Вольтарен Форте емульгель д/зовн. заст. 2,32 % по 100 г у тубах

Наличие в 2917 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 20650 до 67510 грн
Производитель:
Бренд
Действующее вещество
Категория
Показания

наружное обезболивание

Область применения

обезболивание

Форма выпуска

Мягкие наружные

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Вольтарен Форте емульгель д/зовн. заст. 2,32 % по 100 г у тубах

Состав

діюча речовина: diclofenac;

1 г емульгелю містить диклофенаку діетиламіну 23,2 мг, що відповідає 20 мг диклофенаку натрію;

допоміжні речовини: спирт ізопропіловий, пропіленгліколь, кокоїлу каприлокапрат, олія мінеральна, поліетиленгліколю цетостеариловий ефір, карбомери, діетиламін, спирт олеїловий, ароматизатор евкаліптовий, бутилгідрокситолуол (Е 321), вода очищена.

Лікарська форма

Емульгель для зовнішнього застосування.

М’який гомогенний кремоподібний гель від білого до жовтуватого кольору.

Назва та місцезнаходження виробника

Новартіс Консьюмер Хелс СА/Novartis Consumer Health SA;

Рут де Летра, 1260 Ніон, Швейцарія/Route de l’Etraz, 1260 Nyon, Switzerland. 

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються місцево у разі суглобового та м’язового болю. Нестероїдні протизапальні засоби місцевого застосування. Диклофенак. Код АТС М02А А15.

Диклофенак є нестероїдним протизапальним засобом із вираженою протиревматичною, знеболювальною, протизапальною та жарознижувальною дією. Основним механізмом дії є пригнічення біосинтезу простагландинів.

Завдяки водно-спиртовій основі препарат виявляє також місцевоанестезуючий та охолоджувальний ефект.

Кількість диклофенаку, яка всмоктується через шкіру, пропорційна площі його нанесення і залежить як від загальної застосованої дози препарату, так і від ступеня гідратації шкіри. Після місцевого застосування препарату Вольтарен® Форте на поверхню шкіри площею 400 см2 ступінь системної абсорбції препарату, що визначається як концентрація діючої речовини в плазмі крові, еквівалентна нанесенню 4 рази на добу диклофенаку в концентрації 1,16 %. Відносна системна біодоступність диклофенаку при застосуванні препарату Вольтарен® Форте на 7 день становить 4,5 % порівняно з таблетками (при тій же дозі диклофенаку натрію). Абсорбція не залежить від застосування вологопроникної та паропроникної пов’язки

Після нанесення препарату Вольтарен® Форте на шкіру суглобів кисті і коліна диклофенак виявляється у плазмі (де його максимальна концентрація приблизно у 100 разів менша, ніж після перорального прийому тієї ж кількості диклофенаку), у синовіальній оболонці та синовіальній рідині. 99,7 % диклофенаку зв’язується з білками плазми, переважно з альбуміном (99,4 %).

Диклофенак накопичується в шкірі, яка слугує резервуаром, звідки відбувається поступове вивільнення речовини в прилеглі тканини. Звідти диклофенак переважно надходить у більш глибокі запалені тканини, суглоби, де продовжує діяти і визначається в концентраціях, до 20 разів більших, ніж у плазмі.

Диклофенак метаболізується частково шляхом глюкуронізації та переважно шляхом гідроксилювання з утворенням кількох фенольних похідних, два з яких є фармакологічно активними, але значно меншою мірою, ніж диклофенак.

Диклофенак та його метаболіти виводяться переважно із сечею. Загальний системний плазмовий кліренс диклофенаку становить 263 ± 56 мл/хв, а кінцевий період напіввиведення в середньому – 1-2 години. Чотири метаболіти, включаючи два активних, також мають невеликий період напіввиведення – 1-3 години. Один з метаболітів – 3´-гідрокси-4´-метоксидиклофенак – має більш тривалий період напіввиведення, але є практично неактивним.

При нирковій недостатності накопичення диклофенаку та його метаболітів в організмі не спостерігається. При хронічному гепатиті або недекомпенсованому цирозі печінки кінетика та метаболізм диклофенаку не змінюються.

Показания

Лікування болю, запалення та набряку при:

 • пошкодженні м’яких тканин: травми сухожиль, зв’язок, м’язів та суглобів (наприклад, внаслідок вивиху, розтягнення, забиття) та біль у спині (спортивні травми);
 • локалізованих формах ревматизму м’яких тканин: тендоніт (у т.ч. „тенісний лікоть”), бурсит, плечовий синдром та періартропатія;

Симптоматичне лікування остеоартриту дрібних та середніх суглобів, що розташовані поверхньо, таких як суглоби пальців або колінні суглоби.

