Weleda (Веледа) Масло для подготовки к родам 50 мл

Цена от 30950 до 45500 грн

Наличие в 84 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Область применения

дерматокосметология

Форма выпуска

Масла

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Weleda (Веледа) Масло для подготовки к родам 50 мл

Состав

Масло мигдалю солодкого, масло паростків пшениці, парфумерна композиція лімонен, ліналоол, цітранелол, гераніол, цитраль, евгенол.

Показания

Масаж промежини стимулює кровообіг і збільшує обмін речовин в тканинах, а чисте мигдальне масло і масло пророслої пшениці підвищують еластичність і розтяжимість тканин. Це дозволить зменшити ризик розривів під час пологів. Поєднання ефірних масел шавлії мускатної і троянди надає продукту приємний делікатний аромат.

Маслом для масажу можна користуватися, починаючи з 34-го тижня вагітності.

При схильності до передчасних сутичок потрібно відмовитися від підготовчого масажу промежини. При невпевненості, пов'язаної з проведенням масажу промежини, будь ласка, зверніться за порадою до акушерки або лікаря.

Обов'язково порадьтеся з лікарем перед тим, як починати масаж-підготовку до пологів!

Способ применения и дозы

Починати масаж потрібно, починаючи з 34 тижня вагітності. Обов'язково вимийте руки. Рясно змастіть область промежини зовні і статеві губи маслом. Ви можете виконувати масаж за допомогою великого пальця. А Ваш партнер може робити його вказівними пальцями (спочатку - однієї руки, потім обох, коли Ви звикнете).

Вкладіть пальці в піхву (до другого суглоба) і натисніть на м'язи тазового дна так, щоб відчувати пальцями напругу м'язів. Потім розслабте м'язи і порухайте пальцем в піхві, обережно переходячи на промежину у напрямку вниз, до анусу. Масажувати слід близько трьох хвилин. Такий масаж збільшує еластичність тканин піхви, м'язів, що підтримують піхву, і шкіри промежини.

Потім близько однієї хвилини помасажуйте зволожену шкіру промежини за допомогою великого і вказівного пальця (великий палець всередині - вказівний зовні або навпаки).

Спочатку м'язи піхви будуть трохи напружені, але з часом ви опануєте техніку масажу, і м'язи розслабляться. При відчутті тиску або розтягування сконцентруйте увагу на розслабленні м'язів. Оскільки під час масажу Ви відчуваєте себе комфортно, то невеликого посилення тиску, яке розтягує промежину, досить, щоб відчути ознаки розтягування - невелике поколювання в тканинах.

Регистрационные данные

Инструкция для: Weleda (Веледа) Масло для подготовки к родам 50 мл

Производитель: Веледа АГ, Німеччина

Регистрация: 602-123-20-3/7611

Код АТХ:

(V) Другие лекарственные средства

(V07) Другие разные нелечебные средства

(V07A) Другие различные нелечебные средства

(V07AT) Косметика

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Weleda (Веледа) Масло для подготовки к родам 50 мл

По этому товару ещё нет отзывов