Синуфорте порошок ліоф. для р-ну д/заст. інтраназ., 35 доз у флак. №1 з р-ком

Синуфорте порошок ліоф. для р-ну д/заст. інтраназ., 35 доз у флак. №1 з р-ком

Наличие в 2094 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 41862 до 65260 грн
Производитель:
Бренд
Категория
Показания

синусит, гайморит, фронтит

Область применения

простудные заболевания

Форма выпуска

Спрей назальный

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Синуфорте порошок ліоф. для р-ну д/заст. інтраназ., 35 доз у флак. №1 з р-ком

Состав

1 флакон містить порошку ліофілізованого соку та водного екстракту зі свіжих бульб цикламену європейського (Сусlamen еuropaeum), гемолітичний індекс 1:6000 – 12 000; 35 доз; розчинник у комплекті: вода для ін'єкцій.

Лікарська форма. Порошок ліофілізований для інтраназального застосування. Пориста маса білого кольору з кремово-коричневим відтінком

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа. Код АТС R01АХ.

Препарат діє місцево на слизову оболонку носа, спричиняючи посилену рефлекторну секрецію у слизових оболонках, які вистилають навколоносові пазухи і порожнину носа. Посилена рефлекторна секреція у вигляді серозно-мукозних виділень виявляється через декілька хвилин і може тривати близько 2-х годин. Подібна стимульована секреція обумовлює природне дренування (вимивання) навколоносових пазух і, як наслідок, високу лікувальну ефективність препарату. Препарат не зумовлює будь-яких значущих залишкових явищ подразнення слизової оболонки носа, не затримується у порожнині носа і не має загальної системної дії.

Показания

а) Гостре або хронічне рецидивуюче запалення навколоносових пазух (синусити): катаральні або гнійні гайморити, фронтити, етмоїдити, сфеноїдити або комбіновані синусити;

б) у комбінації з антибіотиками при гострих гнійних синуситах, перебіг яких супроводжується явищами генералізованої інфекції або орбітальних ускладнень; в) гостре ексудативне запалення середнього вуха (отит) та хронічні ексудативні отити (в останньому випадку лікування Синуфорте® можна проводити і після міринготомії);

г) гострі та хронічні риніти у стадії загострення; алергічні риніти, у тому числі полінози;

д) постопераційна реабілітація після ендоскопічних оперативних втручань (етмоїдотомія, гаймороетмоїдотомія, фронтоетмоїдогайморотомія).

Противопоказания

Кистозно-поліпозні параназальні синусити; підвищена чутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

ПІД ЧАС КОРИСТУВАННЯ УНИКАТИ ПОТРАПЛЯННЯ ПРЕПАРАТУ В ОЧІ!

НЕ ВДИХАТИ ОДНОЧАСНО З ВВЕДЕННЯМ ПРЕПАРАТУ!

Мимовільне потрапляння препарату в очі може викликати сильне подразнення, а також

явища гострого кон'юнктивіту.

Способ применения и дозы

При кожному натиску розпилювач-дозатор розпилює 0,13 мл (2-3 краплі) препарату, що становить разову дозу. Вища добова доза препарату складає 0, 26 мл. Готовий розчин містить 35 доз препарату.

1. Відгвинтити ковпачок у флаконі з препаратом і вийняти пробку.

2. Розкрити флакон з розчином і відломити верхню частину.

3. Повністю вилити розчинник у флакон з препаратом.

4. Нагвинтити розпилювач-дозатор на флакон і збовтати до повного розчинення препарату.

5. Зняти захисний ковпачок з розпилювача-дозатора.

6. Зробити 2-3 пробних розпилювання в повітря.

7. При вертикальному положенні голови ввести розпилювач-дозатор у кожний носовий хід і зробити розпилювання одним натиском.

Дорослим та дітям віком від 5 років приготовлений вищевказаним способом

препарат вводити 1 раз на добу, по одному розпиленню у кожен носовий хід.

Препарат рекомендується використовувати через добу, залежно від тяжкості та перебігу захворювання також допускається його щоденне застосування.

Тривалість одного курсу лікування 6-8 днів при щоденному застосуванні або 12-16 днів при введенні препарату через день.

Для досягнення лікувального ефекту достатньо 6-8 введень препарату, проте

зменшення головного болю або повне його припинення може спостерігатися вже після

3-5 введень препарату.

У випадку алергічних ринітів застосування як системних, так і місцевих антигістамінних препаратів допустиме лише через 2 години після інтраназального введення Синуфорте®. Разом з тим не слід застосовувати антиалергічні препарати менше ніж за 8-10 годин до інтраназального введення Синуфорте®.

Після оперативного втручання інтраназальне уведення Синуфорте® розпочинати на другу добу з метою дренажу дихальних шляхів і зменшення набряку слизових оболонок. При використанні Синуфорте® не має потреби у застосуванні традиційних післяопераційних реабілітаційних заходів , таких як анемізація, промивання пазух та туалет носової порожнини.

Правила та тривалість використання препарату не залежать від нозологічної форми захворювання.

Побочные реакции

Короткочасне відчуття слабкого або помірного печіння у носоглотці, чхання, рефлекторні явища у вигляді слинотечі, рідше короткочасні сльозотечі та почервоніння обличчя; у поодиноких випадках відчуття сухості у носі, гіперемія кон’юктиви, нетривалий головний біль у лобній ділянці або перенісся; у результаті капілярного діапедезу може з'явитись блідо-рожевого кольору виділення з носа. У жодному із зазначених випадків немає потреби у припиненні лікування.

 

Взаємодія з іншимилікарськими засобами та інші види взаємодій.

Недопустимо одночасне введення у порожнину носа Синуфорте® та місцевоанестезуючих препаратів або антигістамінних засобів або попереднє введення таких препаратів; при необхідності допустимо місцево застосовувати засоби, що зменшують набряк слизової оболонки носа; у випадках, ускладнених гнійною інфекцією, при необхідності застосовувати антибіотикотерапію.

Передозировка

Про випадки передозування препарату Синуфорте® не повідомлялось. Проте перевищення рекомендованої дози може спричинити відчуття сильного печіння та болю у носоглотці.

Применение в период беременности или кормления грудью

Безпека застосування препарату Синуфорте® у період вагітності або годування груддю вивчена недостатньо.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не виявлено.

Діти

Синуфорте® рекомендовано дітям віком від 5 років. Спосіб застосування та дозування проводиться за тією ж самою схемою, що й дорослим.

Условия хранения

Термін придатності. 3 роки

Умови зберігання. Зберігати у захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Свіжоприготовлений розчин зберігати у холодильнику не більше 15 днів (при температурі від +2°С до +8°С).

Упаковка. Порошок ліофілізований у скляному флаконі об'ємом 8 мл, розчинник: вода для ін'єкцій - 5 мл і розпилювач-дозатор у комплекті.

Категорія відпуску.

Без рецепта.


Добавить отзыв к товару

Оценка товара

Ваше имя
Отзыв
Отзывы о Синуфорте порошок ліоф. для р-ну д/заст. інтраназ., 35 доз у флак. №1 з р-ком

По этому товару ещё нет отзывов

Все аптеки
Аналоги