Противопоказания

Підвищена чутливість до диклофенаку або інших компонентів препарату. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів.

Належні заходи безпеки при застосуванні

З обережністю застосовувати з пероральними нестероїдними протизапальними засобами.

Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку є незначною порівняно з такою у разі застосування його пероральних форм, але вона не виключається при застосуванні препарату на відносно великих ділянках шкіри протягом тривалого часу.

Вольтарен® Форте рекомендується наносити тільки на інтактні ділянки шкіри, запобігаючи потраплянню на пошкоджену (поранену або інфіковану) шкіру. Слід уникати контакту препарату з очима та слизовими оболонками. Препарат не можна ковтати. 

При появі будь-яких шкірних висипів лікування препаратом потрібно припинити. Вольтарен® Форте не слід застосовувати під повітронепроникну оклюзійну пов’язку, але допускається його застосування під неоклюзійну пов’язку.

Вольтарен® Форте містить пропіленгліколь, який може спричиняти легке локалізоване подразнення шкіри у деяких людей, а також бутилгідрокситолуол, який може викликати локалізовані реакції на шкірі (наприклад контактний дерматит) або подразнення очей та слизових оболонок.

Способ применения и дозы

Дорослим та дітям віком від 12 років препарат забезпечує полегшення болю до 12 годин після нанесення. Вольтарен® Форте застосовують 2 рази на добу, вранці та ввечері, злегка втираючи в шкіру в місці локалізації болю. Кількість препарату, яка застосовується, залежить від розміру ураженої зони (так, 2-4 г, що за розміром відповідає вишні або волоському горіху, достатньо для нанесення на ділянку площею 400-800 см2).

Після нанесення препарату необхідно вимити руки, окрім тих випадків, коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.

Тривалість терапії залежить від показання та ефективності лікування. Препарат не слід застосовувати довше 14 днів. 

Якщо після 7 днів лікування стан пацієнта не покращився або погіршився, необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози препарату.

Побочные реакции

Небажані реакції включають легкі тимчасові реакції на шкірі в місці нанесення. У рідкісних випадках можуть спостерігатися алергічні реакції.

Можливі побічні ефекти

З боку імунної системи

Рідкісні (<1/10000): реакції гіперчутливості (у тому числі кропив’янка), набряк Квінке.

З боку респіраторної системи

Рідкісні (<1/10000): бронхіальна астма.

З боку шкіри та сполучних тканин

Часті (≥1/100; <1/10): висипання, свербіж, екзема, еритема, дерматит, у тому числі контактний дерматит.

Поодинокі (≥1/10000; <1/1000): бульозний дерматит.

Рідкісні (<1/10000): реакції світлочутливості, пустульозні висипання.

У разі виникнення небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Оскільки системна абсорбція диклофенаку внаслідок місцевого застосування препарату дуже низька, виникнення взаємодій є малоймовірним. Сумісне застосування Вольтарен® Форте з іншими системними нестероїдними протизапальними засобами та стероїдами може збільшити частоту виникнення побічних ефектів.

Передозировка

Передозування малоймовірне у зв’язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровоток при місцевому застосуванні.

Однак при випадковому проковтуванні препарату можуть спостерігатись побічні ефекти, що характерні для передозування таблеток диклофенаку (вміст однієї туби препарату Вольтарен® Форте 50 г еквівалентний 1 г диклофенаку натрію). В такому випадку при розвитку помітних системних побічних ефектів показане симптоматичне лікування із застосуванням терапевтичних заходів, що проводяться для лікування отруєння нестероїдними протизапальними засобами. Одразу після проковтування препарату слід промити шлунок та прийняти активоване вугілля.

Применение в период беременности или кормления грудью

Клінічний досвід застосування вагітним обмежений, тому у період вагітності не рекомендується застосування цього препарату. Вольтарен® Форте протипоказаний під час третього триместру вагітності у зв’язку з можливістю розвитку слабкості родової діяльності та/або передчасного закриття артеріальної протоки.

Невідомо, чи проникає диклофенак у грудне молоко, тому при годуванні груддю не рекомендується застосування цього препарату. При наявності вагомих підстав для застосування препарату у період годування груддю, коли очікувана користь препарату перевищує потенційний ризик, препарат не слід наносити на молочні залози або великі ділянки шкіри та не слід застосовувати протягом тривалого часу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Діти

Вольтарен® Форте не рекомендований для застосування дітям віком до 12 років.

