Ялувит (Ialuvit) раств. офтальм. 0,6 мл фл. №15

Цена от 36423 до 53770 грн

Наличие в 115 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Действующие вещества
Категория
Показания

синдром сухого глаза, кератоконъюнктивит

Область применения

офтальмология

Форма выпуска

Жидкости глазные

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Ялувит (Ialuvit) раств. офтальм. 0,6 мл фл. №15

Состав

100 мл розчину містять: гіалуронат натрію 0,5 г, ціанокобаламін 0,05 г, таурин 0,5 г, сорбітол, тринатрієвий цитрат, натрію хлорид, калію хлорид, магнію хлорид, двоосновний фосфат натрію, одноосновний фосфат натрію, вода стерилізована питна.

Упаковка

Одна упаковка Ialuvit складається з 15 запаяних флаконів по 0,6 мл, які можна повторно закривати.

Ialuvit є офтальмологічним розчином.

Показания

Ialuvit — це розчин із високим вмістом гіалуронату натрію (0,5?%), який завдяки мукоміметичним та псевдопластичним властивостям рівномірно розподіляється на очній поверхні, утворюючи в’язкопружну захисну плівку.

Так Ialuvit стабілізує слізну плівку і зменшує тертя та напругу, спричинені кліпанням і рухливістю очей. Ialuvit загоює пошкоджену рогівку, зменшує післяопераційний очний дискомфорт.

Ціанокобаламін і таурин, вітамін групи В та амінокислота, фізіологічно наявні в тканинах переднього сегмента ока і разом з гіалуроновою кислотою здатні сприяти процесу повторної епітелізації поверхні рогівки, регенеруючи нервові волокна в пошкодженій рогівці, прискорюючи реіннервацію рогівки.

Ialuvit наближений до гіпотонічного розчину для врівноваження будь-якої гіперосмолярністі слізної плівки. Завдяки своєму особливому сольовому складу відновлює і підтримує концентрацію важливих іонів (зокрема, натрію, калію і магнію), важливих для балансу рідини та здоров’я очної поверхні, на фізіологічному рівні.

Противопоказания

Не використовувати засобу, якщо є підвищена чутливість до компонентів або хімічно близьких речовин.

Особливості застосування

Ialuvit призначений тільки для зовнішнього використання.

Ialuvit не варто застосовувати безпосередньо перед закапуванням інших лікарських засобів та протягом 10 хвилин після застосування будь-якої місцевої медикаментозної терапії.

Способ применения и дозы

Ialuvit варто дозувати індивідуально, відповідно до вашого стану та згідно з рекомендаціями офтальмолога.

Зазвичай вводять 1–2 краплі розчину в кон’юнктивальний мішок кожного ока, за потреби, 3–4 рази на день.

Як застосовувати Ialuvit?

Щоб знизити ризик забруднення засобу під час використання, алюмінієвий конверт потрібно відкривати лише тоді, коли засіб буде використовуватись щойно.

Відокремте один флакон від стрічки. Щоб відкрити флакон, видаліть ковпачок, повернувши його. Щоб надалі використовувати розчин з відкритого флакона, розмістіть ковпачок на чистій поверхні, щоб закрити флакон після закапування.

Закапайте по 1–2 краплі в кожне око, запобігаючи дотику флакона до повік або очної поверхні.

Закрийте флакон, вставивши ковпачок за принципом корка — відразу після закапування.

Ialuvit можна використовувати, не знімаючи контактних лінз.

Побочные реакции

у рідкісних випадках спостерігається незначне помутніння зору під час закапування, що пояснюється щільністю розчину. Проте це відчуття дуже швидко зникає.

У рідкісних випадках може виникати непереносимість (відчуття печіння та / або подразнення), однак без наслідків, що не потребує корекції лікування. Проте рекомендується звернутися до офтальмолога в разі тривання симптомів.

Дотримання інструкції знижує ризик виникнення побічних ефектів.

Условия хранения

Термін придатності

Ialuvit потрібно зберігати за температури від 2° C до 25° C.

Кожен флакон можливо щільно закрити знову, тобто розчин можна використовувати більше одного разу. Але, оскільки розчин не містить консервантів, його потрібно використати протягом 24 годин після першого відкриття флакона.

УВАГА!

Не використовуйте розчину після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Червоне забарвлення розчину зумовлене наявністю ціанокобаламіну і не є ознакою зміни продукту.

Якщо цей офтальмологічний розчин використовувати з контактними лінзами, вони можуть змінити колір. Цей ефект тимчасовий і не передбачає будь-якого типу пошкодження самої контактної лінзи.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Ялувит (Ialuvit) раств. офтальм. 0,6 мл фл. №15
28.04.2021

Отличные капли при запущенном кератите. Немного смутил розовый цвет от неожиданности. Оказалось, это витамин В12 в составе