Зест Энерджи Вит пор. в стик №14

Цена от 13858 до 31500 грн

Наличие в 3333 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Показания

витамины и минералы

Область применения

витамины и минералы

Форма выпуска

Саше

Разрешено

для детей/для взрослых

Детям с

с 12 лет

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Зест Энерджи Вит пор. в стик №14

Состав

1 стік містить:

активні інгредієнти: бета-аланін, сухий екстракт кореня женьшеню корейського (Panax ginseng С.А. Meyer), нікотинамід, пантотенова кислота, піридоксину гідрохлорид, рибофлавін, тіаміну мононітрат, ціанокобаламін, птероїлмоноглутамінова кислота; допоміжні речовини: наповнювачі: сахароза, мікрокристалічна целюлоза; ароматизатор апельсина, регулятор кислотності лимонна кислота, кукурудзяний крохмаль, антикомкувачі: полівінілполіпіролідон, карбоксиметилцелюлоза натрію, моно- та дигліцериди жирних кислот, діоксид кремнію, магнієві солі жирних кислот; підсолоджувачі сукралоза, ацесульфам калію, сахарин натрію. Без ГМО.

Вітаміни та мінерали

На 1 стік

На 2 стіки

Ніацин

8 mg (мг)

16 mg (мг)*

Вітамін В2

0,7 mg (мг)

1,4 mg (мг)*

Вітамін В6

0,7 mg (мг)

1,4 mg (мг)*

Пантотенова кислота

3 mg (мг)

6 mg (мг)*

Вітамін В12

1,25 mcg (мкг)

2,5 mcg (мкг)*

Вітамін В1

0,55 mg (мг)

1,1 mg (мг)*

Фолати

100 mcg (мкг)

200 mcg (мкг)*

Сухий екстракт кореня женьшеню корейського,

в тому числі гінсеноїдів

100 mg (мг)

10 mg (мг)

200 mg (мг)

20 mg (мг)

Бета-аланін

200 mg (мг)

400 mg (мг)

*100% денної норми вітамінів (згідно з Reg.EU 1169/2011)

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Показники

на 100 g (г)

на 1 стік

Білки

0,0 g (г)

0,0 g (г)

Жири

2,7 g (г)

0,04 g (г)

Вуглеводи

61,2 g (г)

0,9 g (г)

Енергетична цінність (калорійність)

1472 kJ (кДж)/348 kcal (ккал)

22 kJ (кДж)/5 kcal (ккал)

 

Загальна характеристика

Дія ZEST® ENERGY VIT/ ЗЕСТ ЕНЕРДЖІ ВІТ зумовлена особливостями компонентів, що входять до його складу:

Ніацин сприяє підтримці нормального енергетичного метаболізму, функціонуванню нервової системи, зменшенню втомлюваності. Бере участь у підтримці нормального стану слизових оболонок та шкіри.

Вітамін Всприяє нормальному перебігу енергетичного метаболізму, обміну заліза, захисту клітин від окисного стресу, підтримці нормального стану слизових оболонок, еритроцитів, шкіри, зору. Сприяє належному функціонуванню нервової системи, зменшенню втомлюваності.

Вітамін Всприяє нормальному синтезу цистеїну, обміну гомоцистеїну, білка та глікогену; енергетичному метаболізму, нормальному утворенню червоних кров’яних тілець. Сприяє нормальному функціонуванню нервової та імунної систем, зменшенню втомлюваності. Бере участь у регуляції гормональної активності.

Пантотенова кислота сприяє нормальному енергетичному метаболізму, синтезу та метаболізму стероїдних гормонів, вітаміну D та деяких нейромедіаторів. Сприяє зменшенню втомлюваності, бере участь у забезпеченні нормальної розумової діяльності.

Вітамін В12 сприяє нормальному енергетичному метаболізму, обміну гомоцистеїну, нормальному функціонуванню нервової та імунної систем, нормальному утворенню червоних кров’яних тілець, відіграє роль у процесі поділу клітин. Сприяє зменшенню втомлюваності.

Вітамін Всприяє нормальному перебігу енергетичного метаболізму, функціонуванню нервової системи та серця.

Фолієва кислота сприяє нормальному синтезу амінокислот, формуванню крові, обміну гомоцистеїну, відіграє роль у процесі поділу клітин, нормальному функціонуванню нервової та імунної систем, зменшенню втомлюваності.

Сухий екстракт кореня женьшеню корейського посилює інтелектуальну активність, розумову та фізичну працездатність, концентрацію уваги, зменшує втомлюваність, симптоми астенії, допомагає протидіяти стресу, сприяє покращенню настрою. Адаптоген, що має антиоксидантні, імуностимулювальні властивості.

Бета-аланін – попередник амінокислоти карнозіну – допомагає позбутися втоми, покращує фізичну витривалість, сприяє покращенню когнітивної функції та нормальному функціонуванню імунної системи, особливо під час стресу.

Показания

Застосовувати як дієтичну добавку для дорослих та дітей від 12 років, як додаткове джерело вітамінів групи В, бета-аланіну та женьшеню у зв’язку з підвищеною потребою в енергії під час фізичних та розумових навантажень, в період інтенсивного стресу, для покращення статевої функції, підвищення опірності організму до інфекцій або у разі зниження надходження цих речовин із їжею для підтримки нормального функціонування організму. За рахунок бета-аланіну, вітамінів групи В та женьшеню корейського у складі ЗЕСТ ЕНЕРДЖІ ВІТ надає заряд енергії протягом всього дня.

Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

Противопоказания

Застереження

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів. Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не використовувати, якщо вже приймаєте будь-які інші вітаміни.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не запивати гарячими або алкогольвмісними напоями!

Не є лікарським засобом.

Способ применения и дозы

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Вживати один чи два стіки на добу, висипавши вміст пакетика прямо у ротову порожнину. Приємний апельсиновий смак. Не потрібно запивати водою.

Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу!

Термін споживання узгоджувати з лікарем. Подальші курси та періодичність повторних курсів визначає лікар індивідуально.

Применение в период беременности или кормления грудью

ZEST ENERGY VIT/ЗЕСТ ЕНЕРДЖІ ВІТ застосовувати під час вагітності та в період годування груддю лише за призначенням лікаря.

Условия хранения

Форма випуску

Стік № 14.

Маса нетто стіка: 1,5g (г) ± 7,5%.

Вжити до: вказано на упаковці.

Номер партії: вказано на упаковці.

Термін придатності

36 місяців.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 ºС у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Зест Энерджи Вит пор. в стик №14

По этому товару ещё нет отзывов