Условия хранения

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

Упаковка

По 50 г або 100 г препарату в тубах алюмінієвих ламінованих, закупорених полімерними ковпачками, що нагвинчуються, білого або синього кольору круглої або трикутної форми. По 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Вольтарен Форте емульгель д/зовн. заст. 2,32 % по 100 г у тубах

По этому товару ещё нет отзывов

 • (044) 235-11-76 Фармація КП Аптека №1

  Киев, вул. Володимирська, 51/53

  (044) 235-11-76

  Режим работы 24/7

  Вольтарен Форте емульгель д/зовн. заст. 2,32 % по 100 г у тубах

  Новартіс Консьюмер Хелс

  34041

  Под заказ

 • (093) 391-29-42, (093) 325-28-02, (044) 371-11-53 Аптека Доброго Дня №6

  Киев, пл. Майдан Незалежності, сектор А, Торговий Центр Глобус

  (093) 391-29-42, (093) 325-28-02, (044) 371-11-53

  Режим работы Пн-Пт: 09:00-22:00, Сб-Вс: 10:00-22:00

  Вольтарен Форте емульгель д/зовн. заст. 2,32 % по 100 г у тубах

  Novartis Consumer Health (Швейцария) (м)

  31700

  При резерве

  42560
 • (093) 362-56-46, (093) 354-08-14, (044) 583-21-61 Аптека Доброго Дня №2

  Киев, вул. Майдан Незалежності, Торгівельний центр "Глобус", -

  (093) 362-56-46, (093) 354-08-14, (044) 583-21-61

  Режим работы Пн-Пт: 09:00-22:00, Сб-Вс: 10:00-22:00

  Вольтарен Форте емульгель д/зовн. заст. 2,32 % по 100 г у тубах

  Novartis Consumer Health (Швейцария) (м)

  31700

  При резерве

  42560
 • (093)-470-85-19, (093)-470-85-35, (044)-279-00-01 Аптека Доброго Дня №177

  Киев, вул. Прорізна, 10

  (093)-470-85-19, (093)-470-85-35, (044)-279-00-01

  Режим работы 24/7

  Вольтарен Форте емульгель д/зовн. заст. 2,32 % по 100 г у тубах

  Novartis Consumer Health (Швейцария) (м)

  31700

  При резерве

  42560
 • (044) 520 03 33, (050) 345 01 31, (068) 345 01 31, (073) 345 01 31 Аптека гормональних препаратів №10

  Киев, вул. Володимирська, 51/53

  (044) 520 03 33, (050) 345 01 31, (068) 345 01 31, (073) 345 01 31

  Режим работы Пн-Вс: 08:00-22:00

  Вольтарен Форте емульгель д/зовн. заст. 2,32 % по 100 г у тубах

  Новартис Консьюмер Хелс СА (Швейцария)

  44400

Возможные названия:

"ВОЛЬТАРЕН® ФОРТЕ емульгель д/зовн. заст. 2,32 % по 100 г у тубах" Новартіс

ВОЛЬТАРЕН ® ФОРТЕ эмульгель 2.32% 100г - Novartis Pharma Novartis Consumer Health (Швейцария)

Вольтарен 100г Форте эмульгель НОВАРТИС Швейцария

Вольтарен форте 12 годин ,емульгель 100г Novartis Consumer Health (Швейцария) (м)

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ 2,32% 100 г емульгель туба Новартіс Консьюмер Хелс

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ 2,32% 100 г эмульгель туба Новартіс Консьюмер Хелс

Вольтарен форте 2,32% 100г емульгель Новартіс Ентерпрайзі

Вольтарен форте 2,32% 100г емульгель Novartis Consumer Health (Швейцария)

Вольтарен форте 2,32% 100г+сумка-холодил Новартіс Ентерпрайзі

Вольтарен форте 2,32% эмульсия 100,0 Novartis

Вольтарен форте гель 2,32% туба 100 г №1 GSK Consumer Healthcare (Швейцария)

Вольтарен форте гель 2,32% туба 100 г №1 Novartis Consumer Health (Швейцария)

Вольтарен Форте емульгель Туба 2,32 % 100 г Новартіс К.С.

