Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Урсогепавин капс. 380 мг №30

Код: 53753
Цена от 307.78 до 570.60 грн

Наличие в 2136 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек

Основная информация

Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

печень и желчные пути

Область применения

гастроэнтерология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Урсогепавин капс. 380 мг №30

Состав

1 капсула “УРСОГЕПАВІН” містить; активні інгредієнти:
Екстракт листя артишоку — 200 мг,
L-карнiтин — 150 мг,
Урсодезоксихолева кислота — 100 мг,
Екстракт розторопші (силімарин) — 50 мг,
Допоміжні речовини наповнювачi: дiоксид кремнію аморфний (орiсiл), мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, лактоза; оболонка капсули- желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: бiлки — 15,0 г, вуглеводи — 1,1 г, жири — 0 г; 64,4 ккал (269,4 кДж).

Екстракт листя артишоку — (Cynara cardunculus) містить флавоноїди, кафеолова і хінінова кислоти, секвітерпенлактон, інулін, цинарин, дубильні речовини, солі калію, натрію, магнію, аскорбінова кислота, каротин, вітаміни В1 і В2.
Діючі речовини нормалізують захисні функції печінки, особливо при інтоксикації сполуками важких металів та іншими токсичними речовинами, володіють жовчогінним ефектом та особливо дієві при порушеннях моторики жовчного міхура. Може бути рекомендованим при нирковій недостатності, гепатиті, уратурії та сечокам'яної хвороби. Полегшують самопочуття при метеоризмі, нудоті та тяжкості в епігастрії.
Інулін, який міститься в екстракті листя артишоку, сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі.
Стимулює захисну функцію печінки та оновлення її тканин при систематичному вживанні алкоголю.

L карнітин (Levocarnitinum) – Сприяє зниженню рівню холестерину та жирового прошарку, підвищенню загальної витривалості організму до негативного впливу оточуючого середовища та призводить до швидкого процесу засвоєння мінералів, вітамінів та інших поживних речовин. Рекомендують для стимулювання процесу відновлення структури печінки.

Урсодезоксихолева кислота (Ursodeoxycholic acid) — Володіє мембрано-стабілізуючими і гепатопротекторними властивостивостями, сприяє зниженню концентрації токсичних для гепатоцитів жовчних кислот (холевой, литохолевой, дезоксихолевої), має імуномоделюючі властивості; сприяє зменшенню всмоктування ліпофільних жовчних кислот у кишечнику і розчиненню холестеринових жовчних конкриментів, перешкоджає їх утворення. Сприяє стабілізації печінкових клітин, знижує утворенню холестерину та літогенного індексу жовчі, тим самим руйнуючи жовчні камені та попереджаючи утворення нових. Може бути рекомендований при дискінезії жовчовивідних шляхів, гепатиті, токсичному ураженні печінки, первинному склерозуючому холангіті та хронічному опісторхозі.

Екстракт розторопші (Силімарин) — (Silymarin) містить флавоноїди і флавонолігнани (силібинін, ізосилібинін, силікристин та силідіанін), завдяки яким має здатність стимулювати синтез білка та фосфоліпідів в пошкоджених клітинах.
Розторопша має виражену гепатопротекторну дію, сприяє відновленню і зміцненню клітин печінки, запобігає її жировому переродженню, стимулює синтез фосфоліпідів, нормалізує обмін речовин, а також процес жовче утворення і жовчовиділення, що важливо, зокрема, після холецистектомії. Попереджає розвиток в печінці, жовчному міхурі та жовчовивідних шляхах запальних процесів, ефективна при різних інтоксикаціях — інфекційній, лікарській, алкогольній, хімічній, наркотичній, радіаційній. Регулює роботу нервової системи, серця і судин, забезпечує баланс цукру в крові, підвищує імунітет, покращує самопочуття. Перешкоджає передчасному старінню, активний антиоксидант.
Ефекти силімарину: антиоксидантний і мембрано стабілізуючий; протизапальний; стимуляція регенераційних процесів в печінці. Ці ефекти задовільно пояснюють гепатопротекторну дію силімарину.
Допомагає активізувати процес регенерації клітин печінки. Захищає гепатоцити від дії нездорової їжі, лікарських засобів або хімічних речовин.
Силімарин може зменшити рівень холестерину, сприяє зниженню рівня цукру, а також може підвищувати сприятливість до інсуліну.

Показания

Рекомендацій до споживання: як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження. Сприяє нормалізації функціонування печінки, виведенню токсичних речовин з організму. Має гепатопротекторнi властивості.

Противопоказания

індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, вагітність та період лактації.

Способ применения и дозы

вживати дорослим по 2 капсули на добу незалежно від прийому їжі.

Застереження при споживанні: не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повного раціону харчування.

Условия хранения

Форма випуску: 1 капсула масою нетто 510 мг ± 7 %.

Умови та термін зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 0С до 25 0С в сухому, захищеному від світла і не доступному для дітей місці.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Урсогепавин капс. 380 мг №30

По этому товару ещё нет отзывов

Популярные препараты: