Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

СимбиЛав Tabula vita (Табула Вита) капс. №20

Код: 64397
СимбиЛав Tabula vita (Табула Вита) капс. №20
Цена от 149.00 до 160.00 грн

Наличие в 181 аптеках

Аптеки на карте

Основная информация

Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

дисбактериоз

Область применения

гастроэнтерология

Форма выпуска

Таблетки для рассасывания

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для СимбиЛав Tabula vita (Табула Вита) капс. №20

Состав

Містить бактерії виробництва Болгарії.

Не містить ароматизаторів, барвників, консервантів. Без ГМО.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Опис

Комплекс, що містить пребіотики і ліофілізовані життєздатні мікроорганізми, який підтримує рівновагу імунної системи, сприяє відновленню балансу мікрофлори кишечнику при його порушенні.

Інулін та клітковина - компоненти, що не перетравлюються травними ферментами організму людини, але можуть перероблятися корисною мікрофлорою кишечника. Виконуючи функцію поживного середовища для кишкової мікрофлори (головним чином, для біфідобактерій), сприяють її розмноженню та колонізації кишечника.

Перед прийманням рекомендована консультація лікаря.

Показания

Для дітей у віці 3-12 років: по 1 капсулі 1 раз на добу. Дорослим та дітям старше 12 років - по 1 капсулі 2 рази на добу. Рекомендовано приймати під час їжі.

Курс приймання - не менше 10 днів залежно від стану. Подальший термін приймання узгоджується з лікарем.

Застереження

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Прийом під час вагітності і лактації тільки після консультації лікаря. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Клітковина може мати зовнішній вигляд - білий або жовтуватий порошок. Відхилення по кольору дозволяються від сірого до жовтого і не впливають на якість та функціональні властивості продукту. В залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору і по різному розміщені в блістері,що не впливає на якість продукту.

Условия хранения

зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.

Термін придатності

Номер партії та кінцевий термін вживання вказані на упаковці.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о СимбиЛав Tabula vita (Табула Вита) капс. №20

10.03.2023

Ефект миттєвий, дуже хороший пробіотики. Мені порекомендували в аптеці його. На разі це єдиний препарат для шлунково-кишкового тракту, який дійсно мені допоміг при лікуванні антибіотиками.

21.11.2021

Отличный пробитик. Предложили в аптеке на мой запрос относительно препарата, для улучшения работы кишечника. Для меня на тот момент был абсолютно новый, не на слуху даже. Дал очень хороший результат, в сравнении с теми, которые доводилось принимать до него.

21.11.2021

Очень хороший пробитик. Предложили в аптеке на мой запрос относительно препарата, для улучшения работы кишечника. Для меня на тот момент был абсолютно новый, не на слуху даже. Дал очень хороший результат.

18.10.2021

кращого пробіотику я не бачив. такого ефекту не очікував. мікрофлора кищечника у нормі, пройшло 3 місяці, політ нормальний)))

01.10.2021

Вчера вздулся живот, пила хофитол-желчегонное, энтероспазмил-спазмолитик. Купила СИМБИLAV, выпила сразу две капсулы, боль и вздутие живота ушло. Не нужно грешить и говорить, что этот препарат вам не помог. Если у вас застой желчи, вам ни какой препарат не поможет. Нужно пить все в комплексе. И не факт, что вам помогут желчегонные препараты. Если есть застой желчи, то на ночь нужно пить Урсохолевую кислоту. Можно Уклиф 500 мг. Или другие препараты с этим составляющим..Если есть спазмы в желчном и его потоках, тогда Энтероспазмил. Если спазмы в кишечнике-Дуспаталин. Если плохая перестальтика-Тримспу 200, а если ещё и повышена кислотность, значит идёт воспалительный процесс в ЖКТ и тогда нужно дней 10, а то и месяц пить Пантапразол, это составляющие препарата, а названий очень много. Всем здоровья, и на время лечения и восстановления, откажитесь от острых, кислых продуктов, пока выйдите на стойку римиссию.

10.03.2021

Пустой. Ситуацию с низким уровнем лакто- и бифидо- бактериями не исправим после 10 дней, совсем

16.01.2021

Пустышка,никакого эффекта