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ емульгель 2,32% 100г Novartis Pharma

Вольтарен форте емульгель 2,32% 100г Новартіс Консьюмер,Швейцарія,ІМП

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ емульгель 2,32%-100г NOVARTIS/ШВЕЙЦАРИЯ

Вольтарен Форте емульгель 2.32% 100г Глаксо Смит Кляйн По

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ емульгель д/зовн. заст. 2.32 % по 100 г у тубах Новартіс Консьюмер Хелс С.А., Швейцарія

Вольтарен форте емульгель д/зовн.заст.2.32% 100г Новартис

Вольтарен Форте емульгель зовн. 2,32 % 100 г Новартіс Фармасьютіка СА, Іспанія

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ ЭМУЛ. 100гр НОВАРТИС

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ ЭМУЛ.2.32%100Г НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС С.А. ШВЕЙЦАРИЯ

Вольтарен Форте эмульг. 2,32 % туб. 100г Novartis Consumer Health

Вольтарен форте эмульг.2.32% 100г Глаксо в-к

вольтарен форте эмульгел гель 2,32% - 100 г Новартис Консьюмер Хелс ШВЕЙЦАРИЯ

вольтарен ФОРТЕ эмульгел гель 2,32% - 100,0 Новартис Консьюмер

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ ЭМУЛЬГЕЛЬ 100 Г Новартис

Вольтарен форте эмульгель 2 32% 100г туба Novartis Pharma

Вольтарен форте эмульгель 2,32 % туб.100г Novartis Pharma

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ эмульгель 2,32 % туба 100 г Novartis Consumer Health (Швейцария)

ВОЛЬТАРЕН Форте эмульгель 2,32% 100г ##### Новартис Консьюмер

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ ЭМУЛЬГЕЛЬ 2,32% 100 г туба Новартіс Консьюмер Хелс

Вольтарен форте эмульгель 2,32% 100г Новартис ГСК

Вольтарен ФОРТЕ эмульгель 2,32% 100г Новартис Novartis Consumer Health (Швейцария)

Вольтарен форте эмульгель 2,32% туба 100г НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС СА

Вольтарен форте эмульгель 2.32 % туба 100 г Novartis Consumer Health

Вольтарен форте эмульгель 2.32% 100.0 Новартис

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ ЭМУЛЬГЕЛЬ 2.32% 100Г NOVARTIS CONSUMER HEALTH

Вольтарен форте эмульгель 2.32% 100г Novartis Pharma Production

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ ЭМУЛЬГЕЛЬ 2.32% 100г Новартис Консьюмер Хелс С.А., Швейцария

Вольтарен форте эмульгель 2.32% 100г Новартіс Консьюмер Хелс С.А.,Швейцарія

Вольтарен форте эмульгель 2.32% 100г НОВАРТИС КОНСЬЮМЕР ХЕЛС

Вольтарен форте эмульгель 2.32% 100г Новартис, Швейцария

Вольтарен форте эмульгель 2.32% 100г Новартіс Консьюмер Хелс С.А., Швейцарія

Вольтарен форте эмульгель 2.32% 100г* Новартіс Консьюмер Хелс С.А.,Швейцарія

Вольтарен форте эмульгель 2.32% 50г* Новартіс Консьюмер Хелс С.А.,Швейцарія

Вольтарен форте эмульгель гель 2,32 % туба 100 г №1 Novartis Pharma Рroduction (Германия)

Вольтарен форте эмульгель д/внеш прим 2,32% туба 100 г Новартис Консьюмер Хелс СА (Швейцария)

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ эмульгель д/наруж. прим. 2,32 % по 100 г в тубах@ Новартіс Консьюмер Хелс С.А., Швейцарія

ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ эмульгель д/наруж. прим. 2,32 % туба 100 г Novartis Consumer Health (Швейцария)

Вольтарен Форте эмульгель для наружного применения 2,32% туба 100г Novartis Consumer Health (Швейцария)

Вольтарен Форте эмульгель для наружного применения 2,32% туба 100г + термосумка (подарок) Novartis Consumer Health (Швейцария)

Вольтарен эмульгель форте 2,32% 100г

Вольтарен эмульгель форте 2,32% 100г Новартис Фарма, Италия

Вольтарен эмульгель форте 2,32% 100г Новартис, Швейцария

ВОЛЬТАРЕН эмульгель форте 2.32% 100.0 Новартис Фарма (Швейцария)

ВОЛЬТАРЕН эмульгель форте 2.32% 100.0 Швейцария

ВОЛЬТАРЕН® ФОРТЕ емульгель д/зовн. застос. 2,32 % туба 100 г №1 Novartis Pharma