Weleda (Веледа) Березовый экстракт 250 мл

Цена от 42660 до 54500 грн

Наличие в 25 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Область применения

общая терапия

Форма выпуска

Жидкости внутрь

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Weleda (Веледа) Березовый экстракт 250 мл

Состав

Betula Alba Leaf Extract Water (Aqua) Citrus Medica Limonum Juice.

Показания

В основі - екстракт молодого листя берези, зібраних в екологічно чистих регіонах. Спеціально для виробництва березової серії ми співпрацюємо з сімейним підприємством в Південній Богемії, Чехія. Тут ми отримуємо органічну сертифіковану сировину з 1994 року. Збір відбувається в травні-червні, коли молоде листя берези максимально наповнене життєвою енергією і корисними речовинами. Вміщені в них флавоноїди допомагають виведенню з організму шлаків. Спеціальна витяжка з листя берези в поєднанні з свіжовижатим лимонним соком надає дренуючу дію на тканини і сприяє очищенню організму.

Для тритижневого курсу лікування ми рекомендуємо щодня приймати дві дози (дві столові ложки березового еліксиру в день). Для жителів екологічно несприятливих регіонів і курців рекомендується курс тривалістю 6 тижнів.

Способ применения и дозы

Розвести одну столову ложку березового екстракту від Weleda у воді, чаї або соку. Підтримайте лікувальну дію екстракту прийомом великої кількості рідини, легкої повноцінної дієтою та прогулянками на свіжому повітрі. Застосовувати 2-3 рази в день. Тривалість застосування 3-6 тижнів.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Weleda (Веледа) Березовый экстракт 250 мл

По этому товару ещё нет отзывов