесів, профілактики старіння і відновлення внутрішніх сил організму. Ресведол нормалізує метаболізм естрогенів в організмі, позитивно впливає на фізіологічні процеси при гіперестрогенемії, сприяє зменшенню естрогензалежних гіперпроліферативних процесів в клітинах епітеліального походження, у тому числі при: циклічній масталгії, мастодинії, лейоміомі матки, ендометріозі, аденоміозі, гіперплазії ендометрію, передменструальному синдромі, кістах яєчників, дисплазії шийки матки, папіломатозі органів жіночої статевої системи, папіломавірусній інфекції (папіломи, гострокінцеві кондиломи).

Сприяє зниженню надмірної маси тіла при метаболічному синдромі. Покращує синтез колагену і позитивно впливає на відновлення шкіри.

Противопоказания

Індивідуальна чутливість до складових компонентів, період вагітності та лактації, дитячий вік. Не є лікарським засобом.

Способ применения и дозы

Вживати дорослим (жінкам) по 1 капсулі 2 рази на добу, запиваючи достатньою кількістю питної води.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Ресведол не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

Условия хранения

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за кімнатної температури.

Упаковка

Капсули тверді в блістерах.

Маса вмісту 1 капсули: 500 мг (mg) ± 10 %. Загальна маса 1 капсули: 596 мг (mg) ± 10 %. Номер партії (серії) виробництва: вказано на упаковці.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Ресведол капс. №30

21.01.2022

Интересный состав. Для чего пьют индол я уже знаю. А вот ресвератрол для чего? Это что то новенькое. Вот теперь думай дает ли ресвератрол побочные эффекты.

Моя Аптека 21.01.2022

Индол-3-карбинол нормализует метаболизм эстрогенов в организме. Ресвератрол способен связываться с эстрогенными рецепторами, благодаря чему снижает стимулирующее действие собственного эстрадиола. Таким образом индол и ресвератрол снижают развитие гормонозависимых новообразований.

Популярные препараты:

Азарга капли глазн. по 5 мл в флак.-кап. дроп-тейнера

Азарга капли глазн. по 5 мл в флак.-кап. дроп-тейнера , крапл. №1

Алкон - Куврьор для "Алкон Лабораториз (ОК) Лтд", Бельгия / Великобритания

268.10 - 615.40 грн
Корега Экстра сильный Классический вкус 70 мл

Корега Экстра сильный Классический вкус 70 мл

ГлаксоСмитКляйн Дангарван Лтд., Ирландия / Великобритания

149.90 - 236.90 грн
Синджарди табл. п/плен. оболочкой 12,5 мг + 1000 мг блистер №60

Синджарди табл. п/плен. оболочкой 12,5 мг + 1000 мг блистер №60 , таб. №60

Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия

815.00 - 2036.20 грн
Монопрост капли оч., р-р 50 мкг/мл по 0.2 мл №30

Монопрост капли оч., р-р 50 мкг/мл по 0.2 мл №30 , крапл. №30

Екселвизион для "Лаборатуар Теа", Франция

242.99 - 485.00 грн
Симбринза кап. глаз. фл.-капельным. Дроп-Тейнера 5 мл №1

Симбринза кап. глаз. фл.-капельным. Дроп-Тейнера 5 мл №1 , крапл. №1

Алкон - Куврьор для "Алкон Лабораториз (ОК) Лтд", Бельгия / Великобритания

260.99 - 418.20 грн
Офтан Катахром капли оч. по 10 мл в флак.-кап.

Офтан Катахром капли оч. по 10 мл в флак.-кап. , крапл. №1

Сантен АО, Финляндия

105.70 - 217.10 грн
Калимин 60 Н табл. 60 мг фл. №100

Калимин 60 Н табл. 60 мг фл. №100 , таб. №100

Меркле ГмбХ для "Тева Фармацевтикал Индастриз Лтд", Германия / Израиль

458.00 - 640.00 грн
Цикло 3 Форт капсулы тв. №30 (10х3)

Цикло 3 Форт капсулы тв. №30 (10х3) , капс. №30

Пьер Фабр медикаменты Продакшн, Франция

333.90 - 795.00 грн