Вормител суспензія ор. по 100 мл у флак.

Цена от 13689 до 23600 грн

Наличие в 2286 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

глистная инвазия

Область применения

Паразитология

Форма выпуска

Жидкости внутрь

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Вормител суспензія ор. по 100 мл у флак.

Состав

5 мл сиропу містить: екстракт насіння гарбуза звичайного (Cucurbita Pepo) – 200 мг, екстракт листя го- ріха волоського (Juglans Regia) – 10 мг, екстракт часнику (Allium Sativum) – 0,5 мг, екстракт полину гіркого (Artemisia Absinthium) – 15 мкг, екстракт чебрецю звичайного (Thymus Vulgaris) – 250 мкг, воду очищену, сорбітол 70 %, гліцерин, апельсиновий ароматизатор, лимонну кислоту, натрію бензоат. Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування – джерело біологічно актив- них речовин, сприяє дегельмінтизацїї, виведенню токсичних речовин, покращенню функціонування органів травлення, загальному зміцненню організму. Має дезінтоксикаційні властивості. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. В організмі людини можуть паразитувати більше 250  видів гельмінтів. Згідно офіційним даним Всесвіт- ньої Організації Здоров’я, гельмінтози займають третє місце в структурі інфекційних захворювань людини. Збудники паразитарних захворювань можуть локалізу- ватись практично у всіх органах і тканинах людини. Па- губна дія паразитів пов’язана не тільки з порушеннями в органах, де вони локалізуються, а також їх загальним токсичним впливом на організм, що призводить до розвитку різноманітних розладів у стані здоров’я люди- ни. Треба мати на увазі, що не завжди гельмінти можна виявити з першого лабораторного аналізу, тому, за не- обхідності, аналіз треба провести повторно. Дегельмін- тизацію рекомендовано проводити одночасно для всіх членів родини, які проживають сумісно.

Згідно загально-доступним літературним джерелам, рослинні компоненти, що входять до складу ВормітелТМ, мають наступні характеристики: насіння гарбуза проявляє потужну глистогінну дію за рахунок кукурбітину, який впливає на гострики та аска- риди наступним чином – паралізує гельмінтів, що поз- бавляє їх можливості рухатись, прикріплятись до стінки кишечника, розмножуватись та сприяє фізіологічному виведенню з організму. Активні речовини насіння гар- буза проявляють легку проносну дію; екстракт часнику проявляє протиглисну дію та сприяє розвитку нормальної мікрофлори кишечника, пригніченню процесів гниття та бродіння в кишечни- ку. Активні речовини екстракту часнику підсилюють перистальтику кишечника, сприяють виведенню гель- мінтів, особливо гостриків, усувають шкідливий вплив на організм продуктів їх життєдіяльності; проявляють жовчогінну дію; покращують апетит; підвищують опір- ність організму до інфекцій. Часник є потужним при- родним джерелом кремнію та відновлює його дефіцит, який настає при зараженні гельмінтами; екстракт листя грецького горіха проявляє ан- типаразитарну дію по відношенню до зрілих осіб гельмінтів та їх личинок за рахунок руйнівної дії на функціонування організму паразитів та пригнічення їх розмноження шляхом незворотнього порушення утилізації глюкози та зменшення запасів глікогену в тканинах паразитів. Активні речовини екстракту ли- стя грецького горіха покращують апетит та обмінні процеси; нормалізують стан кишкової мікрофлори; проявляють протизапальну дію; екстракт полину гіркого має антипаразитарну дію по відношенню до гельмінтів (особливо аскарид, гостри- ків), найпростіших (лямблій), грибів. Активні речовини екстракту полину гіркого стимулюють секрецію шлунко- вого соку, жовчі та секрету підшлункової залози; покра- щують травлення та стимулюють апетит; проявляють загальнозміцнювальну дію на організм; екстракт чебрецю звичайного має антипаразитарну дію, покращує процеси травлення та стимулює апетит. Таким чином, ВормітелТМ містить натуральні рослинні екстракти з комплексом біологічно активних речовин, які володіють антигельмінтною дією та застосовується для: – звільнення організму від гельмінтів (гострики, аскариди), найпростіших (лямблії) та продуктів їх життєдіяльності; – зменшення інтоксикації організму та алергічних проявів, спричинених гельмінтами; – сезонної допомоги організму в боротьбі з гельмінта- ми та попередження повторного зараження; – підтримки нормального функціонування органів травлення (печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, кишечника); – покращення апетиту, процесів травлення та всмок- тування поживних речовин, вітамінів, мікро- та макроелементів; – підвищення загального зміцнення організму

Показания

звільнення організму від гельмінтів (гострики, аскариди), найпростіших (лямблії) і продуктів їх життєдіяльності;
зменшення інтоксикації організму і алергічних проявів, викликаних гельмінтами;
сезонної допомоги організму в боротьбі з гельмінтами і попередження повторного зараження;
підтримки нормального функціонування органів травлення (печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, кишечника);
поліпшення апетиту, процесів травлення і всмоктування поживних речовин, вітамінів, мікро- і макроелементів;
підвищення загального зміцнення організму.

Противопоказания

індивідуальна чутливість до компо- нентів, що входять до складу продукту; вагітні; жінки, що годують немовля грудьми; діти до 3 років.

Способ применения и дозы

сироп вживати перорально за 15 хвилин до вживання їжі: дітям від 3 до 5 років – по 5 мл 2 рази в день; дітям від 5 до 12 років – по 5 мл 3 рази в день; дітям від 12 років та дорослим – по 10 мл 2 рази в день. Рекомендований термін вживання 10–14 днів. Курс прийому можна повторити через 20–30 днів. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем! Не є лікарським засобом.

Условия хранения

 зберігати в оригінальній упаковці у сухому, віддаленому від світла та тепла місці за температури не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Строк придатності – 4 роки від дати виготовлення. Після першого відкриття пляшки сироп придатний до застосування впродовж 60  днів. Не використовувати після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці. Пакування: сироп для перорального застосування по 100 мл у пляшці № 1 у коробці з картону. Виробник: Альпіфлор с.р.л., Віа Донаторі ді Сангю н. 9 12026 Піаско (СН), Італія / Alpiflor s.r.l., Via Donatori di Sangue 9, 12026 Piasco (CN), Italy. Імпортер: ТОВ “Фармюніон БСВ Девелопмент”, Україна.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Вормител суспензія ор. по 100 мл у флак.

По этому товару ещё нет отзывов